Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

Įkeliu savo gloksinija. Vienam gėlių kioskelyje užmačiau bordinę gloksiniją. Tai vis apie ją galvoju. Turbūt reiks nupirkt, nes labai jau graži. doh.gif

user posted image
Atsakyti
kazi manoji prazys ? g.gif jau ziedpumpuriai nemazi. Ji vis dar istiklintam balkone. O gal jau laikas nest i kambari? Kaip jus elgiates su savo gloksinijytemis g.gif ax.gif
Atsakyti
Mergaites, turiu gloksinijos svogunėlį, kažkur išskaičiau, kad jo nereikia viso kišti į žemę. Kaip iš tikrųjų, nes iš pačio svogūno tai atrodo, kad buvo visas įkištas...
Atsakyti
mano gloksinija kiek pumpuriuku sukrovusi blink.gif thumbup.gif tik kad kerelis negrazus tik dvi nustybe sakos o galuose kekes pumpuriuku
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 15, 16:01)
mano gloksinija kiek pumpuriuku sukrovusi  blink.gif  thumbup.gif  tik kad kerelis negrazus tik dvi nustybe sakos o galuose kekes pumpuriuku

thumbup.gif šaunu, o manosios kaip užmigo taip ir nenubudo, kol kas tikiuos g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos siandien tokia pavargusia gloksinija uz 2 lt pardave nes neaisku kaip ji isgyvens. Bandysiu atgaivinti padejau po ja padekla su akmenukais pripyliau vandens, gal nieko kad biski rytines saules gauna per uzuolaida? https://picasaweb.go...348363143771234 mazyciai pumpureliai puti pradeja, o tie didesnieji geri, gal ji perlaistyta?
Jusu gelyciu toki nedidukai lapai, o mano tai didziuliai beveik kaip visas delnas, o gal ir jusu toki? nes niekad neturejau sios gelytes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 22 balandžio 2011 - 12:45
Dar vienas ziedelis po nakties nupuvo, jau su spalvyte rausva buvo galvojau pamatysiu kaip zydi verysad.gif
Atsakyti
as pirkau pernai zydincia gloksinija ir su daug pumpureliu. bet tie pumpureliai taip ir neissiskleide puvo puvo ir nupuvo... visus metus gelyte apsiurus prastovejo o si pavasari subujojo. dabar jau 3 ziedai issiskleide o pumpureliu kekes. tik kad kerelis nera grazus, dvi sakos i sonus isaugusios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 05 12, 23:55)
as pirkau pernai zydincia gloksinija ir su daug pumpureliu. bet tie pumpureliai taip ir neissiskleide puvo puvo ir nupuvo... visus metus gelyte apsiurus prastovejo o si pavasari subujojo. dabar jau 3 ziedai issiskleide o pumpureliu kekes. tik kad kerelis nera grazus, dvi sakos i sonus isaugusios  blush2.gif

Pas mane irgi tas pats. Tai tas šakas prie pagaliuko pririšau, kad augtų į viršų. Rudeniop galvoju aš ją atnaujinti, kad butu mazesnė, kompaktiškesnė.
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2011 04 15, 20:20)
thumbup.gif šaunu, o manosios kaip užmigo taip ir nenubudo, kol kas tikiuos g.gif

ir maniškė miega sad.gif vis bandau prižadint ax.gif
Atsakyti
O manoji kur pirkau uz 2 lt (anksciau rasiau) jau sukrove naujus pumpurus tai birzeli tikrai pamatysiu ziedus.
Nuskyniau 2 lapelius nuo jos saknydinau durpiu tabletese tai vienas nupuvo o kitas ne tai ta kur sveikas imerkiau i vandeni ir siandien jau radau su saknelemis tai pasodinau i durpes kazkada turesiu dar viena augaliuka
Atsakyti
Atnesu savo grazuoles parodyt, smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti