Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(Lutė @ 2009 04 28, 22:06)
Labutis,
man iškilo toks klausimas: skaičiau kad kai auga gloksinijos (na jau dygsta) tai reikia palikti tik vieną tą ugliuką-daigiuką, o pas mane vienas jau toks didelis, o šalia iš kotelio dygsta mažuliukai, tai truputėli pasimečiau - nuskabyt juos ar palikt?  blink.gif ką patartumėte?



Nežinau kaip kiti, bet aš niekad nieko neskabau ir žydi nesuskaičiuojamu žiedų kiekiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 05 12, 18:55)
Nežinau kaip kiti, bet aš niekad nieko neskabau ir žydi nesuskaičiuojamu žiedų kiekiu blush2.gif

Ačiū, kad atsakėte biggrin.gif
Atsakyti
user posted image Mūsų gražuolė wub.gif
Atsakyti
Merginos, o ką aš ne taip darau, manosios vienos glioksinijos lapai kažkaip keistai į vidų riečiasi, a? Kol kas neatrodo, kad sirgtų unsure.gif

Terija:), tikra gražuolė bigsmile.gif
Atsakyti
Čia manoji nabagiukė..
user posted image
Ir kodėl ji man taip doh.gif
Atsakyti
Nusipirkau naują gloksisnija, persodinau, buvo daug sukrautų žiedelių, bet jie nupuvo, nupuvo ir žydintys, nesuprantu kas nutiko, atrodo , kad neperkaisčiau, kažin kas jai galėjo nepatikti?
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 05 28, 18:07)
Nusipirkau naują gloksisnija, persodinau, buvo daug sukrautų žiedelių,

Paprastai su žiedais niekas gėlių nepersodinėja, palaukia kol pražydės. Gal reikėjo truputį kantrybės console.gif
Atsakyti
Maniske ir jau po truputi pradeda skleistis bigsmile.gif

user posted image

O del sios violetines, tai man ji tik dabar pumpuriukus suka, kazkaip per velai, ar cia ju kiekvienais metais laikas zydejimo skiriasi g.gif

user posted image
Atsakyti
Mano darželis
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
sveikutes... na ikeliau per didele nuotrauka...
bendysiu ja sumazinti doh.gif
Papildyta:
aciu dievui pavyko... thumbup.gif
jau keli metai i foruma nekeliu jokiu nuotrauku lotuliukas.gif
pirma karta nusprendziau uzsiauginti sia gelyte is svoguno ir labai dziaugiuosi jos ziedais thumbup.gif
Papildyta:
sveikutes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgeleuogele: 03 birželio 2009 - 13:37
QUOTE(jurgeleuogele @ 2009 06 03, 14:40)
sveikutes... na ikeliau per didele nuotrauka...
bendysiu ja sumazinti doh.gif
Papildyta:
aciu dievui pavyko... thumbup.gif
jau keli metai i foruma nekeliu jokiu nuotrauku lotuliukas.gif
pirma karta nusprendziau uzsiauginti sia gelyte is svoguno ir labai dziaugiuosi jos ziedais thumbup.gif


Siandien as tokia pacia nusipirkau blush2.gif biggrin.gif

Ir dar raudona prigriebiau thumbup.gif
Atsakyti
tik dabar reiks paskaitineti ka su ja daryti...
ar ji numeta lapus? ar reikia ka nors su tuo svogunu daryti? ar ji visada zaliuoja? smile.gif
Atsakyti