Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

Mano rožinė pilnavidurė. Ačiū kristinkag už šią gražuolę notworthy.gif 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
kokia gražuolė... wub.gif wub.gif thumbup.gif
kur rast baltą ir dar kokia,pas mus daugiausia raudonos ir violetinės...
o aš savo purpurinę supūdžiau verysad.gif verysad.gif atrodo verkt norisi,tikiuosi ,kad dar tokia rasiu user posted image
Atsakyti
Jei prigis lapukai turėsiu baltų keletą rūšių, kuriomis kažkada galėsiu dalintis. Viena turėtų būti visiškai balta, kita su violetiniu viduriuku, draugė dar sakė duos baltos su raudonu viduriuku lapelį tiek, kad tuščiavidurės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 01 liepos 2012 - 16:47
o kaip iš lapelio riekia dauginti gloksiniją? kaip sanpauliją pamerkti ir laukti kad išleistų šakneles?
Atsakyti
QUOTE(voveriukstis @ 2012 07 01, 17:10)
o kaip iš lapelio riekia dauginti gloksiniją? kaip sanpauliją pamerkti ir laukti kad išleistų šakneles?


Taip bent jau aš pamerkiu , kad apsemtų tik lapelio kotuką, prieš merkdama dar įkišu į šaknijimąsi skatinančius miltelius ax.gif
Atsakyti
aš tiesiai į žemę kišdavau,dabar vėl pabandžiau tiesiai į žemę kišt,vienas lapukas pamirė,kitas dar gyvas...
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 07 01, 16:44)
Mano rožinė pilnavidurė. Ačiū kristinkag už šią gražuolę notworthy.gif  4u.gif


Prasom kad tik dziugintu, o jusu lapeliai jau su saknelem viena pasodinau kiti laukia eiles. Aciu jum irgi uz lapelius, tik ilgiau ziedeliu lauksiu 4u.gif
Papildyta:
Man labiausiai patinka vandeni, kuo puikiausiai isleidzia sakneles ir matosi kada jas isleidzia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 07 01, 15:44)

oi tokios grazuoles ir as noriu, kas nors padauginkit
o as savaja bandau pridaiginti, nu nezinau stovi tas lapelis zalias, nevysta, bet kad kas nors vyktu tai nesimato.. o jau zemeje su uzdengtu stiklainiuku stovi kokios 3-4 sav.
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 07 01, 20:59)
Prasom kad tik dziugintu, o jusu lapeliai jau su saknelem viena pasodinau kiti laukia eiles. Aciu jum irgi uz lapelius, tik ilgiau ziedeliu lauksiu  4u.gif
Papildyta:
Man labiausiai patinka vandeni, kuo puikiausiai isleidzia sakneles ir matosi kada jas isleidzia  ax.gif


Kad tik augtų ir žydėtų mirksiukas.gif O padauginti iš lapelių sužydi tik kitais metais ar išvis po kokių 2 metų? g.gif Aš pernai gavau auginuką tai jau šiemet jis žydi, lapais tai tik šiemet pradėjau daugint unsure.gif

Man irgi patiko dauginti vandenyje, kol kas dar nei vienas nenupuvo, tiek kad kai jų daug dauginama kambarys tampa lapų karalija lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(b.kite @ 2012 07 01, 22:12)
oi tokios grazuoles ir as noriu, kas nors padauginkit
o as savaja bandau pridaiginti, nu nezinau stovi tas lapelis zalias, nevysta, bet kad kas nors vyktu tai nesimato.. o jau zemeje su uzdengtu stiklainiuku stovi kokios 3-4 sav.


Pas mane irgi senokai keli lapai stovi, gal gumbiukus auginasi, kai užsiaugins tada kažką išleis unsure.gif
Papildyta:
Pamiršau paminėti, Šiaulių Bauhofe praeitą savaitgalį mačiau gloksinijų nemažai, buvo violetinė pilnavidurė, baltų tuščiavidurių, violetinių su baltu krašteliu, tik tikslei kainos nepamenu, ar po 12 ar po 16 lt kainavo, bet manau bus greitu laiku viena kita nukainuota, šiaulietėms gal pasiseks kokią gražuolę pigiai nugriebti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 07 01, 23:49)
Kad tik augtų ir žydėtų  mirksiukas.gif O padauginti iš lapelių sužydi tik kitais metais ar išvis po kokių 2 metų?  g.gif Aš pernai gavau auginuką tai jau šiemet jis žydi, lapais tai tik šiemet pradėjau daugint  unsure.gif


Aciu 4u.gif man prazydejo tais paciais metais, tik reik ilgai laukt kol islys is zemes ir ziema nemiegojo, tai pavasary nukarpiau stiebus kad grazesnes butu ir biski atsipustu, o viena palikau nekarpyta tai tos nekarpytos dabar labai istyso sakos, iskarto buvo grazios.
Atsakyti
jolituxxx nuostabus gėliukas wub.gif

evers tikrai yra dėl ko liūdėti praradus tokią gražuolę verysad.gif

manosios gėlytės antras žydėjimas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Parsivežiau iš Lenkijos, nedaug liko laukti, kokia spalva nustebins biggrin.gif
user posted image
Atsakyti