Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

Mano kai gloksinija nuzydejo,tai as visus tuos didelius lapus nukirpau, nes negrazus buvo, tai dabar maziukai tokie kalasi tik smile.gif
Atsakyti
Mano rausvoji gloksinija jau irgi turi kelis pumpurėlius. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Taip greit ir jau su pumpurais bigsmile.gif , tai gal nemigdėt jų?
Būtų įdomu pažiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na,maniškė tai nebuvo užmigus.Nes aš ją pirkau senukuose nukainotą,labai apipuvusi buvo.Palikau dalį šaknų ir iš jų išaugo lapeliai.O dydžio tai ji nedidelė,bet jau su keliais pumpurėliais.Nuotraukų negaliu įkelt ,nes neturiu fotoaparato.O iš telefono dar neišmokau įkėlinėt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2009 03 24, 13:55)
Na,maniškė tai nebuvo užmigus.Nes aš ją pirkau senukuose nukainotą,labai apipuvusi buvo.Palikau dalį šaknų  ir iš jų išaugo lapeliai.O dydžio tai ji nedidelė,bet jau su keliais pumpurėliais.Nuotraukų negaliu įkelt ,nes neturiu fotoaparato.O iš telefono dar neišmokau įkėlinėt  wub.gif

SOS as jas migdziau , ir jau po nauju pradejau budinti bet jos nebunda ziurejau saknis na atrodo neblogai kaip jas galliu pazadinti, pirma ziema jos praleido pas mane nieko dorai nezinau kaip sakant dar neturiu patirties verysad.gif PADEKITE
Atsakyti
as sausio pradžioj pamačiau, kad iš gumbelio daigelis lenda, padėjau šviesiai. vakar jau išsiskleidė 4 didžiuuuliai žiedai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . vakare idėsiu nuotraukų mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 06 balandžio 2009 - 08:26
QUOTE(Aina @ 2009 04 06, 08:25)
vakare idėsiu nuotraukų mirksiukas.gif  bigsmile.gif

Aina, nepamiršk pažado mirksiukas.gif

Saviškes šiandien apžiūrėjau, ogi pumpurus jau viena sukrovusi bigsmile.gif
Jei viskas laimingai tęsis, bus mano pirmieji žiedai, nes rudenį jau pražydėjusias įsigijau ir dar tik mokausi su jomis draugauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 04 07, 17:58)
Aina, nepamiršk pažado  mirksiukas.gif

štai ir pasirodysim bigsmile.gif ,

user posted image
Atsakyti
Na,labai graži gėlytė wub.gif .Maniškė irgi bus panaši.Tik rožinė su baltu krašteliu.
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2009 04 10, 07:36)
štai ir pasirodysim bigsmile.gif

ogo bigsmile.gif wub.gif
O maniškės kažko tokios nusvirusios, dar vis neatsikelia, tai perkėliau ant palangės, gal joms lb daug šviesos reikia g.gif
Dar netyčia lapą nulaužiau blush2.gif , tai įkišau į kiminus, sakau, gal šaknis išleis, nors nžn kaip jos dauginasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 04 24, 17:50)
ogo  bigsmile.gif  wub.gif
O maniškės kažko tokios nusvirusios, dar vis neatsikelia, tai perkėliau ant palangės, gal joms lb daug šviesos reikia  g.gif
Dar netyčia lapą nulaužiau  blush2.gif , tai įkišau į kiminus, sakau, gal šaknis išleis, nors nžn kaip jos dauginasi  rolleyes.gif


Isleis saknis. As taip nusilauziau kelis lapus, ir pamerkiau, ir isleido saknis labai greit smile.gif
Atsakyti
Labutis,
man iškilo toks klausimas: skaičiau kad kai auga gloksinijos (na jau dygsta) tai reikia palikti tik vieną tą ugliuką-daigiuką, o pas mane vienas jau toks didelis, o šalia iš kotelio dygsta mažuliukai, tai truputėli pasimečiau - nuskabyt juos ar palikt? blink.gif ką patartumėte?
Atsakyti