Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

Priuvetas
o pas mane kazkaip paskutenioju metu nuotaikos visiskai ner
blin, vakar gavau dvi poras batu, clarksai tiko ir patiko, bet kad su jais dabar ne pohodish, karstoka, o kita pora tufelku, padidinti sad.gif tai vat turiu dabar problemele, neturiu batus dabartiniam orui sad.gif
buvau sian akropolyje, niekas man nepatiko, tik Este vieni baciokai visai neblogi buvo, bet nebuvo mano dydzio, ir Clarkose labai patiki, bat jau kainos sad.gif uuuuuu, kaip nesiseka man
Atsakyti
protest.gif nu pati su savim tai tikrai nesnekesiu (nors ir patss geriausias pasnekovas, ne svisada isklauso ir pritaria) tad bye1.gif
Atsakyti
T.A.K., nesinervuok , se balioneli 4u.gif
nu jo , tema pas mus rutuliojama tik 3 asmenu, pora dingsta ir bsta, tema stovi toli...toli
pas mus nuotaikos sss, atrodo silta, ciotka, o mes vel sergam...
kazkokios ziauriai neatsparios, kazkoks visiskas suds unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 02, 14:12)
pas mus nuotaikos sss, atrodo silta, ciotka, o mes vel sergam...
kazkokios ziauriai neatsparios, kazkoks visiskas suds  unsure.gif

Sveikos, nu jo, su ligomis jums niekas. verysad.gif
As is pacio ryto Zalgirio klinikoj buvau , veziau pazistama is JAV tomografijai, ten pas juos sake tik pinigus stomatologai lupia , jie atvaziuoja cia gydytis pas pazistamus. Tai kol jo laukiau prisiuziurejau vaizdu - tai kazkoki jauna vyriski atveze ziauriai sumusta, tai itariamaji su antrankiais ir "obstava" rolleyes.gif
Atsakyti
T.A.K., tai kad dabar nesuprasi, jau kiti aiskina, kad uzsieny pigiau taisytis, tik del kainos ir profesionalumo jauciu lenkiam uzsienio valstybes nemazai rolleyes.gif
o as laukiu atostogu, noriu su vaikais palangon, gal jodu pakvepuosim wub.gif tik va neaisku kaip su oru bus unsure.gif
Gal kas turit kokiu fainu vietu kur apsistoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 03, 12:11)
T.A.K., tai kad dabar nesuprasi, jau kiti aiskina, kad uzsieny pigiau taisytis, tik del kainos ir profesionalumo jauciu lenkiam uzsienio valstybes nemazai  rolleyes.gif
o as laukiu atostogu, noriu su vaikais palangon, gal jodu pakvepuosim  wub.gif tik va neaisku kaip su oru bus  unsure.gif
Gal kas turit kokiu fainu vietu kur apsistoti? ax.gif

As kiek `prisiklausiau apie uzsienio gyd. profesionaluma ir prieziura tai siurpas ima. Draugei taip padare narkoza pries cezari kad dust operacijos metu pradejo (reikejo pilna narkoze daryt) po to dar du kartus jai reikejo operuotias del cistu, kurias gydytojai per azpiuras nepastebejo o ji vos gyva liko. Aj, dar daug ivairiu dalyku. Zodziu geriausiai nesirgt nei cia nei uzsenyje. schmoll.gif
O ir man siandien vyras uzduoti dare suieskot Palangoj kazkokio pigesnio urvo. Jis turi birzelio pabaigoj Jazzo festivali Klaipedoj tai pasoksim iki Palangos, musu atzalai vandenu platybes parodyt bo vaikas baisiai vandeni megsta o ir mama neatsilieka.
Tiesa viena pazistama is musu Vilejkos dave kontaktus savo sesers Nidoj-nuosavas namas, gali aspistot 3 seimos, visi patogumai, kieme staliukai. Viso namo kaina 300 litu/para.
As buvau pasibadziot-nupirkau sau sijona ir palaidine, tai davolna dabar tokia esu tongue.gif
Atsakyti
T.A.K., dziugu uz tave, muset jau netilspi tuoj i rubelius ax.gif

o as ir po biski ieskau kur pasistoti, tik idomu kaip su oru g.gif
jei nekoks, tai ko ten tadu vaziuot? unsure.gif
taip noretusi saules (jau kad vanduo saltas bus tai tikiu) lotuliukas.gif

o savaitgali koki silta prognozuoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 06 04, 10:26)
T.A.K., dziugu uz tave, muset jau netilspi tuoj i rubelius  ax.gif

o as ir po biski ieskau kur pasistoti, tik idomu kaip su oru  g.gif
jei nekoks, tai ko ten tadu vaziuot? unsure.gif
taip noretusi saules (jau kad vanduo saltas bus tai tikiu)  lotuliukas.gif

o savaitgali koki silta prognozuoja  bigsmile.gif

ne, kad juokingiau butu tai drabuzius nupirkau skirtus ne nestukei , taip vadinamus universalius - palaidine susirisa kaiop tunika panasiai, sijonas su guma, tai tuos skudurus galima visais gyvenimo atvejais devet bigsmile.gif

jo, su musu pajuriu kaip su loterija, netįgi Naglys Sulija negali tiksliai atspet lotuliukas.gif
Atsakyti
Uztat savaitgalis siltas wub.gif
as jau pradedu ieskot Palangoj vietu, nors taip baugu...o jei salta, ka, is anksto sumoket, o paskui nevaziuot g.gif
net nezinau g.gif

Atsakyti
Liaba mergaites, kaip nuotaika?
COLA, ar dar sirguliojat?
T.A.K. faina prie juros bus, nors ir neilgai kaip supratau, o Nidoj tai su vaikais isvis ciotka turbut smile.gif

As tai i Palanga su vaiku tai visai nenoriu varyt, ir kainos dabar isvis ten nenormalios, vakar paziurejau vienam poilsio name, kur buvau praeita vasara kainos dvigubai pabrango sad.gif
Turiu pazistama Karklej, turi nama bez udobstv, bet prie juros uztat smile.gif))) tai sia vasara zmogui 25 lt pas ja bus.... tik va eigu oras blogas bus, tai ko isvis ten varyt....
Atsakyti
Sveikos, va inventorizacija SM baigesi lotuliukas.gif

Jo , as irgi ieskojau Palangoj nakvyniu tai be 120 litu nieko doro neradau. Gal as ieskot nemoku g.gif Tik as jau tokiam amziuj kad man minimum patogumu norisi o ir tas pora dienu zmogum pasijaust , dar plius su maze-pabandyk tu ja paskui isskalbt po visu pasivaiksciojimu bigsmile.gif
As siandien kaip trenkta-taip prie pagalves traukia. Vakar uzmigau greiciau uz savo vaika o kas toliau bus g.gif
Atsakyti
Palanga dabar na ruso turisto raschitana, nes pora traukiniu paleido is Maskvos, tai todel ir kainos tokios sad.gif
Sian irgi laaaabai noriu miego, sad.gif Zlatka atsibudo sian labai anksti, bet maladca dave mamkai pamiegot, apie 7 mane tik pazadino. Pries poru dienu maliavka atsikele 05.17, pazadino mane, sako, noriu valgyti. Atsakiau kad eitu i virtuve smile.gif vernulas' so slezami, tipo negaliu atidaryti morozilku, ten zuvies pirsteliai, tai atidariau pasildau ir vel i liulia nuejau, skazala, chtobi shla v svoju komnatu i tam tiho poigrala, tipo vse eschio spiat, .... vnz, maliavka nenori miegoti, o mama tai tik duok pamieguot
Atsakyti