Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

QUOTE(cola @ 2008 07 16, 12:13)
norejau rasyt, kad mums su T.A.K. visai tokis tiktu  lotuliukas.gif
Geras olgunia, sveikinu, cia visi draugauja po 5 metus, o tu bac, po keliu pasimatymu jau kelionen  wub.gif
ziurek tik saves, kad kur neparduotu kap lele  doh.gif
ale tu gi geriau jauti kas kur ir kaip  mirksiukas.gif




Aciu uz sveikinimus, nelengva buvo raskrutit' schmoll.gif ir siaip as gi dar savo tukstantele dolozhila kelionei, bet nieko, turkijoj dar gal raskrucu diadiu lotuliukas.gif
netikiu as kazkodel, kad gali parduot, nors kartais taip ir sako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 07 16, 16:11)
Aciu uz sveikinimus, nelengva buvo raskrutit'  schmoll.gif  ir siaip as gi dar savo tukstantele dolozhila kelionei, bet nieko, turkijoj dar gal raskrucu diadiu  lotuliukas.gif
netikiu as kazkodel, kad gali parduot, nors kartais taip ir sako smile.gif

viskas bus gerai, tu juk moteras protinga pas mus mirksiukas.gif
jei ka spyris tarpukojin ir i laukus lotuliukas.gif

T.A.K., saugu jauciu tik vonioj maudytis, ale juk visur norisi paplaukiot tongue.gif

beje, o tu prie Silo ezero nebuvai? Anksciau ten berods kalneliai buvo plaukiot, o dabar kazkoks plakatas parodytas uzlipti ir sokinet g.gif niekaip nenuvaziuoju paziuret ax.gif

o mas visokios atrakcijos patinka, paimu sunu uz rankos ir vedu visur (prisidengusi kad jam labai visko reikia). Vichy parke visur ciuoziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 07 17, 09:25)
jei ka spyris tarpukojin ir i laukus  lotuliukas.gif

beje, o tu prie Silo ezero nebuvai? Anksciau ten berods kalneliai buvo plaukiot, o dabar kazkoks plakatas parodytas uzlipti ir sokinet  g.gif  niekaip nenuvaziuoju paziuret  ax.gif

o mas visokios atrakcijos patinka, paimu sunu uz rankos ir vedu visur (prisidengusi kad jam labai visko reikia). Vichy parke visur ciuoziau  biggrin.gif

Oj zvengiau is sio sakynio is ryto, gerai kad viena kabinete sedziu tai nepagalvos kad man ku-ku lotuliukas.gif

Prie Silo jau simta metu nevaziuoju, kazkaip per daug man ten surmulio. Nors prie kur jo nera, beja prie Topeliu kito kranto, kur kairiau sukt reikai irgi yra atrakcionai.

O Vichy ir mes su sese ciozem nuo visu imanomu ciuozyklu, net nuo vaikisku lotuliukas.gif Vyras sau gulejo burbulinese (nes jis turi prisisaugot del stuburo) o mes kaip dvi isportejusios ciozem, sokinejom i ta kubila, aj nu zodziu vyrai turejo i ka ziuret. lotuliukas.gif
Vakar ziurejom TEO pasiulyma del interneto-tai dabar uzsisakius interneta iki rugpjucio 15 visus metus mokesi menesi tik po 10 lt, tik dar neissiaiskinom ar ten belaidis. Bet uzsidegiau nerealiai, vyras sako-nu tu mane pagaliau isprevartausi lotuliukas.gif

As siandien nemalonia priocedurea apturejau-STOMATOLoOAS, bet niekur nedingsi -nemegstu su nesveikais dantimis vaiskciot o ir nervas atsidare staigiai, tai pirma kart stomatologe gyveinme pries grezdama uzsalde, bo sitam danty net 3 nervai doh.gif . O as galvoju kartais ko as tokia nervuota pasidariau lotuliukas.gif
Atsakyti
Lija...o man i pasta raik doh.gif
dar dukra su sojonuku ir nuogom kojom i darza paleidau doh.gif

o man kaip tik burbulines nepatinka (supykina mane tas burbuliavimas) doh.gif
o kazkur pirtyse tai chlorka smirda isvis doh.gif

del interneto...man su TEO nekas, galimybiu ner (arba brangus ivedimas)
norejau ir as kokia bite, ale kazkada vyras buvo loptopa atsineses, netrauke visiskai (nors dabar sako antena keltume, pas mane izodliuotas stogas gerai, gal bangos nepraeina) lotuliukas.gif

O stomatologas tai mano draugas, draugauju ne savo noru pastoviai unsure.gif
gerai tik kad tas pats jau kokiu 12 metu, nebajau as jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 07 17, 10:48)
o man kaip tik burbulines nepatinka (supykina mane tas burbuliavimas) doh.gif


nu nieko sau, pirma kart girdziu blink.gif

as ka tik gavau sms nuo nextininkes. Galvoju gal patraukt kokia 12, nes sakmbinausi sake daug nauju drabuzeliu lyg turi g.gif Gal kuri norit kartu?
Beje Cola kur dabar savo MB statai, tavo gi aikstele atrodo iskasineta g.gif g.gif
Atsakyti
Ka as zinau...as vakar jau gavau, ale vis misliju KO DAR TRUKSTA lotuliukas.gif
ale jei prigriebtum mane, gal vaziuociau blush2.gif

masiniuka statau dar mazoje neprivatizuotoje dalyje , ten salia tos uztvertos

na T>A>K>, ar jamsi mane? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 07 17, 11:06)
Ka as zinau...as vakar jau gavau, ale vis misliju KO DAR TRUKSTA  lotuliukas.gif
ale jei prigriebtum mane, gal vaziuociau  blush2.gif

masiniuka statau dar mazoje neprivatizuotoje dalyje , ten salia tos uztvertos

na T>A>K>, ar jamsi mane?  biggrin.gif

nu man irgi lyg niejo nereikia, bet tas smalsumas veda is proto. lotuliukas.gif Seniai jau nebeleidau pinigu mirksiukas.gif
Gerai, pajamsiu, kai jau tikrai zinosiu kad vaziuoju nes ji dabar poliklinikoj, skambtelsiu, atrodo turiu tavo telefoncika. Sake kad apie 12 jai paskambint, prigriebsiu tave prie BPC, isvzaiuojant is to pozeminio pravaziavimo. Ar tinka tau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 17 liepos 2008 - 10:12
na ok, vaziuosi tai galim palekt
o kur tas BRC? cia kazkur ivaziuojant nuo upes i aikstele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 07 17, 11:15)
na ok, vaziuosi tai galim palekt
o kur tas BRC? cia kazkur ivaziuojant nuo upes i aikstele?  g.gif

BPC yra priesais tavo aikstele, salia viesbucio Naujasis Vilnius
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 07 17, 11:19)
BPC yra priesais tavo aikstele, salia viesbucio Naujasis Vilnius

BPC, GALVOJAU BRC biggrin.gif

kas tas bpc blush2.gif
ok, salia Vilniaus man pats tas
as vis mislijau kas tas paslaptingas ivaziavimas lotuliukas.gif

tai susirasysim jei kas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cola: 17 liepos 2008 - 10:29
Liaba, ka gero pas nextininkes nupirkot?
Atsakyti
as nevaziavau

laba 4u.gif

gavau savaitgaliui pasiulyma Palangon ir misliju vaziuot ar ne
mane tie orai nezavi, blyn susimeciau doh.gif
Atsakyti