Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

Nu gal.........reikės gausiau laistyti,aš ištikrųjų nedaug ir liedavau, vis bijodavau nesupūdyti bulvičių unsure.gif
Atsakyti
vos radau temutę, ką jau niekam glioksinijos neįdomios blink.gif
Norėčiau paklausti žinovių, nes glioksinijas turiu tik nuo rudens, tad neaišku.
Žiemojo visos vienodom sąlygom, bet atbudo tik 3 glioksinijos, o kitos nerodo gyvybės ženklų. Ar man anas jau mesti ar kaip?
Atsakyti
Siųlyčiau pradžioje patikrinti ar gumbelis sveikas. Iškapstyti jį ir apžiūrėti. Jei jo nerasite (greičiausiai jis sunyko), reikia mesti. Gali būti, kad jis visiškai sudžiūvo arba supuvo. Kitais atvejais dar gali atsigauti smile.gif , tik reikia laiko 4u.gif
Atsakyti
Dėkui už greitą paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
Maniškė džiugina žiedukais
http://www_fotoz_lt/....jpg?1271600574
Atsakyti
Sveikos,

Savosios gloksinijos 'Kaiser Friedrich' lapą parsivežiau iš parodos, išaugo, žydėjo, žiemą vazonėlį laikiau garaže šaltai ir sausai, prieš pora savaičių pastebėjau lendant daigelius. pasodinau į šviežią žemę, tai kaip puolė augti thumbup.gif . ir bulvytes iš po žiemos tris radau, tai dabar jau pagausėjusią šeimyną turiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 20 balandžio 2010 - 09:51
gal gali kas pasakyti kodėl pas mane gloksinijos taipišstypusios, parduotuvėj jos būna kereliai o pas mane vos laikosi ant stiebelio. tą pirmą aš persodinau į didesnį vazonėlį, tai lapeliai pavytę, kažin ar beprigis g.gif o ir žiedelius jau krovė verysad.gif gal galės kas kokių patarimų duoti?
user posted image
user posted image
Atsakyti
gal toli nuo lango, arba jei arti lango - pertręšta
Atsakyti
ant palangės. nebuvau dar tręšus bet vakar patręšiau galvoju gal sustiprės
Atsakyti
Mano gėlytė, po persodinimo irgi visai buvo nunykus. Tik dabar praėjus 2 mėn, vėl pradėjo leisti lapelius. Pastačiau ją ant rytinės palangės. Žiūrėsiu kas bus.
O kokias trąšas, jūs gloksinijoms naudojate?
Atsakyti
aš tręšiau su universaliomis trašomis žydintiems augalams, nesu labai užkietėjus gėlininkė, nors gėlytes labai myliu wub.gif dabar gailiuosi kam aš ją persodinau, stiebas apčioje visai negyvas patapo. galvoju jeigu aš jos viršūnę nulauščiau ir į žemę įkiščiau gal prigytų g.gif tik reikia tikriausiai pumpurus išskabyti, nes ruošėsi žydėti... gaila labai gėlytės, aš ją iš lapuko auginau, tai daug kantrybės reikėjo...
Atsakyti
mano gražuolė wub.gif
user posted image
Atsakyti