Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

Sveikutės next'ietės 4u.gif . Mano pupai dabar suėjo 8 mėnesiukai, noriu parsisiųsti iš nextų ir nežinau ar 9-12 rinktis drabužiukus ar 12-18. Ar atitinka dydžiai? Ar nereikia šiek tiek didesnių?Ir kaip jūs galvojate kokius žieminius bačiukus vaikui užsakyti kokio dydžio maždaug? Ar 20 nebus didelis? Nes nesu pirkusi dar, buvau išsilaikiusi nuo dukros, tai ant bačiukų vasarinių 19, tai normaliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre-marija: 09 spalio 2009 - 11:06
QUOTE(vikta @ 2009 09 22, 09:33)
labutis. norėjau pasiteirauti dėl Next pėdkelnių. kaip kokybė? kas viršuj yra - įverta guma ar plati juosta kuri tamposi? ir kaip dėl dydžių. jeigu mano mergina 102 cm, kūdutė, kurias reikėtų imti?

Na man kokybė next'ų pėdkelnių visai nepatiko. Virsšuje ne guma. Bet nežinau, aš savo dukrai užsakiau tokias gražias, raštuotas, po pirmo nešiojimo siūlai išsitampė. Bet tos kur be raštų vienspalvės visai patiko. Kokybė nebloga, bet ne raštuotų.
Atsakyti
Paneles, noreciau uzsakyti is NEXTo kelnes, sakykit ar atitinka dydziai ? Jeigu paimciau 6R ar atitiktu musiskiam XS?
Atsakyti
gal kuri turit slipperius is Next'o, kaip su dydziais, jei peda 23cm, tai koki imti?
Atsakyti
La! Renkantis batukus is Next pasinaudok ju batu dydziu lentele thumbup.gif
http://content.next...._shoe_guide.pdf
Atsakyti
sveikos, merginos gal kuri galetu pakomentuoti NEXT batu dydzius, cia nesioju 38,5-39 peda beveik 25cm, koki dydi imti, jau ilgai svarstau del siu ilgaauliu http://www.next.co.u...sch&a...Ā Boots bet bijau su dydziu prasauti. gal kuri parsisiuntete panasius. busiu labai dekinga uz patarimus
gal kuri turite 39 dydzio ir 40 dydzio batus ir galetumete pamatuoti paduka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2009 10 09, 12:58)
Sveikutės next'ietės 4u.gif . Mano pupai dabar suėjo 8 mėnesiukai, noriu parsisiųsti iš nextų ir nežinau ar 9-12 rinktis drabužiukus ar 12-18. Ar atitinka dydžiai? Ar nereikia šiek tiek didesnių?Ir kaip jūs galvojate kokius žieminius bačiukus vaikui užsakyti kokio dydžio  maždaug? Ar 20 nebus didelis? Nes nesu pirkusi dar, buvau išsilaikiusi nuo dukros, tai ant bačiukų vasarinių 19, tai normaliai.

Labukas.As ir pasinesiau siuo metu ant siu rubeliu.Manau uztektu 9-12men,tikrai nedidesniu. mirksiukas.gif ,nes kai kurie ju yra padidinti.Na pvz.Kelnytes tai mums atitinka visos pagal ismieras,o va bliuzonai bliuskytes tai buna per dideli dar,mazikei 1,3men,bet kur ismiera 12-18,tai kiek pirkau buvo perdideli dar. doh.gif
Atsakyti
Prekiaujame NEXT rubeliais:

http://www.rubunetas.lt/
Atsakyti
nepykit uz komentara, bet kainos pas jus nesamoningos....
Atsakyti
labas,

gal kuri man pasakys, kurios kelnės su pūkeliu viduje?
ar yra aplamai šioje kolekcijoje tokių?

ačiū
ir kurios palaidinės ilgom rankovėm storesnės medvilnės?
ga; kas pirkote?

neduoda foto idėt sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm@nytė: 12 rugsėjo 2010 - 19:27

gal kas pirkote šiuos botukus,
gal galite parašyti kiek cm padukas viduje 10 ar 11 dydžio. ačiū
user posted image

Atsakyti
Patarkite, prasau, per ka siustis is nextó? rolleyes.gif
Atsakyti