Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(evers @ 2012 05 16, 11:56)
bigsmile.gif vėl gražuolės kiek iš viso augini...nes ir šios  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif


aciuks.gif turiu 14 rūšių mirksiukas.gif
dar viena pradėjo žydėjimo maratoną smile.gif
tik, kad tas mano fotoaparatas blynus rodo, o ne žiedus doh.gif
user posted image
Atsakyti
Kokie grožiai pas visas bigsmile.gif 4u.gif


Papildyta:
Aš irgi šiokią tokią turiu blush2.gif
user posted image
Papildyta:
Ieškau pilnavidurių gloksinijų Kaune, gal kas parduotumėt ar tai augaliukų ar lapukų, arba žinote kur jų galima rasti Kaune smile.gif domina įvairios spalvos, man jos visos gražios blush2.gif Jei kas galite pagelbėti, į AŽ, ačiū smile.gif
Atsakyti
va mano grazioji wub.gif


user posted image



tik niekaip nesigauna is lapeliu pasidauginti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lappa @ 2012 05 22, 08:59)
va mano grazioji  wub.gif   



tikra gražuolė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
gražuolės kokios bigsmile.gif thumbup.gif jolituxxx,lappa wub.gif
saviške nupjoviau purpurinę,bet kažkas nepatiko tikiuosi atsigaus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lappa @ 2012 05 22, 08:59)
va mano grazioji  wub.gif   
tik niekaip nesigauna is lapeliu pasidauginti  unsure.gif

Grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Man pakol kas pavyko tik iš "plenciuko" g.gif padauginti
Atsakyti
As turiu pilnavidure raudona su baltu krasteliu tai labai gerai dauginasi ir vandeni ir zemej ir kelis dauginau lapelius visi pasidaugino
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 05 22, 11:54)
gražuolės kokios  bigsmile.gif  thumbup.gif jolituxxx,lappa  wub.gif
saviške nupjoviau purpurinę,bet kažkas nepatiko tikiuosi atsigaus... unsure.gif


Kai tik lapukų užsakymai apmažės tai manau suorganizuosiu lapuką ar tai lapukų mainus kokius blush2.gif 4u.gif Nes dabar jau eilutė darosi, o aš turiu tik 1 šios spalvytės augaliuką, bijau nuskriaust per daug aš jį unsure.gif
Atsakyti
ir aš tokia turiu.... bigsmile.gif o per daug neapskabyk,po to negražiai plikas kotas švies smile.gif
Atsakyti
Kol kas pas mane to koto nelabai yra, prilipusi prie žemės, nupjaunu po vieną lapuką, greit užsiaugina kitą ax.gif Bet jau lapai, delno dydžio doh.gif Kai pernai ją gavau tai buvo nuskurusi, išstypusi, dabar net nepanaši į tokią kokia buvo, atrodo kaip kita gėlė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 05 23, 10:50)
dabar net nepanaši į tokią kokia buvo, atrodo kaip kita gėlė  biggrin.gif

o pas mane atvirksciai pernai pirkau tokia grazia, lapai grazus, o siemet jau lapeliai siaip sau, kotelis kazkoks liauzgus, bet ziedu sukrauta daug, jau laukiu ju
kaip ja palepinti ir atgaivinti, gal kazkaip negerai ja migdziau ziemai.. patrest tai patresiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 05 23, 18:55)
o pas mane atvirksciai pernai pirkau tokia grazia, lapai grazus, o siemet jau lapeliai siaip sau, kotelis kazkoks liauzgus, bet ziedu sukrauta daug, jau laukiu ju
kaip ja palepinti ir atgaivinti, gal kazkaip negerai ja migdziau ziemai.. patrest tai patresiu  g.gif


Kai budinosi iš žiemos miego saviškei papyliau trąšų skirtų įsišaknyjimui, po to biohumusinių trąšelių gavo ir stovi ji ant šviesios palangės, kur daug saulytės, gal patinka ax.gif
Atsakyti