Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(čikibari @ 2010 07 02, 08:46)
dalis lapo nupuvo, o kita dalis va , leidžia atžalas, gal nupjauti tą seną lapą?  g.gif
user posted image

aš tai nupjaučiau atsargiai, "vaikučiai" jau savarankiški 4u.gif
o aš vakar Rimi nusipirkau gloksiniją už 4,99 Lt (ten dabar jos nukainuotos), bet TOOKIOOO grožio - fantastika, neatsilaikiau, o dar žiedelių kiek pridėta wub.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos gelyciu myletojos! 4u.gif :gal kas duotu patarima ax.gif nusipirkau gloksinija,daug ziedeliu,ir dar daugiau pumpuru.bet is ju tik du issiskleide,o kiti nuruduoja ties pumpuriuku,arba visas kotelis.ir nyksta taip vienas po kito verysad.gif .gal kas zinot kaip man ja gelbeti? aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(fergusas @ 2010 07 12, 22:38)
sveikos gelyciu myletojos!  4u.gif  :gal kas duotu patarima  ax.gif nusipirkau gloksinija,daug ziedeliu,ir dar daugiau pumpuru.bet is ju tik du issiskleide,o kiti nuruduoja ties pumpuriuku,arba visas kotelis.ir nyksta taip vienas po kito verysad.gif .gal kas zinot kaip man ja gelbeti? aciu uz atsakymus.

aš nieka nedarau tik nuskainau tuos nurudavusius, laistau neperdaugiausiai ir vėl sukrauna pumpuriukus, matyt joms kažkoks aklimatizacijos pokytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 07 14, 19:39)
aš nieka nedarau tik nuskainau tuos nurudavusius, laistau neperdaugiausiai ir vėl sukrauna pumpuriukus, matyt joms kažkoks aklimatizacijos pokytis g.gif


aciu! tai galiu nesijaudinti? netekau paskutinio pumpurelio verysad.gif dabar tik lapai beliko ir tokie negrazus stimburiukai tose vietose,kur pumpurelius nurinkau.o jus jas kaip nors formuojat,kad krumukai grazus augtu,ar jos auga taip kaip nori ir kaip joms gaunasi?
Atsakyti
Na jaudintis kažkiek reikia, maža kas mirksiukas.gif
o dėl formavimo aš nieko neformuoju g.gif
Atsakyti
vat as ir nusipirkau su daug pumpureliu tikedamasi, kad balkone ji man zydes ir zydes. o kaip jau rase, pumpureliu kotukai vysta, nyksta, ruduoja doh.gif doh.gif unsure.gif unsure.gif verysad.gif verysad.gif nu gaila. einu ziuret kaip cia ja augint reikia
Atsakyti
Man, žinokit, jei jos pablūsta pradeda ruduot, tada nulaužau visus lapus sukišu žemėn ir dauginu, nors prisiperku aš jų nukainuotų...Daba turiu 3 spalvų ir nei viena nebežydi, bet krauna pumpurus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 07 15, 20:55)
Man, žinokit, jei jos pablūsta pradeda ruduot, tada nulaužau visus lapus sukišu žemėn ir dauginu, nors prisiperku aš jų nukainuotų...Daba turiu 3 spalvų ir nei viena nebežydi, bet krauna pumpurus  g.gif


as irgi turiu viena nusipirkusi ,kuri buvo bemirstanti "senukuose".pirkau anksti pavasari,tokia nusibaigusia.bet ji visai graziai atsigavo,sukrove pumpurus ir prazydo violetiniais ziedais.ir dar pumpuriuku sukrove.labai dziaugiausi ir is tos laimes nusipirkau dar viena-ruzava pilnavidure,tik biski nukainota ir visai nenusibaigusia.ta,kur turejo labai labai daug pumpuru.du prazydo.o kai prasidejo karsciai,as jas abi nuo palanges ant stalo nukeliau,kad jos neperkaistu.nors yra uz lango istiklintas balkonas,bet saule pietvakariu,tai pagalvojau,kad vistiek gali buti per karsta.tai kai as jomis taip pasirupino,jos abi kazkaip nesuprato-ir abieju pumpurai nurudavo verysad.gif gal joms ta vieta ant stalo nepatiko?gal per tamsu pasidare? g.gif
Atsakyti
tikriausiai nepatiko, maniškė viena stovi ant palangės bet jai dzin ta saulė
Atsakyti
nebeliko mano grazuolei nei vieno zieduko verysad.gif
Atsakyti
na,as savasias vel grazinau ant palanges.viena ,atrodo ,vel augina pumpuriukus. smile.gif ziuresiu,kas cia gausis.gal joms tikrai nepatiko pavesy? unsure.gif
Atsakyti
o jas laistyt gausiai g.gif
Atsakyti