Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

aš tai palikau ant akių... kad nepamirsčiau
Atsakyti
nėra skirtumo,gali būti ir šviesu,gumbai juk žemėje,svarbiausia neperdžiovinti aš vazonus pakavoju,nes nei šis nei tas pliki vazonai be jokio kvietko lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano guzmanija, kur du lapeliai pasodinti, jau leidzia naujus lapelius is po zemiu blush2.gif
Atsakyti
Aš šiemet savąsias kitaip užmigdžiau.Sudėjau visas bulveles deželėn durpėse ir išnešiau į rusį temp. plius 5 ,taip laikysiu iki vasario vidurio.

Kai namie laikydavau jos gana anksti pabusdavo netgi tinkamai nepaiilsėjusios.Dėl šviesos stokos krūmeliai išbėgdavo.
Atsakyti
palikau vazona ant palanges, bet dabar paskaiciau, gal reik kur uzkisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 11 21, 17:20)
palikau vazona ant palanges, bet dabar paskaiciau, gal reik kur uzkisti g.gif


O mano du lapeliai kur isodinti, tai naujus lapus augina is po zemiu tongue.gif tegu sau auga smile.gif gal vasara suzydes lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas maniškę irgi iš po žemių išdygo visas kupstas lapelių,o keli seni lapai nunyko.Vistik džiaugiuos,kad ataugdinėja nauji lapeliai,o tai pirkau iš Senukų visą perlaistytą ,papuvusią. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,kaip jūsų gėlytės laikosi.Maniškė šiemet nemiega.Jau išaugo visas nemažas krūmas.
Atsakyti
Šįryt žiūriu bigsmile.gif , ogi mano abi gražuolytės glioksinijos gyvybę parodė, kažkas ružavo lenda, kolegė patarė jau traukt į šviesą ir liet, tipo prabudo biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar tai gloksinija? ant etiketes raso kad gloksinija g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 02 02, 13:22)
Norejau paklausti ar tai gloksinija? ant etiketes raso kad gloksinija  g.gif
user posted image


Na taip tai tikrai gloksinija thumbup.gif
Atsakyti
Aš savają gėlytę pirkau iš senių ir kadangi neesu specė, tai jau nusipirkau papuvusią. Gydžiau gydžiau, kol nupuvo paskutinis lapas ir nutrenkiau tuščią vazoną sandėliukant. Vakar tvarkausi, o gi žiūriu jau du lapukai išlindę ir kiti prasikalę. Paliejau ir pastačiau ant palangės.

Ir dabar jūs man patarkit - ji mėgsta drėgniau ar sausiau, bijau vėl perliet
Atsakyti