Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

Labai grazi gelyte. O jau ziedeliu spalva kokia faina!!! Tokios dar neteko matyti. Maciusi violetine, bet i raudonuma, o cia tokia sodri ir labai labai grazi!!! thumbup.gif

Pas mane irgi ziedeliu daug sukrauta, bet stovi vietoje, nezydi dar. Tad klaukiu nesulaukiu 4u.gif
Atsakyti
Šiandien išsiaiškinau, kad kita turėtų būti bordo. Tik labai jau ilgai skleidžiasi:/
Atsakyti
Nu va prasiskleidė ir vėl tokia pati:/
Atsakyti
La.
O aš įsicinkinau maximoj pirkti "padėvėtas" gėles. Nusipirkau gloksiniją, jau be žiedų, bet su daug žiedpumpurių. Parsinešus dauguma stambesnių žiepumpurių parudavo, aš juos nuskabiau. Na ji taip ir stovėjo, išjau savaitei atostogų (gloksinijos darbe), grįžtu, ogi 5 didžiuliai tamsiai tamsiai violetiniai žiedai! (ir kada suspėjo). Šiuo momentu jau 7. Tai ir nežinau, ar bendradarbis įkalbėjo ją žydėti ar kas atisitko smile.gif
Yra dar ir kita, bet dar nežydi. Bet jos vienas lapas buvo su skyle. Tai prie tos skylės pradėjo augti naujas daigelis. Šiuo metu formuoja savo gumbelį (be šaknų), tai kai paaugs bus galima atskirti ir pasodinti.
Viską ką dariau, tai kažkada buvau įkišusi po pagaliuką trąšų žydinčioms.
Ir dar pastebėjimas, kadangi palangė labai saulėta, tai sanpaulijos apdegė, o gloksinijoms nieko.
elos
Atsakyti
Mano glioksinija siuo metu kazko tai suvargo. Lapeliai tokie mazuciai leidziami ir susisuke. Kas jai galetu nepatikti, gal nepatiko trasoso, kurias per apsizioplinima padariau per dideles koncentracijos. Sukrauti ir pora pumpureliu, tikekimes, kad prazys... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 10 07, 11:25)
Mano glioksinija siuo metu kazko tai suvargo. Lapeliai tokie mazuciai leidziami ir susisuke. Kas jai galetu nepatikti, gal nepatiko trasoso, kurias per apsizioplinima padariau per dideles koncentracijos. Sukrauti ir pora pumpureliu, tikekimes, kad prazys... 4u.gif

ant žiemos gali nunykti, lieka gumbeliai, pailsi, o paskui vėl iš naujo auga..
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2005 10 07, 11:29)
ant žiemos gali nunykti, lieka gumbeliai, pailsi, o paskui vėl iš naujo auga..



O ar visada nunyksta, ar tik jei maziau laistai (nelaistai) ir laikai vesiau ir tamsiau? Aisku, ramybe butina, bet ar turi visai nunykti, ar tik "vegetuoti"?

As irgi kadaise biskuti papuvusia is Maximos nusipirkau, tai apskabiau, "padziovinau", ir po poros savaiciu kad dave zydet ji tada... smile.gif
Atsakyti
QUOTE
ant žiemos gali nunykti, lieka gumbeliai, pailsi, o paskui vėl iš naujo auga


ELOS, aciu uz patarima 4u.gif
Net nezinojau, kad ant ziemos ji nunyksta. Paskutiniu metu ji buvo isleidusi tokius vos matomus 2 ziedu pumpurelius, bet jie dabar nunyko.

Kazin ar nepakenks mano gelytei tai,jog as ja dabar persodinau, nuskabiau apatinius didesniuosius lapus, kad geriau isisaknytu, nes labai jau ore buvo pakibusi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 10 10, 09:17)
Net nezinojau, kad ant ziemos ji nunyksta. Paskutiniu metu ji buvo isleidusi tokius vos matomus 2 ziedu pumpurelius, bet jie dabar nunyko.

Kazin ar nepakenks mano gelytei tai,jog as ja dabar persodinau, nuskabiau apatinius didesniuosius lapus, kad geriau isisaknytu, nes labai jau ore buvo pakibusi... g.gif


Nu pas mane tai dar sėkmingai žydi.
O nuskabytus lapus reikėjo į vandenį sumerkti- būtum pasidauginusi (tiesa, ji šiek tiek kitaip nei pvz. sanpaulija šaknydinasi- pirma formuoja gumbelį, o tik paskui pradeda iš to gumbelio šaknytės lysti).
Persodinimas gal ir nepakenks.. Neperlaistyk..
Atsakyti
Maniškė gloksinija irgi žydi taip,kaip Zujkos.Pernai rudenį pirkau turguj pigiai su daugybe žiedų,atrodo ar 1,50 lt.Neliečiau,nors irgi augo aptriušusiam vazonėly ir vos laikėsi stiebelis.O draugė kartu pirkusi persodino,ir numirė pas ją. cry.gif O maniškė peržydėjo,nunyko,gumbelį truputį pamigdžiau,ir vasario mėn pasodinau.Na o dabar du šaunūs žiedai ir dar daug pumpurų.Manau,kad žydinčios geriau neliest.
Atsakyti
QUOTE
O nuskabytus lapus reikėjo į vandenį sumerkti- būtum pasidauginusi (tiesa, ji šiek tiek kitaip nei pvz. sanpaulija šaknydinasi- pirma formuoja gumbelį, o tik paskui pradeda iš to gumbelio šaknytės lysti).
-

Nezinau ar gerai padariau, bet as tuos nuskintus lapelius sukisau i zeme, o ne i vandeni sumerkiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 10 10, 15:49)
-

Nezinau ar gerai padariau, bet as tuos nuskintus lapelius sukisau i zeme, o ne i vandeni sumerkiau... blush2.gif


gerai
Atsakyti