Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

išaugins ir ant seno stiebo naujas ataugėles ir pumpurus,tik krūmas bus negražus,ryškiai matysis kur senas stiebas,o kur naujai atžėlęs 4u.gif
Atsakyti
Anytos gloksinija buvo jau beveik nunykusi, na zodziu nerode jokiu gyvybes zenklu, persodinau, ir ji atsigavo. O pasirodo ji ziemoja, tai gerai kad dar neismete smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 13 liepos 2008 - 18:06
Labukas. Aš irgi turiu tą nuostabią gėlytę smile.gif O tiksliau jau pilni namai tokių gėlyčių ax.gif , pas draugus taip pat, nes visiems dovanoju su proga ir be jos lotuliukas.gif Bėda tik tame, kad jos visos vienodos verysad.gif O norėtusi bent spalvų kitokių blush2.gif Aš iš VLN - gal sakau kas keistis sutiktu ax.gif
http://img384.images.../glioksisc8.jpg
user posted image
Štai tokios spalvos mano visos visos gėlytės verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heizi: 14 liepos 2008 - 23:19
Merginos, patarkit jus man, skaitineju Rojaus soduose apie gloksinijas, bet neisikertu niekaip g.gif Noriu nuo gloksinijos pasiimt atzalele, pas anyta ji dar tik zydet ruosiasi, tai manau kad reiks nusiskint kai perzydes, bet kuria ten man dali nuskint? Lapeli tik, ir iskart sodint i zeme, ar pamirkyt kad saknys islystu? Dar ten skaiciau, kad galima perzydejusi ziedstiebi isaugint, ir is jo augalas isauga. Na zodziu as ten pasimeciau. O is kur tos seklos, nes ir seklom galima. Ar nusipirkt, ar galima gaut is pacio augaliuko?
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 07 15, 12:34)
Merginos, patarkit jus man, skaitineju Rojaus soduose apie gloksinijas, bet neisikertu niekaip  g.gif  Noriu nuo gloksinijos pasiimt atzalele, pas anyta ji dar tik zydet ruosiasi, tai manau kad reiks nusiskint kai perzydes, bet kuria ten man dali nuskint? Lapeli tik, ir iskart sodint i zeme, ar pamirkyt kad saknys islystu? Dar ten skaiciau, kad galima perzydejusi ziedstiebi isaugint, ir is jo augalas isauga. Na zodziu as ten pasimeciau. O is kur tos seklos, nes ir seklom galima. Ar nusipirkt, ar galima gaut is pacio augaliuko?


Aš pridauginau iš lapų. Pirma merkiau į vandenį - o kai susiformavo gumbelis, pradėjo leisti šaknis - tuomet į žemę. Dar bandžiau didelį lapą prispaudus prie žemės, ties gyslų išsišakojimu dariau įpjovimus, o patį lapą prispaudžiau vielutėmis - tai iš vieno lapo - gal 5 augaliukai užaugo. Sėklom nebandžiau - peržydėjusius žiedus iškart nuskinu. Be to dabar ir nebedauginu. Nebeturiu kur dėt.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2008 07 11, 20:50)
Sveikos merginos,mano gloksinija subrandino seklyciu.Gal kuri kauniete noretu paeksperimentuoti dauginant seklytemis,padovanociau  mirksiukas.gif

          Norinciu laukiu per az. smile.gif

Nera norinciu? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(heizi @ 2008 07 14, 23:17)
Labukas. Aš irgi turiu tą nuostabią gėlytę  smile.gif  O tiksliau jau pilni namai tokių gėlyčių  ax.gif , pas draugus taip pat, nes visiems dovanoju su proga ir be jos  lotuliukas.gif Bėda tik tame, kad jos visos vienodos  verysad.gif  O norėtusi  bent spalvų kitokių  blush2.gif  Aš iš VLN - gal sakau kas keistis sutiktu  ax.gif
http://img384.images.../glioksisc8.jpg
user posted image
Štai tokios spalvos mano visos visos gėlytės  verysad.gif

vaje kokia grazi wub.gif gaila kad vilnius blush2.gif daigelio prasyciau parduot blush2.gif
Atsakyti
O jeigu as lapeli nuskinsiu nuo gloksinijos dar neprasiskleidus ziedams, ar man pavyks jai saknis priaugint? biggrin.gif nu nepriaugint, bet ar isleis? biggrin.gif nekantrauju nusiskint. Ir tada man i vandeni pamerkt?
Atsakyti
Aij jau neiskenciau ir nusiskyniau du lapelius, ir pasodinau i zeme, palaisciau ir lauksiu kol kas nors darysis ax.gif o kada mazdaug jau galima tiketis tu gumbeliu?

Dabar dar perskaiciau cia My Webpage

ziuriu, kad gal geriau tikrai i vandeni pamerkt, oij nezinau nezinau ka daryt, kaip geriau g.gif unsure.gif noriu labai gloksinija issiaugint. kalbuosi cia viena su savim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 16 liepos 2008 - 16:27
galima ir merkti ir sodinti į lengvą žemę,tik labai ilgas procesas ir jei lapas pradės puti žemėje nepamatysi unsure.gif ,aš lapus merkiu,auginukus sodinu į lengvą žemę viršų apdedu kiminais.
Turiu jau įsišaknyjusiu Kaiser Friedrich lapų,gal kas norit pasižaisti ir bandyt užsiaugint iš lapo štai tokią gražuolę? tongue.gif
user posted image
vieni jau augina bulvytes,kiti iškart auginukus 4u.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 07 16, 17:40)
galima ir merkti ir sodinti į lengvą žemę,tik labai ilgas procesas ir jei lapas pradės puti žemėje nepamatysi unsure.gif ,aš lapus merkiu,auginukus sodinu į lengvą žemę viršų apdedu kiminais.
Turiu jau įsišaknyjusiu Kaiser Friedrich lapų,gal kas norit pasižaisti ir bandyt užsiaugint iš lapo štai tokią gražuolę? tongue.gif
user posted image
vieni jau augina bulvytes,kiti iškart auginukus  4u.gif
user posted image                user posted image                    user posted image


Tai gal as juos isimu is zemes ir imerksiu i vandeni. Nors kita vertus gal kai put prades zemej, tai vyst pradet, ar ne? Man kazkaip labiau patinka kai iskart zemej gele matau biggrin.gif
Atsakyti
kai pūna kotas gloksinijos lapas nevysta tame ir bėda,jei nori turėt gelę žemėje,patarčiau lapa virš žemiu statyt ir apkamšyt kiminais,šaknis kiminuose leist bus lengva tas pats kaip ir vandenyje,kai paaugs pasieks žemę,gaus daugiau maistingųjų medžiagų ir pradės leisti auginukus. 4u.gif
Atsakyti