Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

Labai gerai,kad pasidalinote patirtimi.Dabar taip dauginsiu ir as.Nes pas mus provincijoj gloksinijos kainuoja vazonelis po 11Lt.Tik tada spalvos kartosis tos pacios,kurias jau turiu.
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 10 19, 23:50)
lapukus imerkiau i stikline su vandeniu . Kai jau pamaciau, kad siuleliukai islinde, kisau i zeme thumbup.gif  Nesitikejau , kad is lapelio augala nauja turesiu  thumbup.gif

tas lapelis is pat pradziu uzsiaugins maziuke bulvyte,o po pailsejimo ta bulvyte pasodinsit ir turesit jau gana didele gelyte mirksiukas.gif
Atsakyti
Skleidžiasi naujas žiedas
user posted image
Atsakyti
Rimmuse nerodo foto...
mano gloskinijos kurios buvo jau užmigusios,keliasi-leidžia jau šakeles.. blink.gif
Atsakyti
Bandau pasitaisyti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
kaip gražu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 10 23, 18:40)
tas lapelis is pat pradziu uzsiaugins maziuke bulvyte,o po pailsejimo ta bulvyte pasodinsit ir turesit jau gana didele gelyte mirksiukas.gif



visi augaliukai pasodinti nunyko blink.gif kazi ar cia vadinasi "tas pailsejimas" g.gif ar jau amen joms blush2.gif verysad.gif o taip dziaugiausi, kad bus ir mamai. net senoji is kurios pasidauginau, isnyko doh.gif verysad.gif
Atsakyti
O manosios net nemiegojo g.gif o jau pradeda ziedukus kraut bet dar vos matomi, ar taip gali buti, galvojau nunyks ir kisiu po spintele, ziemai kitom gelem vietos atsiras tai tos varneles ne nemiegojo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2012 02 11, 23:25)
visi augaliukai pasodinti nunyko blink.gif  kazi ar cia vadinasi "tas pailsejimas" g.gif  ar jau amen joms  blush2.gif  verysad.gif o taip dziaugiausi, kad bus ir mamai. net senoji is kurios pasidauginau, isnyko  doh.gif  verysad.gif

Joms viskas gerai, jos miegot nuejo dar galit patikrint ar yra gumbeliai zemej, tik va mano varnos ne nesiruose miegot doh.gif
Atsakyti
manosios jau keliasi biggrin.gif spintelėj jau prieš pora savaičių radau iškištas violetinas nosytes...tai dabar jau žaliuot pradeda...
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 02 12, 01:10)
O manosios net nemiegojo  g.gif  o jau pradeda ziedukus kraut bet dar vos matomi, ar taip gali buti, galvojau nunyks ir kisiu po spintele, ziemai kitom gelem vietos atsiras tai tos varneles ne nemiegojo doh.gif
Papildyta:

Joms viskas gerai, jos miegot nuejo dar galit patikrint ar yra gumbeliai zemej, tik va mano varnos ne nesiruose miegot  doh.gif


tai manosios irginemiegojo pernai,tai nustebai, kad nunyko. jauciu mb ir i balkona ismete vazoniukus,, nes nunyke doh.gif vienintelisliko ant palanges... lauksim prabudimo ax.gif
Atsakyti
Rimmuse, fantastiška gėlytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2012 02 12, 15:39)
Rimmuse, fantastiška gėlytė  4u.gif

Ačiū, bet tas žiedas taip ir neprasisleidė iki galo - matyt pritrūko šviesos verysad.gif
Beje, žiemos miegu ji nemiegojo schmoll.gif Gal todėl, kad jauna? g.gif Jos "mamą" nuvijau pailsėti. Tikiuosi po privalomo miego atsigaus blush2.gif
Tai mano pirma pažintis su gloksinija, bet kadangi tai sanpaulijų giminaitė, su kuriom neblogai sutariu, tai tikiuosi pavyks susidraugauti ax.gif (Beje, ją man padovanojo kaip sanpauliją lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimmuse: 12 vasario 2012 - 16:41