Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

QUOTE(cola @ 2008 04 29, 12:52)
Niu labos labos, simtas metu
T.A.K., gal jau pastorejai  bigsmile.gif kur liniuote, nesmato kiek laiko  biggrin.gif

klausykit, vejas tas man nepatinka, vaika kaip rengt i darzeli, neaisku  doh.gif

nea, vat man nestumas mano atveju ir patinka tuo kad as nestoreju o atvirksciai, kg tirpsta thumbup.gif nededu as tu liniuociu, nepatinka tersti eterio.

As saviske su seneliu isvariau i kiema, tegu pakvepuoja, mums uz namo nepucia . Vaikis po 3 savaiciu buvimo namie ir isejes i lauka pradejo normaliai ir valgyt ir miegot.
Atsakyti
Laba, COLA
as tai vaika kaip kapusta rengu, maikonas paprastas, maikonas su ilgom rankovem megztukas ir dar dzinsovke, nes irgi nezinau kaip rengti smile.gif
Atsakyti
olgunia, pagal viska ir geriausia rengti kopusto principu biggrin.gif , ale ar ten darzely labai jau kiekviena nuziuri unsure.gif
o maniske kai tokia greit pasigaunanti, tai bajau doh.gif
vel naktimis pakosti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 04 29, 15:02)
olgunia, pagal viska ir geriausia rengti kopusto principu  biggrin.gif , ale ar ten darzely labai jau kiekviena nuziuri  unsure.gif
o maniske kai tokia greit pasigaunanti, tai bajau  doh.gif
vel naktimis pakosti  unsure.gif


na darzelyje maniske pati pas aukle eina kai susaldavo ar kaip persilta jau, o i lauka tai aukles jau ziuri kaip aprengt, na pas mus taip darzelyje... bet kaip grupeje yra kosijanciu vaiku, tai ir maniske jau pradejo kosyti, bet nieko gal baisaus, tempos ner smile.gif
Atsakyti
Labas,
nekenciu darbo po ilgu svenciu mad.gif

Cola, tu su Sharanu jau vazineji tongue.gif ?
Atsakyti
Labas, mergaites smile.gif
Mes su Zlatka jau beveik nesergom smile.gif
Tai dazniau pasirodysiu cia

Mergaites, kaip Jusu ir Jusu seiminos sveikatele?
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 05 09, 14:13)
Labas, mergaites smile.gif
Mes su Zlatka jau beveik nesergom smile.gif
Tai dazniau pasirodysiu cia

Mergaites, kaip Jusu ir Jusu seiminos sveikatele?

Labas, kas jums buvo? Kaip dabar laikotes?
Zinutes gavot is nextininkes, nesiruosiat vaziuot?
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 05 12, 09:29)
Labas, kas jums buvo? Kaip dabar laikotes?
Zinutes gavot is nextininkes, nesiruosiat vaziuot?


Labas, ai nieko rimto, persalom trupuciukas, tai treciadieni i poliklinika varysim, o nextininke man daugiau sms neraso smile.gif o tu nori vel pas ja vaziuot?
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 05 12, 09:33)
Labas, ai nieko rimto, persalom trupuciukas, tai treciadieni i poliklinika varysim, o nextininke man daugiau sms neraso smile.gif o tu nori vel pas ja vaziuot?

Ko tau neraso, chem obidiela? biggrin.gif
As pati nezinau ar labai jau noriu pas ja vaziuot. As ketvirtadieni pataikiau ant naujos siuntos skuduryne, tai mazei paltuka, megztuka , suknele ir palaidine naujas nupirkau tai abejoju ar verta . Kazkaip tingiu ir abejoju o tu noretum?
Atsakyti
Privetas, as nichem ne obidela, tiesiog gavau nuo nextininkes sms su klausimu ar vaziuosiu pas ja, tai atsakiau, kad turbut kad jau nebevaziuosiu, tai pasake, kad daugiau man sms nerasys. O tu kur toki lobi atkasai? Kur buvo nauja siunta?
Labas rytas
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 05 13, 08:38)
Privetas, as nichem ne obidela, tiesiog gavau nuo nextininkes sms su klausimu ar vaziuosiu pas ja, tai atsakiau, kad turbut kad jau nebevaziuosiu, tai pasake, kad daugiau man sms nerasys. O tu kur toki lobi atkasai? Kur buvo nauja siunta?
Labas rytas

labas,
as tik vienam skuduryne lankausi-Maximos Zalgirio g.Pasaulio drabuziuose ir tai pradzioj uzmetu akimis ar verta knaisytis (nes kaip nekruti man bjauru ir smirda) ir tik po to rankomis palieciu. Atbegu namo ir viska issamiai skalbiu biggrin.gif
Atsakyti
Buvau as ten vakar, tiek daug zmoniu buvo doh.gif
nuroviau vaikui naujus Fiorucci vasarinius baciukus, laaabai ciotkius thumbup.gif
man irgi skudurinuose nelabai patinka, bet ka daryt, gi galima ten geru daiktu surast smile.gif
Atsakyti