Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

Norėti norime, tik as iš Vilniaus rolleyes.gif
Atsakyti
Prasiskleidė mano naujokė
Atsakyti
Fantastika swoon.gif wub.gif wub.gif
Iš kur jūs tokių gaunate? Kiek žiūrėjau parduotuvėse, neradau verysad.gif
Atsakyti
As pirkau Aleksoto turguje.Pavasari toks vyriskis gumbeliais prekiavo.
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2009 06 15, 20:12)
As pirkau Aleksoto turguje.Pavasari toks vyriskis gumbeliais prekiavo.

gal galima lapuka sitos grazuoles blush2.gif
Atsakyti
Galima smile.gif
Atsakyti
Mano gloksinija paprastutė, bet man labai miela wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2009 06 15, 17:42)
Prasiskleidė mano naujokė

vaje sita kokia grazi wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano gloksinija papuole i beda ir nebezinau jau ka ir bedaryt... Krove daug ziedeliu, o dabar ziuriu pradejo juos pudyti... neissiskleidusius.. doh.gif doh.gif as vos sirdies smugio negavau pamacius... ir kad perlaistyciau, tai negaliu pasakyt, kad siaip jai blogai butu, tai irgi nemanau.. taip ir nesuprantu, kas darosi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alesgute @ 2009 06 24, 02:37)
Mano gloksinija papuole i beda ir nebezinau jau ka ir bedaryt... Krove daug ziedeliu, o dabar ziuriu pradejo juos pudyti... neissiskleidusius..  doh.gif  doh.gif  as vos sirdies smugio negavau pamacius... ir kad perlaistyciau, tai negaliu pasakyt, kad siaip jai blogai butu, tai irgi nemanau.. taip ir nesuprantu, kas darosi...  verysad.gif


Mano vienai irgi taip buvo, bet ji žiūriu vėl pradėjo leisti naujus lapelius ir krauna žiedus, patarčiau ne laistyti ant viršaus, o statyti vazoną pusvalandžiui į indą su vandeniu, kiek reiks ir pati prisitrauks. smile.gif
Atsakyti
Aciu! Bandysiu dar keist laistymo iprocius, jei tai pades sitam mano kvietkeliui smile.gif

QUOTE(Aderaa @ 2009 06 24, 14:56)
Mano vienai irgi taip buvo, bet ji žiūriu vėl pradėjo leisti naujus lapelius ir krauna žiedus, patarčiau ne laistyti ant viršaus, o statyti vazoną pusvalandžiui  į indą su vandeniu, kiek reiks ir pati prisitrauks. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2009 06 15, 19:42)
Prasiskleidė mano naujokė

Vaau kokia grazute wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 27 birželio 2009 - 08:39