Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

aš kiek buvau užsipirkusi sanpauliju bigsmile.gif bet deje,...nesusidraugavome...o gloskinijos žymiai lengviau auginamos...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 02 12, 17:34)
...o gloskinijos žymiai lengviau auginamos...

Gal, tik mane nelabai žavi tas jų miego periodas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimmuse: 12 vasario 2012 - 17:58
QUOTE(Rimmuse @ 2012 02 12, 17:58)
Gal, tik mane nelabai žavi tas jų miego periodas  g.gif

O man patinka, nes ziemai pasilaisvina palanges kitom gelem, kai vietos namie nedaug tai yra didelis pliusas, noreciau kad daugiau tokiu geliu butu
Atsakyti
Praeitais metais mano siningija buvo isstypusi, bet zydejo gausiai. Siais metais noreciau kad taip nebutu, ir kad pirma pasidarytu krumelis ir tik po to zydetu. Ar jas galima nuskabyti kad formuotusi kupstelis? Ar biskuti nusigrybavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 02 15, 13:21)
Praeitais metais mano siningija buvo isstypusi, bet zydejo gausiai. Siais metais noreciau kad taip nebutu, ir kad pirma pasidarytu krumelis ir tik po to zydetu. Ar jas galima nuskabyti kad formuotusi kupstelis? Ar biskuti nusigrybavau  ax.gif

Jas reik laistyt kambario temperaturos vandeniu tada nestyps, as kai laisciau is krano tai irgi isstypo paskui apkarpiau ir laisciau kamb. temp. tai jau buvo grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 02 15, 15:55)
Jas reik laistyt kambario temperaturos vandeniu tada nestyps, as kai laisciau is krano tai irgi isstypo paskui apkarpiau ir laisciau kamb. temp. tai jau buvo grazi  4u.gif


Aciu uz toki greita atsakyma, pabandysiu ir as 4u.gif
Atsakyti
aš laisčiau kaip visad,va tik šviesos negavo,prie lango rėmo miegojo,kai pamačiau tarp kitų gėliu jau ištypus pamačiau... doh.gif
Atsakyti
Atrodo ir mano gloksinija pabudo clap.gif Jau turi 4 lapus, ar kažin jai labai nepakenktų jei kokį lapą nušienaučiau ir bandyčiau padauginti? Ar palaukti kai daugiau lapų išleis? g.gif
Atsakyti
manau dar anksti,lai lapai paūgėja,o ir saulės šilumos vėliau daugiau bus...
Atsakyti
Ką daryti blush2.gif
Gavau dovanų gloksiniją bigsmile.gif jau sprindžio didumo, bet kamienas toks laibutis, jog atrodo tuoj nuluš verysad.gif
Bandžiau patręšti, tačiau vargu ar padės sustiprėti tam siūliukui, taip ir norisi padėti jam nulūžti, kad nesikankintų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2012 03 11, 18:23)
Ką daryti blush2.gif
Gavau dovanų gloksiniją bigsmile.gif jau sprindžio didumo, bet kamienas toks laibutis, jog atrodo tuoj nuluš verysad.gif

Aš šalia savo vienos esu įsmeigusi lazdelę mirksiukas.gif
Atsakyti
arba gali laužt .po kiek laiko turėtu atželt...
Atsakyti