Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 07 17, 14:49)
su įsišaknijusiais lapais kurie leidžia naujus auginukus ir augina bulvytes žaisti dar galima,o vat su sėklom tai jau vėloka  4u.gif kitiems metams geriau palikti,jei gerai subrandintos sudygs sėti vasario-kovo mėn ir turėsit daug gražių augaliukų  mirksiukas.gif

sakot, seti vasario-kovo men,o man viena forumiete pacitavo is knygos,kad reikia seti lapkricio-gruodzio men g.gif
Atsakyti
Sėjimo klausimuose aš tikrai ne "specas" lotuliukas.gif aš sėčiau tokiu metu kaip parašiau,mano naminėm sąlygom lapkričio-gruodžio mėn. sėti labai pavojinga,didelė tikimybė prarasti visą savo sėjos derlių tongue.gif kas turi centrinį šildymą kitas reikalas 4u.gif Niekad augalų nesodinu pagal knygas,teorija ir praktika du skirtingi dalykai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alyvuogė+: 03 rugpjūčio 2008 - 15:04
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 08 03, 16:04)
Sėjimo klausimuose aš tikrai ne "specas"  lotuliukas.gif aš sėčiau tokiu metu kaip parašiau,mano naminėm sąlygom lapkričio-gruodžio mėn. sėti labai pavojinga,didelė tikimybė prarasti visą savo sėjos derlių  tongue.gif kas turi centrinį šildymą kitas reikalas  4u.gif Niekad augalų nesodinu pagal knygas,teorija ir praktika du skirtingi dalykai  4u.gif

o kokiu laiku pas jus gloksinijos po ramybes periodo atsibunda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 02, 14:22)
Jas ir reikia i lekstute laistyt, nes skaiciau, kad ant lapu neturi patekt vandens, o ant ziedu turbut juo labiau, tai gal ustisko vandens ir parudavo..  g.gif

na kad ne schmoll.gif jau ne vienas parudavusi nuskyniau g.gif
Atsakyti
Kazin nuo kada pradeda prekyboj pasirodyti gloksinijos, noriu kitokiu spalvu! Nes is anytos lapeliai kazin ar greitu laiku ziedeliais mane nudziugins g.gif
Atsakyti
parduotuvėj jų ir dabar būna, pas mus jau visai fainų užveža. bet į kioskus, ir nepatingėt pavaikščiot reikai.bet yra.
Atsakyti
Isvaiksciojau beveik visur, ale neradau gloksiniju. Paziurekit kaip graziai prazydo anytos gloksinija. As pasisodinau lapelius nuo sitos gelytes, bet dar toli grazu kol ziedu sulauksiu.

user posted image
Atsakyti
o pas mane ji kazkokia suvargusi doh.gif nesiseka man verysad.gif
Atsakyti
Rugegele23, ačiū už nuorodą. labai viskas joje aišku.

Alyvuogė+, Jūsų rankose visos gėlės pražysta smile.gif

O kai nužydi, ką tuomet daryti? Iki kur nukirpti ar palikti? Oi kaip man čia nieks neaišku blush2.gif Taip norisi užsiauginti ir baimė doh.gif prarasti tokį grožį
Atsakyti
Nuostabi gėlė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2008 08 05, 00:50)
parduotuvėj jų ir dabar būna, pas mus jau visai fainų užveža. bet į kioskus, ir nepatingėt pavaikščiot reikai.bet yra.


Rimulėėė, o tavoji glioksinija žiedą krauna bigsmile.gif , oi laukiu laukiu rolleyes.gif , nes spalvos juk net nepaklausiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 08 25, 20:57)
Rimulėėė, o tavoji glioksinija žiedą krauna  bigsmile.gif

Šįryt pražydo bigsmile.gif , na ir žiedo grožis wub.gif, kolegės darbe wub.gif
Atsakyti