Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

as cia, tik su kompu problem, tai nelabai prisijungiu

kaip tu?
Komoda ciotka, tamsesne liuks atrodytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 07 31, 14:44)
kaip tu?
Komoda ciotka, tamsesne liuks atrodytu  smile.gif

Komoda jau viena vakar vyra sudejo beveik. Namie mediena sviezia kvepia :rolleyes:nes ji ne is drozliu o natural biggrin.gif

as tai paskutine savaite kita atidirbsiu ir bus adieu darbas biggrin.gif

va, vyras pazadejo be rysio su pasaulio nepalikt manes taip ir padare, uzsake kompa dabar liks tik interneta pasijungt ir busius online tongue.gif
Noriu prie vandenuko kokio padribsot, gal pavyks kita savaite islekt dienai i Palanga, bet dar su klaustuku. Ot faina butu bigsmile.gif
Atsakyti
O jus kur komoda pirkot? ar uzsakinejot?

Ciotka, as ir palangon noriu, reik atostogu prasyt ax.gif
nors kai paskaitau kas dedasi... g.gif

o del interneto ir as domiuosi, idomu koki atsakyma man duos tongue.gif


Idomu kap Olgunia, romantiskai leidzia laika? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 08 01, 09:33)
O jus kur komoda pirkot? ar uzsakinejot?

Ciotka, as ir palangon noriu, reik atostogu prasyt  ax.gif
nors kai paskaitau kas dedasi... g.gif

o del interneto ir as domiuosi, idomu koki atsakyma man duos  tongue.gif
Idomu kap Olgunia, romantiskai leidzia laika? rolleyes.gif

komodas pirkom is IKEA Varsuvoj, pazistamas vaziavo, davem visus nurodymus, kodus, aprasymus ir jis parveze.

o tu kur interneta bandai uzsakinet?

Olgunia turbut jau i Pavilni persikrauste o ten rysio sodo bendrijoj nera tai turbut ir neturim su ja jokio rysio arba diadia uzdraude su mumis bendraut lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 01 rugpjūčio 2008 - 08:49
Visko gali but kad uzdraus lotuliukas.gif
pamate kap lengvai pazintis uzmezga, tai migam blokuos neta biggrin.gif

o as uzsakineju per TEO, visgi manau geriau nei bite, Omni (kazkada spartos visai nebuvo musu miskuose), ziuresim kap bus rolleyes.gif

oi kiek tau jau nedaug liko wub.gif , paatostogausi, tik su pilvuzu gal karsta vasara (nors tokia cia ir vasara...) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 08 01, 12:16)
Visko gali but kad uzdraus  lotuliukas.gif
pamate kap lengvai pazintis uzmezga, tai migam blokuos neta  biggrin.gif

o as uzsakineju per TEO, visgi manau geriau nei bite, Omni (kazkada spartos visai nebuvo musu miskuose), ziuresim kap bus  rolleyes.gif

oi kiek tau jau nedaug liko  wub.gif , paatostogausi, tik su pilvuzu gal karsta vasara (nors tokia cia ir vasara...) ax.gif

na ir mes greiciausiai per TEO uzsakinesim, belaidi. Sedziu laukiu ziniu is vyro ar teks lekt iki parduotuves ar bus jau nuvaziaves pats kompiuterio bigsmile.gif

su pilvu man kazkaip nesunku, tik jau kelinta savaite atsiremes kazkur i sonkaulius is kaires puses tai sedet be pagalves nelabai patogu
Atsakyti
TAK, tu dar cia?
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 08 04, 13:17)
TAK, tu dar cia?

cia, cia bigsmile.gif
sestadieni uzsakem neta, sake patikrins pralaiduma ir duos atsakyma del to belaidzio biggrin.gif
Atsakyti
Jau mislijau kad tavys ner biggrin.gif

geras, a ko man TEO nesiulo belaidzio? gal kad supa mus dideli miskai? g.gif

o kaip mokestis uz belaidi? toks pats ar ne?
nieko nesuprantu... blush2.gif

kadu idomu olgunia gris, a maš pasiliks... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 08 05, 10:20)
Jau mislijau kad tavys ner biggrin.gif

geras, a ko man TEO nesiulo belaidzio? gal kad supa mus dideli miskai? g.gif

o kaip mokestis uz belaidi? toks pats ar ne?
nieko nesuprantu... blush2.gif

kadu idomu olgunia gris, a maš pasiliks... tongue.gif

yru, yru as dar biggrin.gif

o mokestis uz belaidi metus tik 10 lt /men. ir uz modema 100 lt, o paskui kaip iprasta, ziurint koki plana pasirinksi-mes pasirinkom ta vidutini -optimal plius atrodo, tai mokesim 49 lt/men.

Olgunia prazuvo su visais galais verysad.gif
Atsakyti
Geras, ale misliju del mano misku neves man tokio doh.gif doh.gif

svarbiausia kad olgunia griztu su visais sveikais galais tongue.gif

blyn tie ispardavimai nekas, jau nusipirkau 2 sliopkes doh.gif raiks slept nuo vyro, o tai sakys sakes bobai lotuliukas.gif jau ir taip praejimo per musu su dukra batus ner biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 08 05, 13:44)
blyn tie ispardavimai nekas, jau nusipirkau 2 sliopkes  doh.gif raiks slept nuo vyro, o tai sakys sakes bobai  lotuliukas.gif  jau ir taip praejimo per musu su dukra batus ner  biggrin.gif

kur pavyko uzsikabint ant ispardavimo?
As viva batai ana savaite tokias basankes-sliopkes nupirkau, nuvaziavau i Palanga, tai vos pora valandu pavaiksciojau. Grazinau atgal - visas padas kazkur nuvaziavo atsikliojaves doh.gif
Atsakyti