Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(Lusasita @ 2010 07 20, 23:46)
o jas laistyt gausiai  g.gif

na jos nelabai toleruoja nuolat šlapią žemę, bet ir naglumas, nes joms ir sausa netinka doh.gif aš panašiai kas dvi tris dienas palieju gausiai, o vandenį iš lėkštutės išpilu po kokių 15 min, joms kol kas tinka
Atsakyti
nu reiks taip daryt, gal atigaus dar ji verysad.gif
Atsakyti
manoji...user posted image
Atsakyti
su pavydu ziuriu i grazuoles zieduoles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif

manoji eme leist kazkokius pypsiukus, kolkas neauski i ka pavirs tie trupinukai i lapukus, o gal i ziedukus wub.gif
Atsakyti
gali pradžioje būt lapukai, o po to visas žiedynas

mano buvo nukainuota Bauhofe, o kai sužydėjo tapo tokia, dabar vėl kraunasi pumpurus
user posted image
jei sublūdys ir ims džiūti sakiau jai kad išmesiu konteinerin, kol kas klauso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutė: 28 liepos 2010 - 18:09
as ir bauhofe per akcija pirkau, tik ji baisiai graziai ir gausiai zydejo ...gaila kad labai greit nunyko ziedai verysad.gif
Atsakyti
Na pas mane ir nunyko dauguma žiedelų, bet dar šiandien ryte pažiūrėjau, kad sukrovus po lapais, tai vieną net nulaužiau doh.gif vakare grįžus radau jau su spalvike pumpuriukus, matyt greit bus vaizdai... Tad Lusasita - siūlau neprarasti vilties, matyt persikraustymo šokas, bet greit sulauksit rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti
mes jau turim miniatiuriniu lapuku, o keli pumpuriukai truputi kitoki nei lapeliu buvo thumbup.gif
Atsakyti
Pavasarį nusipirkau 2 gloksinijos gumbus, vienas iškart supuvo, o antras nei puvo, nei susprogo. Vasarą išnesšiau su kitom gėlėm į kiemą ir pamiršau. Gal liepos mėnesį pamačiau, kad šone auga mažiukas daigas. Parsinešiau į virtuvę, vis stebiu lens.gif sykį net išverčiau iš vazono psižiūrėti kas ir kaip rolleyes.gif Šiuo metu yra 3 daigiukai, vienas atskirai ir du krūvoj. Nė nežinau, ką toliau daryti: palikti, kaip yra ar ką nors daryti, atskirti ar pan g.gif Vienas augaliukas jau nemažas, apskleidė visą vazonėlį. Gal kas esat auginusios iš gumbo ir galit patarti? Ačiū.
Atsakyti
O mano viena gloksinija eme ir visai sunyko. Laisciau nepergausiai, i indeli po gele. O kita zydi, bet stiebeliai kazkodel tokie visai nusvire zemyn. Nesuprantu, kas su jomis darosi? g.gif
Atsakyti

LEPIOS GĖLYTĖS. SVARBIAUSIA NEPERLAISTYTI. AŠ LAISTAU NEGAUSIAI , KAI JAU BŪNA PRADŽIŪVĘS VIRŠUTINIS ŽEMĖS SLUOKSNIS IR STENGIUOSI NEPILTI ANT SVOGŪNĖLIO. VIENĄ BUVAU NUPŪDŽIUS, BET PO TRUPUTĮ PRADEDU PERPRASTI JAS. ŽYDI DABAR PAS MANE TRYS IR VISOS SKIRTINGŲ SPALVŲ wub.gif , ANT RYTINĖS PALANGĖS
Atsakyti
o as kai pirkau,viena pirkeja sake, "nu jau sitoms visai jokios ypatingos prieziuros nereik doh.gif doh.gif "
Atsakyti