Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 06 05, 16:31)
Zlatka atsibudo sian labai anksti, bet maladca dave mamkai pamiegot, apie 7 mane tik pazadino. Pries poru dienu maliavka atsikele 05.17, pazadino mane, sako, noriu valgyti. Atsakiau kad eitu i virtuve smile.gif vernulas' so slezami, tipo negaliu atidaryti morozilku, ten zuvies pirsteliai, tai atidariau pasildau ir vel i liulia nuejau, skazala, chtobi shla v svoju komnatu i tam tiho poigrala, tipo vse eschio spiat, .... vnz, maliavka nenori miegoti, o mama tai tik duok pamieguot

lotuliukas.gif o kelinta tavo Zlatka eina gult?
Tarp kitko maciau tave su Zlatka Ligoniukese, fainai atrodet. Tu pradejau plaukus augint?
Atsakyti
Liabos bigsmile.gif
norejau klaust kur musu olgunia dingo, o ji jau cia bigsmile.gif

Beje, vakar uzlekiau pas nextininke (ko tais uzsimaniau) ax.gif , graziausia kai atlekiau pas ja, o atidaro jaunas grazus vyrukas ir ziuri i mane biggrin.gif sakau, ka? neileisit? lotuliukas.gif
blink.gif jis sako ne lotuliukas.gif
ir nusijuoke, sako eikit i kita gatves puse drabuziuku (nezinau kas ir prie ko, bet ten dabar nextininke)
ale galejo ir ileist, tokis visai nieko vyrukas biggrin.gif

na o jei rimtai, tai prigriebiau mazei suknyte, bridziukus, visai buvo pasirinkimo vasariniu sukneliu wub.gif

O del Palangos
praeitais metais mes gyvenom nuosavam name (1 kambarely) su atsiku iejimu, nieko, ale tas vos ne 1 km iki juros mane uzmusdavo doh.gif
tai nusiziurejau netoli Basanaviciaus gatves nameli kur nuomoja kambarius (dabar pasiskambinau, 30 lt suaugusiu)
Tai visai ir nieko
aisku norisi atskirai gyventi, ale ai, per brangu man moket 150-200 lt doh.gif
rezervuociau dabar, ale kap idomu su oru bus? g.gif
Olgunia, buvom ir mes Karklej, bent man patiko nerealiai, ramuma
o kas ten per namukas? kokia nors virtuvele yra? blush2.gif
Atsakyti
Labas, NEXT myletojos! smile.gif

Parduodu naują 38 dydžio "Next" (angliškas - 10 dydis) švarkelį: medvilninis su šilkinem kišenem ir šilko apdaila (rankogaliai, apykaklė)
Kaina: 150 Lt.
spalva kaip nuotraukoje
šios prekės nuoroda internete:
http://www.next.co.uk/shopping/w omen/casualwear/60/4

svarkeliukas tikrai labai mielas, toks svelnus, minkstas... be to, labai originalus ... (bet man didokas).
Papildyta:
kazko issidarke nuoroda. pabandysiu dar karta:

http://www.next.co.u...casualwear/60/4
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 06, 09:59)
Beje, vakar uzlekiau pas nextininke (ko tais uzsimaniau)  ax.gif , graziausia kai atlekiau pas ja, o atidaro jaunas grazus vyrukas ir ziuri i mane  biggrin.gif sakau, ka? neileisit?  lotuliukas.gif
blink.gif  jis sako ne  lotuliukas.gif
ir nusijuoke, sako eikit i kita gatves puse drabuziuku (nezinau kas ir prie ko, bet ten dabar nextininke)
ale galejo ir ileist, tokis visai nieko vyrukas  biggrin.gif

na o jei rimtai, tai prigriebiau mazei suknyte, bridziukus, visai buvo pasirinkimo vasariniu sukneliu  wub.gif

taigi nextininke sms informavo kad dabar ji drabuziukais prekiauja taikos 10 atrodo g.gif

Sukneles po kiek? Devetos ar naujos?

Kur paatostogaut uz 30 ;itu /lambarys? Kur kontaktai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 06 06, 09:32)
lotuliukas.gif o kelinta tavo Zlatka eina gult?
Tarp kitko maciau tave su Zlatka Ligoniukese, fainai atrodet. Tu pradejau plaukus augint?


Labas rytas,

aciukas, plaukus specialiai neauginu, paziuresim kas bus smile.gif
o Zlatka mieguot eina apie 22 val. su skandalais doh.gif
neeina be manes mieguot
islepinau as zlatka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cola @ 2008 06 06, 09:59)
Liabos  bigsmile.gif
norejau klaust kur musu olgunia dingo, o ji jau cia  bigsmile.gif

Beje, vakar uzlekiau pas nextininke (ko tais uzsimaniau)  ax.gif , graziausia kai atlekiau pas ja, o atidaro jaunas grazus vyrukas ir ziuri i mane  biggrin.gif sakau, ka? neileisit?  lotuliukas.gif
blink.gif  jis sako ne  lotuliukas.gif
ir nusijuoke, sako eikit i kita gatves puse drabuziuku (nezinau kas ir prie ko, bet ten dabar nextininke)
ale galejo ir ileist, tokis visai nieko vyrukas  biggrin.gif

na o jei rimtai, tai prigriebiau mazei suknyte, bridziukus, visai buvo pasirinkimo vasariniu sukneliu  wub.gif

O del Palangos
praeitais metais mes gyvenom nuosavam name (1 kambarely) su atsiku iejimu, nieko, ale tas vos ne 1 km iki juros mane uzmusdavo  doh.gif
tai nusiziurejau netoli Basanaviciaus gatves nameli kur nuomoja kambarius (dabar pasiskambinau, 30 lt suaugusiu)
Tai visai ir nieko
aisku norisi atskirai gyventi, ale ai, per brangu man moket 150-200 lt  doh.gif
rezervuociau dabar, ale kap idomu su oru bus?  g.gif
Olgunia, buvom ir mes Karklej, bent man patiko nerealiai, ramuma
o kas ten per namukas? kokia nors virtuvele yra?  blush2.gif


jop, as jau cia su jumis smile.gif
del Palangos, tai fantastiska kaina radai, isduok paslapti kur ir duok numeriuka biggrin.gif
O Karklej tai maziukai kambariukai, yra pora vasariniu virtuviu, laukiniai tulikai, teritorija su tvoru, iki juros mazdaug 100 metru smile.gif


Papildyta:
QUOTE(green @ 2008 06 06, 10:25)
Labas, NEXT myletojos! smile.gif

Parduodu naują 38 dydžio "Next" (angliškas - 10 dydis) švarkelį: medvilninis su šilkinem kišenem ir šilko apdaila (rankogaliai, apykaklė)



Aciukas, bet as sau is Next nieko neperku, tik vaikui. Nexto ir pas mus yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 06 06, 11:35)
1.taigi nextininke sms informavo kad dabar ji drabuziukais prekiauja taikos 10 atrodo g.gif

2.Sukneles po kiek? Devetos ar naujos?

3.Kur paatostogaut uz 30 ;itu /lambarys? Kur kontaktai? g.gif


1. As negavau schmoll.gif
2. Devetos, ale po laukus, pliazus gerai.
4 lt mokejau uz tokia raudona su baltais taskiukais, HM smoke.gif
nemazai ten hm rubeliu buvo
3. Raportuoju, nieko nezinau lotuliukas.gif
tik mes nakvojom kai toli pas tokia bobulyte, praeidami pamatem kaip prie namelio seimininke kambarius tvarke, as uzsirasiau jos nr dlia vsiakogo pazara biggrin.gif
(kokia padetis jos name, nesiivaizduoju)
o jus manot kad nerastumet uz 1 zmogu 30 lt palangoj?
zia uz zmogu suaugusi
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 06 06, 11:52)
neeina be manes mieguot
islepinau as zlatka smile.gif
[

oi, ta pati situacija...mamyte, duok ant pilvuko pamiegot...
vyras mostelna ranka ir iseina i kita kambari miegot lotuliukas.gif
sakes doh.gif
terorizuoja dukra kap nori


O as noreciau virtuvele siokia tokia turet, nes kavinese valgyt, dekui, nei uz ka...
na tuoleto kai su vaikais ir norisi gal namie... g.gif buciau viena, butu dzin, nelepi as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 06, 13:12)
1.oi, ta pati situacija...mamyte, duok ant pilvuko pamiegot...
vyras mostelna ranka ir iseina i kita kambari miegot  lotuliukas.gif
sakes  doh.gif
terorizuoja dukra kap nori
2.O as noreciau virtuvele siokia tokia turet, nes kavinese valgyt, dekui, nei uz ka...
na tuoleto kai su vaikais ir norisi gal namie... g.gif buciau viena, butu dzin, nelepi as  biggrin.gif

1.lotuliukas.gif
pas mus atvirkscia-as monstras o tevukas lepunele savo lepina kaip ismanydamas. Kaip griztu namo ir sakau - reikalauju demesio jis man atriezia - matai su vaiku bendrauju lotuliukas.gif
3.Aj , ad jauciu pavaidinsiu turtuole ir panakvosiu gakl uz 130 lt. paskui sausa duona su kefiru kokia gersiu, bet dzin, neturiu as kantrybes ieskot , landziot.
Sekmadeini gal vaziuojat i Trakus?

Cola, tai tu dabar prisidengusi kad nezinai apie pasikeitusi adresiuka dazniau musit uzsuksi i buvusi nextininkes pardavimo taska lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai vat ir mes kartu miegom su Zlata smile.gif
O karklej vienai man butu nuobodu, nes ten visiskai ner ka daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 06 06, 13:48)

Cola, tai tu dabar prisidengusi kad nezinai apie pasikeitusi adresiuka dazniau musit uzsuksi i buvusi nextininkes pardavimo taska lotuliukas.gif

i trakus muset dumsi ryt (mes sodyba ten turim)
na uz traku zinoma, ale biggrin.gif
T.A.K, o tu garsiai nerasyk, vdrug ji perskaitys tai isvis manes nepriims lotuliukas.gif
dabar misliju kad toks ten buvo tas zavingas vyrukas? g.gif kasharas tai tas pats slankiojo po kambarius lotuliukas.gif

QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 06 06, 13:52)
O karklej vienai man butu nuobodu, nes ten visiskai ner ka daryt smile.gif

na as ne viena vaziuociau, su vaikais smile.gif
zinoma, jei savaitei, tai liudnoka, nors ne problema gi Palangon nulekt, eik tu, man su vaikais lafa (nors gal biski ir baugu), ten kartais net zmoniu nesimato g.gif
o Palanga..oi ta Basanaviciaus gatve tep issunkia, kad net sucharikams neliks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 06 06, 13:52)
O karklej vienai man butu nuobodu, nes ten visiskai ner ka daryt smile.gif

o musu imone iki neseniai turejo dacka sventojoje, tai taip faina buvo-vienas minusas toli iki juros, reikejo su masina. bet atskiras nuosavas dveju aukstu medinis namas, nuosavas kiemas, upe salia, patogumai, zodziu kaifas vacation1.gif vacation4.gif
Papildyta:
QUOTE(cola @ 2008 06 06, 14:02)
i trakus muset dumsi ryt (mes sodyba ten turim)
na uz traku zinoma, ale  biggrin.gif
T.A.K, o tu garsiai nerasyk, vdrug ji perskaitys tai isvis manes nepriims  lotuliukas.gif
dabar misliju kad toks ten buvo tas zavingas vyrukas?  g.gif kasharas tai tas pats slankiojo po kambarius  lotuliukas.gif
na as ne viena vaziuociau, su vaikais  smile.gif
zinoma, jei savaitei, tai liudnoka, nors ne problema gi Palangon nulekt, eik tu, man su vaikais lafa (nors gal biski ir baugu), ten kartais net zmoniu nesimato  g.gif
o Palanga..oi ta Basanaviciaus gatve tep issunkia, kad net sucharikams  neliks  biggrin.gif

faina dacka turet thumbup.gif o jei dare kokia bala salia tai isvis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tai as nujauciu kad ten jos vyras buvo. Tu pati kita karta neissiduok bo istrins tave is atminties ir klienciu saraso lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mus netoli ezeras, nieko, ale kazko nelabai limpa man (na bet tiek to)

O jei as tureciau galimybe nemokamai gyvent prie juros, tai ir masina pavazineciau tongue.gif

O del vyro...na as juokauju zinoma (cia raminu kad neisbrauktu manes) biggrin.gif

esu padori moteras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 06, 14:23)
Pas mus netoli ezeras, nieko, ale kazko nelabai limpa man (na bet tiek to)

O jei as tureciau galimybe nemokamai gyvent prie juros, tai ir masina pavazineciau  tongue.gif

O del vyro...na as juokauju zinoma (cia raminu kad neisbrauktu manes)  biggrin.gif

esu padori moteras  biggrin.gif

nu del padurumo tai dar reiktu issiaiskint-bo tai po www.pazintys.lt vaikstai tai "netycia" i svetima dieda glaz padejai lotuliukas.gif

o ko tau tavo ezeras nelimpa?
Atsakyti