Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

Liaba, mergaites, kas naujo?
TAK, kaip svekatele?
Cola, Ugi, kaip reikaliukai, vaika neserga?
Kaip vasara praejo?
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 09 19, 11:29)
Liaba, mergaites, kas naujo?
TAK, kaip svekatele?
Cola, Ugi, kaip reikaliukai, vaika neserga?
Kaip vasara praejo?
biggrin.gif

Sveikaaaaaaaaa blink.gif
pagaliau-kur dingus buvai, kaip diadia mirksiukas.gif mes jau su Cola galvojom kad tau kapiec biggrin.gif pardave ar dar blogesnius scenarijus galvojom lotuliukas.gif .
Man tai viskas OK. As kaip tankas-visur praeinu, tik sedint kokia pozicija nepatogia pasirenku tada prisimenu kad nestuke.gif Galvojau iseisiu dekretan laiko turesiu i marias. schmoll.gif para per trumpa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 09 10, 10:50)
Cola i koki viesbuti varot jus?

ai, nera ko girtis man su tuo viesbuciu, paprastas
jei bus ciotkas, pagirsiu lotuliukas.gif
matai mes centre busim

o tu gal jau grizai? bigsmile.gif

QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 09 19, 11:29)
Liaba, mergaites, kas naujo?
TAK, kaip svekatele?
Cola, Ugi, kaip reikaliukai, vaika neserga?
Kaip vasara praejo?
biggrin.gif

oooooooooooooooo, sto lat drinks_cheers.gif
kur foto, kur reportazas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
mes tais ergam pastoviai, tik biski sloga ir kosuliai
tikiuosi neatkrisim ir kita antradieni plaukiosim juroj
vo tongue.gif

QUOTE(T.A.K. @ 2008 09 19, 23:49)
Sveikaaaaaaaaa blink.gif
pagaliau-kur dingus buvai, kaip diadia mirksiukas.gif mes jau su Cola galvojom kad tau kapiec biggrin.gif pardave ar dar blogesnius scenarijus galvojom lotuliukas.gif .
Man tai viskas OK. As kaip tankas-visur praeinu, tik sedint kokia pozicija nepatogia pasirenku tada prisimenu kad  nestuke.gif  Galvojau iseisiu dekretan laiko turesiu i marias.  schmoll.gif para per trumpa bigsmile.gif

nu motin, da puksi bigsmile.gif
kap tu? kada terminas wub.gif
jau greit, ech...faina...
nors kai pamatau kudikius, isgirstu verksmus, prisimenu savo panika del ju
muset ne mano nervams, nors vaikus dievinu, ale per jautriai as juos auginu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 09 24, 12:41)
nu motin, da puksi  bigsmile.gif
kap tu? kada terminas  wub.gif
jau greit, ech...faina...
nors kai pamatau kudikius, isgirstu verksmus, prisimenu savo panika del ju
muset ne mano nervams, nors vaikus dievinu, ale per jautriai as juos auginu  doh.gif  doh.gif

Sveikos,
nu galvok pozytyviai, kad pasveiksit iki isvykos ko ir linkiu 4u.gif .
As panasiai reaguju i kiekviena dukters ciaudejima ir pakosejima. MAtyt senstu ir pranaoja sergu. ax.gif
JAu man nebedaug, iki planinio cz menuo (kazku 20 ar 21 spalio)
Siandien kazkaip sunkiai man ko per visa nestuke.gif nebuvo. Isejau pasivaiskciot su dukra, pririnkom avieciu tai jauciuosi pavargusi kaio kokia 90 metu senute. Ir pabudau su skaudancia galva, musit nuo to besikenciancio oro slegio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 09 24, 12:56)
Sveikos,
nu galvok pozytyviai, kad pasveiksit iki isvykos ko ir linkiu 4u.gif .
As panasiai reaguju i kiekviena dukters ciaudejima ir pakosejima. MAtyt senstu ir pranaoja sergu. ax.gif
JAu man nebedaug, iki planinio cz menuo (kazku 20 ar 21 spalio)
Siandien kazkaip sunkiai man ko per visa  nestuke.gif nebuvo. Isejau pasivaiskciot su dukra, pririnkom avieciu tai jauciuosi pavargusi kaio kokia 90 metu senute. Ir pabudau su skaudancia galva, musit nuo to besikenciancio oro slegio doh.gif

TAK, mes su tavim kaip veteranes muset ir uzbaigsim sia tema, o tai anos kap jaunamartes uzleke ir pabego lotuliukas.gif

na motin, metai zinoma ne tie, nenorek lakstyt kap jauna lotuliukas.gif
as ir pirmaji pagimdziau ir kazkaip lengvai viskas ejosi (nebent jau pati pamirsau) g.gif , del sios...kazkokia panika, dziaugiuosi kaip ji sypsosi, kazka padaro ir t.t. doh.gif
o apie ligas net kalbet ner ko doh.gif

o tai tau planinis? del ko?
o ka turesi pasake ar ne ax.gif
ech...viska jau turi? nors ka ten turet kai dar pirmoji mazge, viskas like nuo jos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 09 25, 13:08)
TAK, mes su tavim kaip veteranes muset ir uzbaigsim sia tema, o tai anos kap jaunamartes uzleke ir pabego  lotuliukas.gif

na motin, metai zinoma ne tie, nenorek lakstyt kap jauna  lotuliukas.gif
as ir pirmaji pagimdziau ir kazkaip lengvai viskas ejosi (nebent jau pati pamirsau)  g.gif , del sios...kazkokia panika, dziaugiuosi kaip ji sypsosi, kazka padaro ir t.t.  doh.gif
o apie ligas net kalbet ner ko  doh.gif

o tai tau planinis? del ko?
o ka turesi pasake ar ne  ax.gif
ech...viska jau turi? nors ka ten turet kai dar pirmoji mazge, viskas like nuo jos  ax.gif

tai anoms "sikuxoms" vienai statybos kitai romanas su diadia Siergejum galvoj, ne tai ka mums moteroms nusistovejusioms lotuliukas.gif
cezariukas man kaip ir ana karta, del mano visokiu problemu, aj nesuku sau del to to galvos. Aisku ir ana karta iki pat pobedos galvojau kad as mamka dydvire pati pagimdysiu bet paskutine savaite isaiskejo kad schmoll.gif Nepergyvenu-nado tak nado rolleyes.gif
Turesim turbut broli, bet kazkaip iki siol negalim niekas tuo patiket, nors ir 3D EXO PASAKE. Musi patikesiu kai pamatysiu pati, nors vyras per exo sake kabo viskas kur reikia ir kas reikia.O pats dukros antros norejo. Va kaip buna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 25 rugsėjo 2008 - 17:03
Sveikos smile.gif
As pries kelias dienas i LT parsiradau, kaip cia salta brrrrrrrrrrrrr blink.gif Ten 35 keturias dienas laikesi thumbup.gif Viesbucio teritorija didele ir labai grazi, aptarnaujanciam personalui duodu 10 balu su kaupu- visi malonus , paslaugus, draugiski ir. t.t.
Tik kita kart varysim minimum 10 paru, nes 7 per mazai unsure.gif
Jau kelias dienas gydomes su dukriuku varvancias nosis ir kosuli, adaptacinis laikotarpis padare savo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 25 rugsėjo 2008 - 18:21
QUOTE(ugi @ 2008 09 25, 19:16)
Sveikos smile.gif
As pries kelias dienas i LT parsiradau, kaip cia salta brrrrrrrrrrrrr blink.gif  Ten 35 keturias dienas laikesi  thumbup.gif  Viesbucio teritorija didele ir labai grazi, aptarnaujanciam personalui duodu 10 balu su kaupu- visi malonus , paslaugus, draugiski ir. t.t.
Tik kita kart varysim minimum 10 paru, nes 7 per mazai unsure.gif

o as pradzioj perskaiciau kad 25 dienas ten buvot, ot as "tugadumas" lotuliukas.gif

kaip jusu piatiletkos strojkos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 25 rugsėjo 2008 - 20:11
QUOTE(T.A.K. @ 2008 09 25, 18:02)
tai anoms "sikuxoms" vienai statybos kitai romanas su diadia Siergejum galvoj, ne tai ka mums moteroms nusistovejusioms lotuliukas.gif
cezariukas man kaip ir ana karta, del mano visokiu problemu, aj nesuku sau del to to galvos. Aisku ir ana karta iki pat pobedos galvojau kad as mamka dydvire pati pagimdysiu bet paskutine savaite isaiskejo kad  schmoll.gif Nepergyvenu-nado tak nado rolleyes.gif
Turesim turbut broli, bet kazkaip iki siol negalim niekas tuo patiket, nors ir 3D EXO PASAKE. Musi patikesiu kai pamatysiu pati, nors vyras per exo sake kabo viskas kur reikia ir kas reikia.O pats dukros antros norejo. Va kaip buna biggrin.gif

na tai sveikinu, porele ciotka, nors dukras turet ir ciotka, bernai lieka bernais lotuliukas.gif
manau seimoj turi but ligybe, ale jei trecio noreciau, tai dukrytes vel blush2.gif

del cezario, as tai ir buc rami, jei raik, vadinasi raik
as ir paskutine savaite apsilankiau pas gydytoja, paziurejus akys issoko, 40 savaite maniske atsisedo blink.gif ]
sako tikriausiai taip ir buvo, ale nesamone, tiek echo ziureta, ciuponeta, tikrai buvo zemyn isistaciusi
ale gydytoja viena patare man (kad greiciau gimdymas prasidetu) isplaut keturiomis grindis. Tai as visa nama isploviau ir muset beeinanciai rakam apsiverte maze tongue.gif

bet mano gin apverte man dukra rankiniu budu per pilva, tai cezario ir isvengiau

taip kad visko pasitaiko siam gyvenime




Ugi bigsmile.gif bigsmile.gif , blyn, man ir nesinori rudeni vaziuot, nes kai gristi jauciu gera depresija aplanko...geriau ankstyva pavasari wub.gif

tai turkus lepinai po 10 baksu? lotuliukas.gif neislepink, o tai paskui uz kelis pirsto nepajudins lotuliukas.gif

gal pora fotkiu palepink musu sustiruias sirdeles wub.gif

QUOTE(ugi @ 2008 09 25, 19:16)
Sveikos smile.gif
As pries kelias dienas i LT parsiradau, kaip cia salta brrrrrrrrrrrrr blink.gif  Ten 35 keturias dienas laikesi  thumbup.gif  Viesbucio teritorija didele ir labai grazi, aptarnaujanciam personalui duodu 10 balu su kaupu- visi malonus , paslaugus, draugiski ir. t.t.
Tik kita kart varysim minimum 10 paru, nes 7 per mazai unsure.gif
Jau  kelias dienas gydomes su dukriuku varvancias nosis ir kosuli, adaptacinis laikotarpis padare savo doh.gif

Atsakyti
Cola, blyn kad jiem ir bakso pakanka , o laksto kaip pamise....



Simena Sun Club
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image
Maniske kas antras turkas kalbindavo...
user posted image
Cia per turku vakara viesbutyje, jau taip man ju gaila buvo, kojytes suristos, o kai prieidavo priziuretojai tai tie kupranugariai net krupteldavo verysad.gif
user posted image

Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 28 rugsėjo 2008 - 16:26
Ugi, nerealu wub.gif wub.gif

fainai kaip gyvenot, cia nemazai * tikriausiai wub.gif
papasakok ar vesus vakarai, as gi 30 d. skrendu, ar imtis siltu rubeliu
jau pradedu svaigt wub.gif

o jura silta? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 09 28, 18:34)
Ugi, nerealu wub.gif  wub.gif

fainai kaip gyvenot, cia nemazai  * tikriausiai  wub.gif
papasakok ar vesus vakarai, as gi 30 d. skrendu, ar imtis siltu rubeliu
jau pradedu svaigt  wub.gif

o jura silta? wub.gif



Kaip as tau pavydziu biggrin.gif
Pas mus 4* viesbutis tongue.gif
siltesniu rubeliu tai tikrai imkis , vakarais man jau reikdavo kazka ant peciu uzsimesti mirksiukas.gif Daugiau nevarysiu rugseji atostogaut , kazkaip manau kad rizikuoji papult ant prastesniu oru, kiek ziurejau prognozes tai dabar vos ne visa savaite antalijoj lyja feee unsure.gif

Juroje 28 laipsniai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif anytai kudiki savo palikdavom ir su saviskiu maudavom niurkdytis arbateleje biggrin.gif nerealu



Atsakyti