Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif labai labai šauni... bigsmile.gif
Atsakyti
manoji jau gausiai nuzydejo, nauju pumpuriuku regis nematyt, gal man pafornuot tas sakeles, nupjaut galus? ar nepakeknksiu ? ar paskui dar zydes?
Atsakyti
sveikos, cia mano gloksinija
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2011 07 04, 09:18)
sveikos, cia mano gloksinija
user posted image

Kokia įdomi-graži bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2011 07 04, 09:18)
sveikos, cia mano gloksinija
user posted image

Kokia grazi nediduke, gal saulej auginat, nes as prie sauleto lango uz uzuolaidos ant staliuko tai mano gelyte truputi istysus ziedkociai ilgi blush2.gif
Atsakyti
augintu prie sauleto lango. turiu klausimeli as ja persodinau kai ji perzydejo ir is jos beliko toks sausuolis maziukas ar cia taip turi buti ar kazka ne taip padariau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2011 07 04, 09:18)
sveikos, cia mano gloksinija


labai šauni... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2011 07 04, 12:03)
augintu prie sauleto lango. turiu klausimeli as ja persodinau kai ji perzydejo ir  is jos beliko toks sausuolis maziukas ar cia taip turi buti ar kazka ne taip padariau? g.gif

Taip ir turetu buti, nes skaiciau kad jos ziemai nudziusta tik reik koki karta i men biski palaistyt kad zeme visai neperdziutu bet ir ne per daug kad nesuputu pavasari jos prabunda pradeda leisti ugliukus, as irgi tik pirma karta auginu tai patirties neturiu 4u.gif
Atsakyti
aciu uz informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
štai ir mano senučiukė...
user posted image
o čia pirkau nematydama...
user posted image
bet vistiek noriu melsvos-violetines,bei baltos...
Atsakyti
Oi kokiu grazuoliu pridejot,kokios tos grazios pilnavidures wub.gif
kazkuri cia is mergaiciu prase pagalbosnuo amaru,labai gerai padeda tabako istrauka sumaisyta su fairy laseliu,nupurski opo keletos valandu svariu vandeniu nuplauni,
paskaiciau irsusimasciau,siu gelyciu augine esu naujoke tik siemet isigiau,sakykit artikrai jos nunyksta ziemai?tai kaip jas laikyt tamsoje,nelaistyt
sako vogtos geles gerai auga,tai asnesakius savo draugei nusiskyniau violetine ir balta po lapeliir ivyko stebuklas,abu isgyveno ir jau leidzia lapu skruotele thumbup.gif
Atsakyti
evers cia tai grozis wub.gif
Atsakyti