Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 07 16, 18:31)
kai pūna kotas gloksinijos lapas nevysta tame ir bėda,jei nori turėt gelę žemėje,patarčiau lapa virš žemiu statyt ir apkamšyt kiminais,šaknis kiminuose leist bus lengva tas pats kaip ir vandenyje,kai paaugs pasieks žemę,gaus daugiau maistingųjų medžiagų ir pradės leisti auginukus. 4u.gif


Aij, gal paprasciau i vandeni jas sumerkt, tik nerandu tinkamo indo. Viena lapeli imerkiau i vandeni stiklainiuke, ir kita taip pat padarysiu, nereiks ten tu kiminu man, nes neturiu as ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 07 16, 17:40)
galima ir merkti ir sodinti į lengvą žemę,tik labai ilgas procesas ir jei lapas pradės puti žemėje nepamatysi unsure.gif ,aš lapus merkiu,auginukus sodinu į lengvą žemę viršų apdedu kiminais.
Turiu jau įsišaknyjusiu Kaiser Friedrich lapų,gal kas norit pasižaisti ir bandyt užsiaugint iš lapo štai tokią gražuolę? tongue.gif
user posted image
vieni jau augina bulvytes,kiti iškart auginukus  4u.gif
user posted image                user posted image                    user posted image

thumbup.gif ,tikra grazuole.Tik kazin ar jau ne per velu zaisti,nes gali nespet saknytes isleist,o po to perziemot g.gif
Atsakyti
su įsišaknijusiais lapais kurie leidžia naujus auginukus ir augina bulvytes žaisti dar galima,o vat su sėklom tai jau vėloka 4u.gif kitiems metams geriau palikti,jei gerai subrandintos sudygs sėti vasario-kovo mėn ir turėsit daug gražių augaliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 07 17, 14:49)
su įsišaknijusiais lapais kurie leidžia naujus auginukus ir augina bulvytes žaisti dar galima,o vat su sėklom tai jau vėloka  4u.gif kitiems metams geriau palikti,jei gerai subrandintos sudygs sėti vasario-kovo mėn ir turėsit daug gražių augaliukų  mirksiukas.gif



O jei as vakar tik sumerkiau lapus, tai dar man iki miego spes saknis isleist, jei isleis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 07 17, 15:02)
O jei as vakar tik sumerkiau lapus, tai dar man iki miego spes saknis isleist, jei isleis  doh.gif

šaknis turėtų išleisti per 2-3 savaites mano kurie vakar fotkinti su šaknim ir su jau augančiom bulvytėm merkti birželio 16d.,nesvarbu,kad ir nespės žiedų išskleist,jei užaugus bent maža bulvytė kitamet turi išdygti,žinoma jei tinkamai peržiemos,nesudžius ar nesupus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alyvuogė+: 17 liepos 2008 - 16:29
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 07 17, 17:29)
šaknis turėtų išleisti per 2-3 savaites mano kurie vakar fotkinti su šaknim ir su jau augančiom bulvytėm merkti birželio 16d.,nesvarbu,kad ir nespės žiedų išskleist,jei užaugus bent maža bulvytė kitamet turi išdygti,žinoma jei tinkamai peržiemos,nesudžius ar nesupus  4u.gif



Aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
O ar pamerkus lapelius, butina maiseliu pridengt indelius su jais?
Atsakyti
Jau isleido sakneles mano lapeliai, dar truputi palaikysiu ir sodinsiu.
Atsakyti
kas kiek laiko mazdaug laistot gelyte, nu niekaip kampo nepagaunu doh.gif man vis neissiskleidusiu ziedeliu viduriukas ruduoja doh.gif
Atsakyti
As tai turiu dar visai mazus lapelius tik, bet anytai sakiau liet i lekstute, ir tik tada, kada gloksinija jau isdziusta. Manau taip nors neperlies ji, nes buvo jau supudzius beveik, tai as atgaivinau blush2.gif
Atsakyti
na as irgi lieju, kai isdziusta g.gif bet kazkas jai netinka g.gif gal ir man i lekstute liet g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 08 02, 13:51)
na as irgi lieju, kai isdziusta g.gif bet kazkas jai netinka g.gif gal ir man i lekstute liet g.gif



Jas ir reikia i lekstute laistyt, nes skaiciau, kad ant lapu neturi patekt vandens, o ant ziedu turbut juo labiau, tai gal ustisko vandens ir parudavo.. g.gif
Pas anyta maciau siandien,kad issiskleide ziedas jau vienas, o didelis koks, rozinis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 02 rugpjūčio 2008 - 13:23