Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(zujka @ 2005 05 16, 09:55)
Mano gėlytė wub.gif

labai graži thumbup.gif

O maniškė tokia tik dar ne pilnai išsiskleidusi ir dar trys žiedeliai bus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.
Noreciau patarimo. Maximoje nusipirkau papuvusia Gloxinija, parsinesus persodinau. Daug ziedu sukrovusi, bet tokie parudavusiais krasteliais, ir neprazydina ziedo iki galo. Gal netinkamai ja priziuriu, patarkit. Liudna butu prarasti- tikrai labai grazi gele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kamija @ 2006 02 04, 20:57)
Sveikos.
Noreciau patarimo. Maximoje nusipirkau papuvusia Gloxinija, parsinesus persodinau. Daug ziedu sukrovusi, bet tokie parudavusiais krasteliais, ir neprazydina ziedo iki galo. Gal netinkamai ja priziuriu, patarkit. Liudna butu prarasti- tikrai labai grazi gele rolleyes.gif



Taip, gloxinija tikrai labai graži gėlė, tik va aš iš nežinojimo, kad ji žiemą miega pačią pirmą savo gėlę išmečiau.
Kamija, aš vieną gloxiniją buvau nupjovus, tai ji gana greit ataugo labai gražiai, jei niekas nepadės, gali pabandyti. O krašteliai parudavę gal dėl to, kad maximose juk niekas neskiria ypatingos priežiūros gėlėms, laisto jas visas iš viršaus, tai gal sušlapo lapeliai ir žiedai todėl ir ruduoja.
Atsakyti
Aciu 4u.gif O nupjauti ja reikia visai iki stiebo ir lapelius nuskabyti?
Atsakyti
Tie ziedeliai,kurie aprude,apipuve-reikia su visu koteliu nupjaut,maziau liet,nesvatrbu,mkad zydi.Zeme neturi perdziuti,bet buti beveik sausa-tikrai taip.Glioksinija tokia gele,kuri zydi daug kartu su pertraukomis.Tad,jei ja isgelbesi paaukodama kelis ziedus-nieko nenutiks..o uz menesio suzydes atsidekodama.O jei nukirpus laistysi ir gausiai-turesi lygiai ta pati,ka ir pati padarei(nukirpai aprudusius ziedus).Tad,rinktis tau,kaip pasielgti.Parduotuvej zinau kaip laistoma,esu ne karta maciusi-is slangos papyle visiems is eiles,nesvarbu sukulentas ar vandens augalas..matai ir sirdi skauda.Tad ir parsinesam tokias,kurias jau reikia reanimuot..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 02 05, 13:59)
Tie ziedeliai,kurie aprude,apipuve-reikia su visu koteliu nupjaut,maziau liet,nesvatrbu,mkad zydi.Zeme neturi perdziuti,bet buti beveik sausa-tikrai taip.Glioksinija tokia gele,kuri zydi daug kartu su pertraukomis.Tad,jei ja isgelbesi paaukodama kelis ziedus-nieko nenutiks..o uz menesio suzydes atsidekodama.O jei nukirpus laistysi ir gausiai-turesi lygiai ta pati,ka ir pati padarei(nukirpai aprudusius ziedus).Tad,rinktis tau,kaip pasielgti.Parduotuvej zinau kaip laistoma,esu ne karta maciusi-is slangos papyle visiems is eiles,nesvarbu sukulentas ar vandens augalas..matai ir sirdi skauda.Tad ir parsinesam tokias,kurias jau reikia reanimuot..






Čia galima pasiskaityti apie gloxinijas http://www.rojaussod.../tema.php?s=418
Aš buvau nupjovus beveik iki žemės tą kotelį, bet ataugo daug jų, ne vienas, ir turiu pasakyti gana greit. Gėlės lapeliai ir žiedai buvo nuostabūs, sveiki, be jokių dėmelių. Na o šiemet nežinau kaip man seksis jas augint g.gif
Atsakyti
Mano gloksinija po ziemos miegelio jau leidzia pirmuosius lapelius, Gal ne per velai? A?
Atsakyti
O maniškės jau žydi visu gražumu. Šiais metais dar ir raudonų turiu:)
Atsakyti
Mano senoji neatlaikė žiemos,tai nusipirkau naują gumbelį.Jau išaugino kupetą lapelių.Bet pamiršau,kokios spalvos žiedai-lauksiu pasirodant. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fikuselis @ 2006 04 29, 16:24)
Mano senoji neatlaikė žiemos,tai nusipirkau naują gumbelį.Jau išaugino kupetą lapelių.Bet pamiršau,kokios spalvos žiedai-lauksiu pasirodant. doh.gif


Mano gėlytės irgi neatlaikė žiemos šalčių, nusipirkau naujas smile.gif
Atsakyti
Manoji ne nuo šalčių,nežinau kodėl sunyko gumbelis ir tiek.Bet džiaugiuosi,kad naujoji puikiai auga. biggrin.gif
Atsakyti
Žodžiu, nusipirkau. Pasiskaičiau, kad jinai iš tos pačios operos, kaip sanpaulija, lapai pūkuoti, galvoju, taigi baika augint - vandenį į lėkštutę ir tiek žinių... Pardavėja prisiekė, kad nereikli. Išsirinkau tokią su daugybe pumpurų, ot, galvoju, žydės dabar man metus bigsmile.gif Taigi aš ją ant palangės, vandenį į lėkštutę...
O jinai pumpurus mest pradėjo blink.gif Vienas pumpuras galvą nuleido, kitas... Jau susinervinau. Kas čia per bardakas? Kokia čia netvarka? Ko ji nori iš manęs? blink.gif

Gerbiami žinovai, prašom pasisakyt! unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 rugpjūčio 2006 - 21:28