Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

Kad būtumėt arčiau galėčiau lapų duot,jei netingit žaist tongue.gif nupjoviau savo peržydėjusias,persodinau,jau nauji auginukai lenda,o lapų kruvą gaila išmest buvo,3 puslitrius prisimerkiau,o kur dėt dabar nežinau doh.gif dar labiau išmest gaila lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 07 01, 07:36)
Kai kurių gloksinijų lapai tikri mutantai į delną netilps,norėčiau pažiūrėt kaip vogtumėt ir kur jį įsikištumėt  lotuliukas.gif

Kad iš parduotuvės vogt net nesu pagalvojus lotuliukas.gifĮsivaizduoju tavo aprašytą vaizdelį lotuliukas.gif bet va kur svečiuose,tai joooo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 07 01, 10:38)
Kad būtumėt arčiau galėčiau lapų duot,jei netingit žaist  tongue.gif nupjoviau savo peržydėjusias,persodinau,jau nauji auginukai lenda,o lapų kruvą gaila išmest buvo,3 puslitrius prisimerkiau,o kur dėt dabar nežinau  doh.gif dar labiau išmest gaila  lotuliukas.gif

doh.gif nu ir kodel tas KNS toli nuo TRG schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 01 liepos 2008 - 14:44
Rena O tu Tigrinos Red nenorėtum aš netyčia padauginau. blush2.gif Tai yra pjoviau bulvę pusiau... ir gavau du augalus.Tik antrojo vardo nežinojau kol nepražydo. ax.gif
Alyva pasirodyk kaip ten nupjoviai tą peržydėjusią gloksiniją.. bo neaišku ką su savom daryt .Pjaut ar palikt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2008 07 01, 23:22)
Rena O tu Tigrinos Red nenorėtum aš netyčia padauginau. blush2.gif Tai  yra pjoviau bulvę pusiau... ir gavau du augalus.Tik antrojo vardo nežinojau kol nepražydo. ax.gif

bigsmile.gif aisku, kad noriu ax.gif ali, kaip man reiks tau atsimoket doh.gif smile.gif
Atsakyti
Mergaitės pamokykit mane,kaip išgelbėti gloksiniją.Pamažu nupūna lapai,pumpurų koteliai.Gumbą buvau ištraukus iš žemių ,apčiupinėjau,lygtais neminkštas.Okasdien vis kelių lapų koteliai paruduoja ,minkšti,suprantu ,kad supuvę.Ką daryt? doh.gif
Atsakyti
jei jau buvai ištraukusi gumbą ,tai manu dabar gėlė tikrai numisrs- Tai reiškias ne visai , o sunyks žalioji dalis.. Tada prigijusi iš naujo leis naujus ūglius.
Tai gal dabar išsaugok gumbą.Paprasčiausiai nupjauk stiebus ,Kiap ten Alyva rašė.
Jei visgi tu buvai įtarus ,kad gėlė pūva.Tai gal apdžiovint gumbą gerai būtų.. ar tik persodinti.Žinai aš tai apdžiovinčiau.Pažiūrėčiau gerai ar ne apipuvę... ir tik tada sodinti.
Kai pradės leist naujas šaknis pradės ,išleis ir naujus ūglius.

Po persodinimo šios gėlės sunyksta, bent manioji taip padarė.dabar jau nauji auginiai lenda.

Rena bu tau tigrina...ale pažiūrėjau gumbas mažokas , lai paauga dar. kol sugalvosim kaip iki tavęs atitranzuot.
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2008 07 02, 09:51)
Rena bu tau tigrina...ale pažiūrėjau gumbas mažokas , lai paauga dar. kol sugalvosim kaip iki tavęs atitranzuot.

bigsmile.gif ok
Atsakyti
Rimulėėė,labai ačiū už atsakymą.Tik aš galvoju,kad gal gumbaskur nors iš vidaus pradeda pūti,kad lapelių stiebai pūna nuo apačios.Aš pasimerkiau į vandenį kelis ,atrodo,sveikus lapelius.Bet neaišku at išleis šaknytes. g.gif
Atsakyti
visas peržydėjusias nupjoviau,dariau bandymus vienas pjoviau iki pirmų lapų,auginukai jų jau didesni,bet tokie šiaip sau pastypę,kitą nupjoviau visai gumbą persodinau į naują žemę ir maždaug už savaitės pasirodė naujas auginukas,šis gražus raudonas,sveikas tongue.gif atželdinant naujai reikia ganėtinai sočiai gloksiniją maitinti azotinėmis trąšomis.
Tai merginai kuri iškasė savo gloksiniją ir atgal pasodino,patarimas,nupjauti iki žemės,jei gumbas ne minkštas jis nepūna,pūna tik auginukai ar lapai,gal per šlapiai laikai,jei per sausa irgi negerai, tada džiūsta,tik nepalaistyk laiku ir nudžius iškart visas auginys doh.gif Nupjovus,pakeitus žemę saikingai palaisčius vazonėlį į maišelį,po savaitės maždaug turėtų pasirodyti nauji auginukai,tada pradeti tręšti trašomis žaliąjai masei auginti,kai sukraus pumpurus trašas keičiam mirksiukas.gif
Rodyti tai dar nelabai ką yra,nebent vieną dieną nupjautas Blanche de Meru ir Kaiser Friedrich palyginimui pirmoji nupjauta visai ir persodinta į naują žemę,o antroji nupjauta bet palikta augti toje pačioje žemėje nežinau kaip matosi foto,bet skiriasi auginukai pirmos tokie sveiki,gražūs lenda,antrosios tokie pastypę,pablukę unsure.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alyvuogė+: 02 liepos 2008 - 11:28
Sveikos merginos,mano gloksinija subrandino seklyciu.Gal kuri kauniete noretu paeksperimentuoti dauginant seklytemis,padovanociau mirksiukas.gif

Norinciu laukiu per az. smile.gif
Atsakyti
Alyvuogė+ ,ačiū jums .kad patarėt.Bet kol kas dar iki žemės nenupjoviau savo gėlytės.Stebiu ją kasdien,tai lapai daugiau lyg ir nepūna.Tokie tvirti,žoddžiu ,atrodo,kad gėlytė kol kas nemiršta.
Ogal ,jei nenupjausiu lapų,ji neaugins naujų lapelių ir pumpurėlių? g.gif
Atsakyti