Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

fainai pasibuvom 4u.gif

T.A.K., o pas tave gal ir problemos su interneto ivedimu? Pas mane tai yra siokiu tokiu doh.gif bet mastau kad ir man reiketu, nes namie galeciau daugiau padirbt ax.gif

kaip orai? vasara isvis nelepina doh.gif tik sunus vel Palangon isleke, ir vel siubjuro... unsure.gif
Atsakyti
labukas, mamkos
visai as sazine poteriala, pamirsau ta SM beveik,
nes pas mane cia toks nedidelis romanchikas vasariskas zakrutilsia biggrin.gif raskrutila viena kelionei , gyyyyyyyy
tai vat dabar begaju po magazinam, tipo reikia dasipirkti kokiu smotkiu lotuliukas.gif nieko gi neturiu smile.gif


kaip jus mergaites laikotes, kas gero, kaip vasara jums? oras tai kazkoks durnas, a ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 07 15, 10:27)
T.A.K., o pas tave gal ir problemos su interneto ivedimu? Pas mane tai yra siokiu tokiu  doh.gif bet mastau kad ir man reiketu, nes namie galeciau daugiau padirbt  ax.gif

kaip orai? vasara isvis nelepina  doh.gif  tik sunus vel Palangon isleke, ir vel siubjuro... unsure.gif


kol neisivedinejom tai ir nezinau ar kazkokios problemos galetu butu. Mes jeigu darytume tai belaidi per omni connect arba Zebra, dar vyras klaus savo pazistamo kuris aptarnauja juos darbe visais IT klausimais.

As pagaliau pradejau maudyniu sezona-sestadieni pirmas karta plaukiojom ezero, vakar po darbo nulekem irgi prie Tapeliu, ryt turbut gaudysim kol vanduo siltas.
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 07 15, 11:01)
labukas, mamkos
visai as sazine poteriala, pamirsau ta SM beveik,
nes pas mane cia toks nedidelis romanchikas vasariskas zakrutilsia  biggrin.gif  raskrutila viena kelionei , gyyyyyyyy

tai vat dabar begaju po magazinam, tipo reikia dasipirkti kokiu smotkiu  lotuliukas.gif  nieko gi neturiu smile.gif
kaip jus mergaites laikotes, kas gero, kaip vasara jums? oras tai kazkoks durnas, a ne?  smile.gif

uj kaip smagu-""liubov-morkov"" wub.gif Kur kaip pavyko pakabint ir dar prikalbint kelionei wub.gif Kur vaziuosit?
O sakei kad tau gerai tik su Zlatka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 07 15, 12:52)

uj kaip smagu-""liubov-morkov"" wub.gif  Kur kaip pavyko pakabint ir dar prikalbint kelionei wub.gif Kur vaziuosit?
O sakei kad tau gerai tik su Zlatka tongue.gif


kokia ten liubov-morkov v nashe vremia, pagavau internete lotuliukas.gif nezinau ar ilgam, bet cia jau nesvarbu, glavnoje i turkija nuvaziuosim, o poto jau ziuresim smile.gif sekmadieni isskrendam biggrin.gif
Zlatka liks su tevu, tegul tevas pabendrauja normaliai su savo vaiku, va taip vat.
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 07 15, 13:57)
kokia ten liubov-morkov v nashe vremia, pagavau internete  lotuliukas.gif  nezinau ar ilgam, bet cia jau nesvarbu, glavnoje i turkija nuvaziuosim, o poto jau ziuresim smile.gif sekmadieni isskrendam  biggrin.gif
Zlatka liks su tevu, tegul tevas pabendrauja normaliai su savo vaiku, va taip vat.

nu ni govori kuma lotuliukas.gif -kiek pazistamu istekejo uz internetines meiles - viena is paskutiniuju pazistamu atsidure su kaukazietisku internetiniu muzu Stokholme, taip kad "derzaj" lotuliukas.gif
Kokia nespravedlivost - Cola cia landziojo po pazintinius psl o tau pavyko pakabint lotuliukas.gif atvaziuosi pasidalynsi patirtim kur ir kaip ieskot tongue.gif
O vertas nors kad su juo i Turkija traukt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 15 liepos 2008 - 14:57
QUOTE(T.A.K. @ 2008 07 15, 15:54)
nu ni govori kuma lotuliukas.gif -kiek pazistamu istekejo uz internetines meiles - viena is paskutiniuju pazistamu atsidure su kaukazietisku internetiniu muzu Stokholme, taip kad "derzaj" lotuliukas.gif
Kokia nespravedlivost - Cola cia landziojo po pazintinius psl o tau pavyko pakabint lotuliukas.gif atvaziuosi pasidalynsi patirtim kur ir kaip ieskot  tongue.gif
O vertas nors kad su juo i Turkija traukt mirksiukas.gif


aisku, verta, nes visa kelione apmokejo jis smile.gif
cia jau didelis pliusas
o siaip as ant bajerio padaviau internete skelbima,tipo ieskau pakeleiviu kelionej kur nors wink.gif tai va viena pasirinkau, vstretilis', pasnekejom, ir net patiko vienas kitam, o Zlatka tai visai ne slezala s diadi seriozi doh.gif susidraugavo nerealiai
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 07 15, 16:25)
vstretilis', pasnekejom,  ir net patiko vienas kitam, o Zlatka tai visai ne slezala s diadi seriozi  doh.gif susidraugavo nerealiai

Sveikos, nuo sitos vietojs issamiau noretusi info-amzius, seimynine padetis, uzisemimas... lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
sedziu darbe visiskai viena, blin, skuchno smile.gif
tai va, diade serioze 40 metu, nezenat, sinu 17 metu, gyvena pavilniui na ir t.t.
uzsiemimas durnas, kupi-prodaj nesvarbu ka: sunkvezimai, mesa, tresnes, bulves lotuliukas.gif
bet jis labai jau mane napriagajet, ugovarivajet perejehat' k nemu, seimininke jis is manes nori padaryti lotuliukas.gif neiseis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 07 16, 11:18)
Labas rytas smile.gif
sedziu darbe visiskai viena, blin, skuchno smile.gif
tai va, diade serioze 40 metu, nezenat, sinu 17 metu, gyvena pavilniui na ir t.t.
uzsiemimas durnas, kupi-prodaj nesvarbu ka: sunkvezimai, mesa, tresnes, bulves  lotuliukas.gif
bet jis labai jau mane napriagajet, ugovarivajet perejehat' k nemu, seimininke jis is manes nori padaryti  lotuliukas.gif  neiseis  schmoll.gif

ale diadia greitas doh.gif as tokiu bijau tongue.gif O ko taip jam skubu kad apsigiventum pas ji? Man tai kaip tik idomiau i pasimatymus lakstyt, nu nebent jam pastuovumo norisi, tikros seimos, zidinio ir t.t. g.gif
Gaunas kad netoli manes gyvena tas diadia Serioza, gal dar kazkadu maciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 16 liepos 2008 - 10:29
Ugu, diadia labai net greitas, bet sako, kad jau neberniukas, nori tikros seimos ir t.t. Siaip, as istikruju tai pati nezinau ko as noriu, su zlatka be diedu gerai gyvenam, bet kartais noretusi silumos ir t.t. todel man patogiau gyventi atskirai biggrin.gif
o gyvena sodininko bendrijoj Ramove berods g.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 07 16, 11:18)
gyvena pavilniui na ir t.t.


norejau rasyt, kad mums su T.A.K. visai tokis tiktu lotuliukas.gif
Geras olgunia, sveikinu, cia visi draugauja po 5 metus, o tu bac, po keliu pasimatymu jau kelionen wub.gif
ziurek tik saves, kad kur neparduotu kap lele doh.gif
ale tu gi geriau jauti kas kur ir kaip mirksiukas.gif

Dziugu uz tave drinks_cheers.gif
T.A.K., o tu ieskok svariu ezeru, man visoki Tapeliai pasitikejimo nekelia schmoll.gif
saugok leliu wub.gif

beje, as ir domiuosi belaidziu (da butu gerai kad kas uz 1 Lt kompa duotu lotuliukas.gif )

jei ka suzinosi, rasyk, ma ir idomu biggrin.gif

nu vsio, einu i internetinius puslapius mailuzio ieskot (bo vyras niekur neveza (tik su palatke)) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 07 16, 12:13)
T.A.K., o tu ieskok svariu ezeru, man visoki Tapeliai pasitikejimo nekelia  schmoll.gif
saugok leliu  wub.gif

beje, as ir domiuosi belaidziu (da butu gerai kad kas uz 1 Lt kompa duotu  lotuliukas.gif )

jei ka suzinosi, rasyk, ma ir idomu  biggrin.gif

nu vsio, einu i internetinius puslapius mailuzio ieskot (bo vyras niekur neveza (tik su palatke))  unsure.gif

del ezeru tai mes ant greicio, nors as ir baseinu prisibijau, vyras zadejo vaikui i Vichy nuvest bet as kazkaip nelabai i tai ziuriu, man taschloro kvapas ir siaip visokios lygos, Tik viena baseina lankiau praeiteis metais-Antakalniop spec. tai ten ikrina gydytoja pirm akarta kai eini gaut leidima i baseina.
Omnitele , uzsisakant interneta gauni kompa uz lita, bet kol kasmes dar nepasiskaiciavom kas geriu apsimoka-ar pirkt uz 1 ir but prikaustytam pora metu prie konkrecios firmos ar pirkt uz normalia (dabar dar siais metais galima susigrazint tuos mokescius uz kompiuteri) kaina ir tik uz interneta moketis. Dar ziuresim. Jeigu ka -suktelsiu.
S milym raj v shalashe hihihi.gif
Atsakyti