Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

sveikos merginos 4u.gif siandien labai esu pakyletos nuotaikos ir atejau pasirodyti koki grozy pirkau aklai wub.gif user posted image
sia gloksinija pirkau nukainuota uz 2.35cnt su vienu lapuku doh.gif na sakau paimsiu pabandysiu ir stai prabego menuo o ji stai kokiu ziedeliu prazydo ir dar keturi yra wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 08 25, 20:57)
Rimulėėė, o tavoji glioksinija žiedą krauna  bigsmile.gif , oi laukiu laukiu rolleyes.gif  , nes spalvos juk net nepaklausiau  biggrin.gif

Paskutinis žydėjimas prieš žiemos miegą smile.gif http://img382.images...araudonabl9.jpg http://img382.images...ksinijosvv6.jpg
Rytine rasa, kur tokį grožį pirkai pasigirk mirksiukas.gif
Atsakyti
jei gerai pamenu tai pirkau senukuose blush2.gif
Atsakyti
Mano nervus tampo mūsų maksimos gėlių skyrius...tokių gražių gloksinijų yra
einu pro šal ir laikausi. ax.gif
Vis galvoju kam čia dovanų nupirkus. g.gif gal kiek lengviau būtų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2008 09 11, 00:08)
Mano nervus tampo mūsų maksimos gėlių skyrius...tokių gražių gloksinijų yra
einu pro šal ir laikausi. ax.gif
Vis galvoju kam čia dovanų nupirkus. g.gif gal kiek lengviau būtų. biggrin.gif


O gal ir pas mus jau gloksiniju uzveze? blink.gif kada cia taip matet?
Atsakyti
Sveikutes,

ar jau eina miegucio jusu grazuoles gloksinijos? nezinau, ar cia jau laikas ar ne, nes viena kaip ir pradeda pavysti kartais ax.gif
Ir gal kam teko susidurti, neseniai nusipirkau dar 2 gloksinijas su ziedeliais, tai kai kurie pumpurai turi vidury juoda taskiuka, ir tada jau nebeprazista o supuna.. nesuprantu, kas netinka, nes ir pries tai buvusiai gelytei panasiai buvo.. kai kurie ziedai su visais kotais nuruduodavo ziedui neprasiskleidus ir nesulaukiau taip visu ziedeliu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 08 15, 21:03)
Rugegele23, ačiū už nuorodą. labai viskas joje aišku.

Alyvuogė+, Jūsų rankose visos gėlės pražysta  smile.gif

O kai nužydi, ką tuomet daryti? Iki kur nukirpti ar palikti? Oi kaip man čia nieks neaišku  blush2.gif Taip norisi užsiauginti ir baimė  doh.gif prarasti tokį grožį

Gabe, kai nuzydi, nebelaistai kuri laika, lapai nunyksta ir padedi "miegot",
pavasari pati islys, pamatysi, pradesi laistyt, ir vel turesi gelyte..
Mano uosviene jas augina, tai du kart metuose prazydina..nuotraukyte tu mano matei..
Atsakyti
QUOTE(ogista @ 2008 10 25, 16:29)
kai nuzydi, nebelaistai kuri laika, lapai nunyksta ir padedi "miegot",

Taip ir padariau, įdėjau į dėželę ir pastačiau žiemoti smile.gif aciuks.gif už paaiškinimą
Atsakyti
Tikrai ,o kur laikote gloksinijų gumbus.
Aš tai savųjų neiškasiau, Taip ir tupi vazoniukuose.Tik va toliau nuo lango pakėliau.
O kaip iš tikro reikai ,nežinau.Pirmi metai jos pas mane. ax.gif
Tiesa turiu vieną mažę,pačios užsiaugintą iš auginuko,tai toji dar pirma žieduka skleidžia.

Atsakyti
o jei ju nemigdyti, tai jos ir toliau leis lapus g.gif
Atsakyti
mano miegancios grazuoles ziemos ant spintos lotuliukas.gif vienos miega,kitos dar ne,zinoma reikia nepamirsti i mėnesį kartą saikingai sudrėkinti žemę,kad neperdžiūtų gumbas,kasinėsim kažkur vasario pabaigoj smile.gif))bandysim žadinti ir žiūrėti kaip gumbeliai išsilaikė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 10 26, 15:06)
mano miegancios grazuoles ziemos ant spintos 

o tai gal visai nereikia jų į tamsą dėti? Gal ištraukti?
Atsakyti