Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

QUOTE(T.A.K. @ 2008 06 06, 14:31)
nu del padurumo tai dar reiktu issiaiskint-bo tai po www.pazintys.lt vaikstai tai "netycia"  i svetima dieda glaz padejai lotuliukas.gif 

o ko tau tavo ezeras nelimpa?

ojejai, ale tikrai patvirkusi... blush2.gif
musu i krutine ir sakau NE...NE...as ne tokia... biggrin.gif

o ezeras ciotka, svarus, ale nezinau...namas ant kalno, vejai pucia, prie ezero chebros vazineja...nors tikriausiai ramybes nera ko tiketis ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ale ir parilka darbe. Dir. paeme mano kondicionieriu dabar uzsakaiu sau nauja tai kol atvez musi mirksiu po dusu, nusinesiu telefona ir is ten dirbsiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cola @ 2008 06 06, 14:40)
musu i krutine ir sakau NE...NE...as ne tokia... biggrin.gif

i kieno krutine musi? lotuliukas.gif

ar buvai prie ezero savo? Ar vanduo ezeruose jau siltas? Bo negaliu, kaip maudytis noriu bigsmile.gif
Atsakyti
T.A.K., o pas mane darbe siltnamis, griztu namo su plystancia galva
Apie kondiske muset pasvajot tik belieka... unsure.gif

O savaitgali buvom su seima sodyboj, visai ciotka, sunus maudesi ezere, o as jau vakare priplaukus valtele prie kranto nesusilaikiau ir, soktelejau bomba kaip reikaint lotuliukas.gif
Zinoma vakare vejelis aprimo, diena puciantis ten vejas negunde maudytis visai manes...

Dabar misliju del Palangos, kaip kvaila su musu tais orais, ir norisi vaziuot, ale jei jura salta, ka ten veikt vaikams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 10, 10:27)
O savaitgali buvom su seima sodyboj, visai ciotka, sunus maudesi ezere, o as jau vakare priplaukus valtele prie kranto nesusilaikiau ir, soktelejau bomba kaip reikaint  lotuliukas.gif
Zinoma vakare vejelis aprimo, diena puciantis ten vejas negunde maudytis visai manes...

jau isivaizduoju kaip thumbup.gif
schmoll.gif manes jokie vejai neatbaidytu, as karta su draugais (vien bernai, bo panos labai jau akuratnos ir gleznos lotuliukas.gif )maudziausi nakti ezere kai vanduo ne daugiau negu 10 laipsniu turejo, koks kaifas, kokia oda stangri buvo bigsmile.gif tuo tarpu mano vyras an kranto lauke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 06 10, 11:16)
jau isivaizduoju kaip  thumbup.gif
schmoll.gif manes jokie vejai neatbaidytu, as karta su draugais (vien bernai, bo panos labai jau akuratnos ir gleznos lotuliukas.gif )maudziausi nakti ezere kai vanduo ne daugiau negu 10 laipsniu turejo, koks kaifas, kokia oda stangri buvo bigsmile.gif tuo tarpu mano vyras an kranto lauke lotuliukas.gif

gal is vidaus kas silde? biggrin.gif

man jau senatve muset, pamenu mamai sakydavau kaip tu gali nesimaudyti????
O dabar jau pati laukiu siltesnio vandenelio, dabar sunus aiskina, mama, kaip tu nesimaudai??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 10, 12:01)
gal is vidaus kas silde?  biggrin.gif

man jau senatve muset, pamenu mamai sakydavau kaip tu gali nesimaudyti????
O dabar jau pati laukiu siltesnio vandenelio, dabar sunus aiskina, mama, kaip tu nesimaudai???  biggrin.gif

ne, mes trezvi buvom. Mes dvi savaites keliavom su dviraciais per taip vadinama Lenku Sveicarija (toks regionas pajury Kasuby-kalnai, ezerai, zodziu pasakiska gamta ir ten obshchestvo be alkogolio o taip samgu buvo)

nu tadu as dar jauna - sikuxa, nes prie byle kokios balos traukia lotuliukas.gif

as papietavau, toks jausmas kad pakylsiu i ora, tokia ispusta jauciuosi ax.gif
Atsakyti
ech, ciotka, keliones...jaunyste... lotuliukas.gif

o mes baidarem per Ignalina plauksim tongue.gif ir nieko, biski be vaiku, biski sidrioko kokio wub.gif
o tai jau truksta man asmenines erdves ziauriai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 10, 13:12)
ech, ciotka, keliones...jaunyste... lotuliukas.gif

o mes baidarem per Ignalina plauksim  tongue.gif  ir nieko, biski be vaiku, biski sidrioko kokio  wub.gif
o tai jau truksta man asmenines erdves ziauriai  ax.gif

atsirado man sena babulka lotuliukas.gif

ir man toks poilsis patinka-as isvis megstu paivairint o ne vien tik arba prabanga ir (5 zvaigzduciu viesbuciai nors ne karto tokiam nebuvau, cia siap "k slovu"" lotuliukas.gif arba skurdumas -palapines, bulve sant lauzo..,.)
Baidarkes gerai, sidras irgi (as ne abstinente, kartais kai noriu tai galiu ir islenkiu ciaracka ax.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 10 birželio 2008 - 12:41
ciaracka tai cerka? lotuliukas.gif

as ir daugiau galiu bigsmile.gif
ale nemegstu gerti su vaikais, neatsipalaiduoju, juos gi priziuret reikia
o kai bunu tik su sava kompanija, valio, tada linksmai galiu alc.gif

Kur musu olgunia? ei, paskendai pirkimuose? biggrin.gif

T.A.K., o kur tu masiniuka laikai? blyn kaip man kabina apacia ta bloga aikstele doh.gif

O pas many maise arbuzas, eina sau kaip gundo mane, ale bijau p[risest ir pradet, vaikams neliks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 11, 13:18)
ciaracka tai cerka?  lotuliukas.gif

as ir daugiau galiu  bigsmile.gif
ale nemegstu gerti su vaikais, neatsipalaiduoju, juos gi priziuret reikia
o kai bunu tik su sava kompanija, valio, tada linksmai galiu  alc.gif

Kur musu olgunia? ei, paskendai pirkimuose?  biggrin.gif

T.A.K., o kur tu masiniuka laikai? blyn kaip man kabina apacia ta bloga aikstele  doh.gif

O pas many maise arbuzas, eina sau kaip gundo mane, ale bijau p[risest ir pradet, vaikams neliks  lotuliukas.gif

aha, cerka. As tik is kuklumo ir bijodama kad nepagalvotumei kad pijuoke esu nepasakiau kiek isgert galiu ax.gif Mes karta baliavojom, tai mes merginos daugiau uz savo vyriskius isgerem (kazkaip labai jau gerai atsipalaidavom) ir dar sumaisem ivairius gerimus o paskui vienas is draugu turejo alkotesteri-spekit-pas moteras maziau promiliu rode negu pas vyrus lotuliukas.gif
Su vaikais tai jo, pilnai sutinku. Jeigu kur esam su dukra tai tik vienas is musu sau leidzia , kitas 100 proc, trezvas.

As savo masinka prie arbo laikau, uzdarame kieme. Kur tas tavo duobetas kelias? Ten uz univermago kur didele neasfaltuota aikstele gal?

Su arbuzu vaziuok namo tai ir pati prisivalgysi ir vaikams uzteks tongue.gif
Kaip jusu sveikatos, pasveikot jau?

O Olgunia muset jau atopstpgauja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 11 birželio 2008 - 13:10
as ziurau, visi tik kuklinasi, kuklinasi, galvoju nejau as cia viena tik pijoke lotuliukas.gif
o pasirodo visos uzsislapstinusios , geras vaidina, o realybej lotuliukas.gif

ok, juokauju, as ir pabaliavoju i pusmeti karta doh.gif

o atostogu iseinu ir as nuo kito antradienio (tep tikiuosi)

o aikstele ta pati, gerai, nemokama, ale trinktelejau ne karta dugnu blink.gif

na lakiu dukrai guminiu sandaliuku ieskot, juk laistyt gelytes reikia ir t.t., o nedideliu dydziu nerandu doh.gif (sau vakar prisipirkau, mamai 2 poras nupirkau, o mazei neradau...)

vaziuoju i paieskas toliau biggrin.gif

neliudek tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 11, 15:04)
o atostogu iseinu ir as nuo kito antradienio (tep tikiuosi)

o aikstele ta pati, gerai, nemokama, ale trinktelejau ne karta dugnu  blink.gif

na lakiu dukrai guminiu sandaliuku ieskot, juk laistyt gelytes reikia ir t.t., o nedideliu dydziu nerandu  doh.gif  (sau vakar prisipirkau, mamai 2 poras nupirkau, o mazei neradau...)

nu tai temka isvis uzdarys cool.gif

oj, isivaizduoju kaip masiniukui skauda unsure.gif

kam tie sandaliai, gi basom kojom prie namu galima rolleyes.gif

Atsakyti