Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

laba,
nusipirkau tris gloksinijas, beveik nuvytusias, jos atsigavo , netgi toliau žydi , nenudžiovino žiedų, bet ant jų pilna žalių vabaliukų, kaip juos išnaikinti ?
Atsakyti
Ir as isigijau sita nebrangia grazuole, bet po keliu dienu put pradejo verysad.gif Jau sunyko visi ziedai ir gausus pumpurai, o patys zali lapeliai gyvi - ar yra vilties, kad ji atsigaus?
Beje, kaip supratau sita gelyte nera labai populiari - gal labai lepi?
Atsakyti
QUOTE(arbuziuke @ 2009 07 07, 11:02)
laba,
nusipirkau tris gloksinijas, beveik nuvytusias, jos atsigavo , netgi toliau žydi , nenudžiovino žiedų, bet ant jų pilna žalių vabaliukų, kaip juos išnaikinti ?


čia marai, aš pamenu iš vaikystės mama prašydavo parnešti boružių - atseit sunemniodavo jos tuos vabaliokus, o taip purkšt reikia, bet tiksliai nepasakysiu su kuo, aš su ukiniu muilu nuplaunu arba su loc`u ir neperplaunu
Atsakyti
Nusipirkau šiandien gloksiniją už 6 lt thumbup.gif Pilnas Ermitažas gloksinijų, bet visi ir perka. Mėgstu gėles, bet tokios dar nesu auginusi. Žiūresim kaip pasiseks
Atsakyti
Sveikos, gloksinijų mylėtojos. Kažkada ir aš gavau dovanų šį grožį, tačiau, kai ji numetė lapus aš ją išmečiau verysad.gif , o dabar pasiskaitinejusi apie jas ir vėl norėčiau ją įsigyti ax.gif , bet norėčiau arba pilnavidurės arba s su margais žiedeliais, nes Kaune mačiau tik bazėse Sanitex'e, bet buvo tik rausvų ir violetinių, o aš norėčiau kokios nors įdomesnės, todėl lauksiu pasiūlymų iš jūsų,o gal ir patarimų, kur būtų galima Kaune įsigyti šią gražuolę. dėkoju 4u.gif
Atsakyti
sveikos, norėčiau paklausti, kaip jos prieš žiemą pradeda nykti? 4u.gif nes maniškei kažkas pradėjo darytis... sukasi ir vysta lapeliai, tai išsigandau, kad liga užpuolė, bet dabar pagalvojau, kad galbūt ramybės periodas artėja?? g.gif
Atsakyti
Nusipirkau siningija taciau nelabai zinau kaip ja priziureti.Nesinori kad zutu arba skurstu.Gal kas jas augina ir pasidalins patirtimi. smile.gif
Atsakyti
Kazkaip keista kad niekas neadsako,nejau nieks neaugina.O pas mane lyg ir neblogai jauciasi.Atrodo kad ir atzala leisti pradeda, tik matyt parsinesant nusalo ziedas, tai nukirpu su visu kotu, o taip tai visai grazus.
Atsakyti
user posted imageuser posted imagevasaros žydėjimas.

Mano glioksinijos nenori ilgai miegoti- jau bunda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2009 11 28, 22:38)
user posted imageuser posted imagevasaros žydėjimas.

Mano glioksinijos nenori ilgai miegoti- jau bunda blink.gif


Koks grožis wub.gif , daug visokių turėjau, bet matyti baltos dar niekada neteko doh.gif o ji graži kaip nuotaka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ji man irgi pati gražiausia iš visų turimų.Ir galiu pasakyti tai labai gausiai žydinti veislė,baigia žydėti ir vėl krauna žiedus.Mažulytės ir tos,padaugintos šiais metais žydėjo 3 žiedais.Tik va nesuprantu kame reikalas g.gif visos mano glioksinijos,lapus suka į apačią.
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2009 11 29, 15:02)
Tik va nesuprantu kame reikalas  g.gif visos mano glioksinijos,lapus suka į apačią.


Sakyčiau, kad gal būt drėgmės trūkumas g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti