Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 04, 14:53)
turbut mane su mama biggrin.gif nes buvau prie uniko smile.gif o tu kur mus matei?

as isejau is savo darbo, o tu kaip tik ejai pro ukio banka, muzikos parde
as da bandziau sypsotis, ale tu to nepastebejai... biggrin.gif

QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 04, 14:59)
1. musit ieskojo tepalo masinai bigsmile.gif gerai tegu iesko gal ir mums ka numegz biggrin.gif
2. tu tvarkykis, tvarkykis , poryt gi bandysim traukt iki Justiniskiu tongue.gif

1. as ir turiu masina mezgimo, dar Soja taip geranoriskai norejo mane ismokyti tu visu kapisono niuansu, ale as tikrai nesirysiu gadinti siulu doh.gif

2. na nezinau, visos buriu trauksim? bigsmile.gif
siandien vaziuosiu per pietus prekyciu is HM, na paziuresim kap ty jos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 03 05, 10:20)
1.as da bandziau sypsotis, ale tu to nepastebejai... biggrin.gif

2. na nezinau, visos buriu trauksim? bigsmile.gif
siandien vaziuosiu per pietus prekyciu is HM, na paziuresim kap ty jos  rolleyes.gif


Labas

1. lotuliukas.gif

2.O ko, idomu bus, tik nezinia ar nextininke mus visas priims iskart nors patogu isdelios "tovara" iskart keturiom (nors abejioju ar mes visos susiorganizuosim) ir nereikes keturis kartus kiekvienai atskirai viska rodyt. As asmeniskai noriu is ryto pas ja traukt aisku jei ji gales ir tures "tovara".
Gal reiks siandien pasiskambint pasiklaust del rytojaus.

Tai uzsisakei pas SoJa suknele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 05 kovo 2008 - 09:36
QUOTE(cola @ 2008 03 05, 10:20)
as isejau is savo darbo, o tu kaip tik ejai pro ukio banka, muzikos parde
as da bandziau sypsotis, ale tu to nepastebejai... biggrin.gif
1. as ir turiu masina mezgimo, dar Soja taip geranoriskai norejo mane ismokyti tu visu kapisono niuansu, ale as tikrai nesirysiu gadinti siulu  doh.gif

2. na nezinau, visos buriu trauksim? bigsmile.gif
siandien vaziuosiu per pietus prekyciu is HM, na paziuresim kap ty jos  rolleyes.gif


biggrin.gif

as irgi trauksiu pas nextininke su Jumis, linksmiau bus smile.gif
sian pasiemiau patalyniu komplektu su karvutemis thumbup.gif
o rytoj varysiu pas Taures mama pasiimt is 6pm.com naturino basuciu ir Primigi sportbaciuku biggrin.gif
o kita savaite jau ir Cildrensu batuku turiu gaut na ir HM irgi gausiu ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, oras uz lango fantastiskas bigsmile.gif

QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 04, 19:18)


Kokybe sake labai gera viena mamyte labai gyre, as ir susigundziau, bet sudvejojau del uzvalkalo pagalvei ar 1 vnt ar 2 unsure.gif
Tai lauksiu tavo komentaru , tada as ir uzsisakysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 05 kovo 2008 - 09:52
varau po bistromu i banka smile.gif tuoj grisiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 05, 10:35)
Tai uzsisakei pas SoJa suknele?

pas Soja didele eile, tai nuteriau tadu link vasaros galo, nes kazkaip vasarai megztis nesinori ax.gif

nius ka, raik pradet vel dirbti... doh.gif
Atsakyti
jo, pas Soja pora menesiu atrodo laukti reikia, o mano mama tai kolkas valo masina, rytoj gal turesiu alyvos..... sake, kad skaitliuko jinai neturi, bet gal kak nibud', na karoche paziuresim, o eigu masina nedirbs, tai pasake kad vruchniju sviazhet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 05, 11:19)
jo, pas Soja pora menesiu atrodo laukti reikia, o mano mama tai kolkas valo masina, rytoj gal turesiu alyvos..... sake, kad skaitliuko jinai neturi, bet gal kak nibud', na karoche paziuresim, o eigu masina nedirbs, tai pasake kad vruchniju sviazhet smile.gif

olgunia, as turiu alyvos bigsmile.gif gal ir man numegs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 03 05, 10:50)
Labas rytas, oras uz lango fantastiskas bigsmile.gif
Kokybe sake labai gera viena mamyte labai gyre, as ir susigundziau, bet sudvejojau del uzvalkalo  pagalvei ar 1 vnt ar 2 unsure.gif
Tai lauksiu tavo komentaru , tada as ir uzsisakysiu biggrin.gif

Labukas, ten tik 1 uzvalkalas pagalvei

QUOTE(cola @ 2008 03 05, 12:40)
olgunia, as turiu alyvos  bigsmile.gif  gal ir man numegs  biggrin.gif


gal gal, kas ten zino, tegul nors zlatkai ka nors numezga smile.gif

Mergaites, paziurekyt cia, prekes gali buti si savaitgali jau Vilniuje, o kainos tikrai geros smile.gif
Papildyta:
benetton ir zara smile.gif visiems
Atsakyti
Nu kokios tos karves simpatiskos. biggrin.gif
As ka tik po pasibadziojimo, oras -pasaka. Nesutvarkiua savo reikalo tai nors pinigai liko neisleisti lotuliukas.gif
Olgunia , cia Lina is Ispanijios vezasi? Tu ka nors is amazon uzsakinejai?
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 05, 13:02)
Nu kokios tos karves simpatiskos. biggrin.gif
As ka tik po pasibadziojimo, oras -pasaka. Nesutvarkiua savo reikalo tai nors pinigai liko neisleisti lotuliukas.gif
Olgunia , cia Lina is Ispanijios vezasi? Tu ka nors is amazon uzsakinejai?

Jo, muuuuu labai fainulkos wub.gif
AGA, cia Lina is Ispanijos, bet sian pasake, kad mama vietoj jos vaziuos i Vilniu, sian dar maikona nupirkau pas ja..... dar laukiu papyldimo smile.gif

Is Amazon nieko neuzsakiau, nes siuntimas brangus, neapsimoko visiskai is ten siustis, apsimoko tik is tu pardziu, kur skelbia temoj tarpininkes smile.gif
Papildyta:
Tiesa, sestadieni gi atidaris po rekonstrukcijos Benettonas kur Gediminkoj biggrin.gif tai turbut vaziuosiu paziurekat' kas ten gero vasarai smile.gif
Atsakyti
o as pasiemiau HM, paziuresiu kaip ant vaiko, bet is akies tai grazu wub.gif
Atsakyti