Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

o cia manoji...viena zydi kita dar tikpabudusi lapelius augina...
Atsakyti
Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Paskaiciau tema, bet ne visa. Gal nesunku bus auginancioms pasikartot - buciau dekinga ax.gif

Taigi - vakar pakalbinau geliu parduotuvej pardaveja ir gavau dovanu gloksinija. Turi viena ziedeli, kiti parude pumpurai - ko gero nesiskleis jau... Gal nuskint g.gif

Ar ji augtu ant siaurines palanges?
Atsakyti
Maniškė
Atsakyti
Na ir grožis wub.gif . Man gloksinijos tokios "sultingos" ir "turtingos"
Laukiu savo žiedų, kad galėčiau pasigirti smile.gif
Bet pas mane visai dar mažiukės
Atsakyti
Violetinė tai labai wub.gif o čia mano dar viena pražydo
user posted image

gal kas auginot glosinijas iš lapelio? kai jau išauga nauji lapeliai ar reikia senąjį lapą atskirti ? g.gif
Atsakyti
man tai tas senas lapas sudžiuvo ir aš jį išmečiau...

Bet žiedų gažumas wub.gif violetinę turiu, tai silpna kaip gražu, o vat tokios raudonos norėčiau, reiks drauges apklausinėt, mažum lapų duos ax.gif
Atsakyti
aš jas iš didelės meilės turbūt perlaistau, pas mane viena žydėjo žydėjo ir numirė verysad.gif . nemoku aš jų auginti tikriausiai, gal galite pasidalinti kaip jūs auginate, kokioj vietoj laikot, ar saulėtoj, kiek tręšiate. pas jus tokios vešlios. turiu lapelių prismaigsčiusi tai jau visi prigiję jau matosi ir galiukai naujų lapukų ax.gif

o dar ir pilnavidurių būna wub.gif wub.gif

Atsakyti
Maniškės stovi ant vakarinės palangės,tręšiu retai.Bandžiau iš lapelio užsiaugint raudoną gloksiniją,bet nepavyko,sudžiūvo lapas verysad.gif
Atsakyti
o žemėse nieko nebuvo apart to sudžiuvusio lapo? Aš taip ir vos vienos neišmečiau, jau galvojau psio išverčiau iš vazono o ten gumbiukas su miniatiūriniu auginuku jau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2010 06 23, 10:51)
gal kas auginot glosinijas iš lapelio? kai jau išauga nauji lapeliai ar reikia senąjį lapą atskirti ?  g.gif

auginau iš lapelio ax.gif , gavau parodoj kaune. pirmais metais išaugo didelis gumbas, žydėjo, vėlai rudeni nudžiuvo visai, tada padejau šaltai ir sausai garaže, neliejau visai apie 5 men, pamaniusi kad mirė g.gif , pavasari apsižiūrėjau, kad vazone sudžiuvę žemės, pradėjau kapstyti, o ten daigeliai iš tos bulvės išlindę doh.gif doh.gif doh.gif dabar auga, žiedų daug

user posted image
Atsakyti
dalis lapo nupuvo, o kita dalis va , leidžia atžalas, gal nupjauti tą seną lapą? g.gif
user posted image
Atsakyti