Įkraunama...
Įkraunama...

Gloksinijos (Sinningia)

vasario mėn. pirkau bulves ir užsiauginau lotuliukas.gif kažkaip neteko man niekur gražių žydinčių matyt unsure.gif Jei sėkmingai peržiemosim,gal pavasarį savo lobiais pasidalint galėsiu mirksiukas.gif O siustis pradėsiu dairytis nuo kokio sausio mėn. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 06 30, 21:46)
vasario mėn. pirkau bulves ir užsiauginau  lotuliukas.gif kažkaip neteko man niekur gražių žydinčių matyt  unsure.gif Jei sėkmingai peržiemosim,gal pavasarį savo lobiais pasidalint galėsiu  mirksiukas.gif O siustis pradėsiu dairytis nuo kokio sausio mėn. 4u.gif

nu tai nepamirsk pasigirti, kai noresi siustis, nes manau cia daugiau norinciu atsiras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 06 30, 16:05)
Pagaliau sulaukiau ir Tigrinos Blue žiedųclap.gif   
user posted image                    user posted image

Kokia spalva wub.gif ...
Atsakyti
Graži tigrina...
Mergaitės klausė kur yra gloksinijų... Šendien alpau mūsų IKI ,galvojau atlaikysiu ar ne , buvo labai graži pilnavidurė ,tamsi gloksinija..
Atsilakiau. ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2008 07 01, 01:58)
Graži tigrina...
Mergaitės klausė kur yra gloksinijų... Šendien alpau mūsų IKI ,galvojau atlaikysiu ar ne , buvo labai graži pilnavidurė ,tamsi gloksinija..
Atsilakiau.  ax.gif  tongue.gif


Alpstant reikėjo stverti už lapo,būtum jį nurovusi ir pasidauginusi.
Atsakyti
Rauti lapą... parduotuvėje ...neetiška.Nesakau ,kad kartais taip nedarau..Nusignybiu galiuką ,bet tokių augalų ,kurie yra skabomi ir nuo skabymo tik bujoja. Gloksinijos lapas parneštas gali ir supūti ,taip kad gautūsi netikslinga vagystė.
Mes su drauge turim nuo pavasario dvi skirtingas gloksinijas.. keitėmės ir lapais ir šoniniais ūgliais.Pastebėjau labai sunkiai prigyja. Pirma išleidžia šaknis po to pradeda formuot gumbą..ir tik tada galima sodint.Labai ilgas procesas , man daug lapų ir ūglių supuvo.Dabar liko tik du .... bet šitie jau su gumbais.Bet per tuos puvimus pamečiau pavadinimus. Tad bus ilgas auginimas iki žiedo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2008 07 01, 06:10)

Mes su drauge turim nuo pavasario dvi skirtingas gloksinijas.. keitėmės ir lapais ir šoniniais ūgliais.Pastebėjau labai sunkiai prigyja. Pirma išleidžia šaknis po to pradeda formuot gumbą..ir tik tada galima sodint.]

Va ir neauga,kad dalinatės,plenciukus reikia vogti,kad vešėtų sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2008 07 01, 07:10)
Va ir neauga,kad dalinatės,plenciukus reikia vogti,kad vešėtų sunglasses2.gif

biggrin.gif as ir esu girdejus, kad vogtos gelytes geriausiai auga
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2008 07 01, 00:58)
Graži tigrina...
Mergaitės klausė kur yra gloksinijų... Šendien alpau mūsų IKI ,galvojau atlaikysiu ar ne , buvo labai graži pilnavidurė ,tamsi gloksinija..
Atsilakiau.  ax.gif  tongue.gif

o pas mus iki, norfoje jokiu kvietku neuzveza schmoll.gif o maximose, tai uzveza lb retai ir tai ne tas kurios mane domintu ax.gif tongue.gif
na sanpaulijos lapuka, tai ir as esu nusifirinus ne syki, bet is ju jos daug lengviau dauginasi ax.gif
Atsakyti
Kai kurių gloksinijų lapai tikri mutantai į delną netilps,norėčiau pažiūrėt kaip vogtumėt ir kur jį įsikištumėt lotuliukas.gif jis ne tik didesnis už sanpaulijos,bet ir ganėtinai trapus.O jei rimtai ar vogtas ar skolintas iš lapo užsiauginti labai ilgas procesas doh.gif Kad lapai ir auginukai nepūtų,reiktų talpinti į šilnamiukus,maišiukus,jiems labai svarbu,kad būtų šilta,drėgna ir pastovi temperatūra.Visi auginukai iki vieno pas mane įsišaknyjo,o vat lapai pamerkti ir ne šilnamyje taip,puvo. unsure.gif Geriausia vis dėl to turbūt iškart tupdyt į kiminus ar vermikulitą su žemėm. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyvuogė+ @ 2008 07 01, 07:36)
Kai kurių gloksinijų lapai tikri mutantai į delną netilps,norėčiau pažiūrėt kaip vogtumėt ir kur jį įsikištumėt  lotuliukas.gif jis ne tik didesnis už sanpaulijos,bet ir ganėtinai trapus.O jei rimtai ar vogtas ar skolintas iš lapo užsiauginti labai ilgas procesas  doh.gif Kad lapai ir auginukai nepūtų,reiktų talpinti į šilnamiukus,maišiukus,jiems labai svarbu,kad būtų šilta,drėgna ir pastovi temperatūra.Visi auginukai iki vieno pas mane įsišaknyjo,o vat lapai pamerkti ir ne šilnamyje taip,puvo.  unsure.gif Geriausia vis dėl to turbūt iškart tupdyt į kiminus ar vermikulitą su žemėm. smile.gif

vajei kaip sudetingai smile.gif as dabar pamenu kaip man kolege dave pora lapuku pamerktu i vandeni, tai palaikiau kokia savaite, paskiau pasodinau i zeme, tada abu lapai sunyko ir po menesio isaugo nauju lapuku, tada jau sukrove ir ziedu visa pulka smile.gif noreciau daugiau as ju pasidaugint ir namo parsinest, reikes pabandyt vel taip pat daryt su lapais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 07 01, 10:18)
vajei kaip sudetingai smile.gif as dabar pamenu kaip man kolege dave pora lapuku pamerktu i vandeni, tai palaikiau kokia savaite, paskiau pasodinau i zeme, tada abu lapai sunyko ir po menesio isaugo nauju lapuku, tada jau sukrove ir ziedu visa pulka smile.gif noreciau daugiau as ju pasidaugint ir namo parsinest, reikes pabandyt vel taip pat daryt su lapais  smile.gif

na pasirodo kazkiek praktkos turi, tai jau gali drasiai tuos lapus is parduotuviu pasiskinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti