Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

QUOTE(cola @ 2008 02 29, 10:40)
na as noreciau uzsisakyti ir suknyte, bet sake eile, tai ant vasaros nereikia, o gal vasaros gale uzsakysiu
ale nepigiai iseina, jauciu vos ne GAP suknytes kaina g.gif
na siuliukai brangus...

o kiepkos ir mes norim, pasinesiau ant geliu motyvu, man kur kokia gelyte, ten ir grazu  lotuliukas.gif o kas ta Asarele? ji mezga?
ir as noriu kiepkos, bo vasarai ne ka teturiu.... g.gif


Va, va as kai paskaiciavau tai irgi kaina man ikando, gerai kad eiles biggrin.gif

O Asarele rasi rankdarbiuose. Labai greit numezge, gal klol nesezonas ir greit tvarkingai atsiunte.
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 02 29, 11:12)
tai lauksim ziniu is Batu kalno smile.gif

Nupirkau mazei basanoshkes pilnai odines uz 49 lt po namus tampyt nes tapkes suplyso o kitu siltu jau nebenoriu pirkt.
Gal jeigu pavyks siandien kartu su kepuryte nufotografuosiu smile.gif
Atsakyti
einu studijuotis
o kiek kainavo kepuriukas?
kaip tu cia, apimti pasakei? ir numezge? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 02 29, 13:20)
einu studijuotis
o kiek kainavo kepuriukas?
kaip tu cia, apimti pasakei? ir numezge? 4u.gif

kepuriukas kainavo 25 lt. pamatavau mazes galvute pridejom pora cm (nes jin meskute gauruota o iki vasaru dar plaukai paaugs) nu ir Asarele pagal ta numezge. Tinka psio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 02 29, 12:43)
Va, va as kai paskaiciavau tai irgi kaina man ikando, gerai kad eiles biggrin.gif

O Asarele rasi rankdarbiuose. Labai greit numezge, gal klol nesezonas ir greit tvarkingai atsiunte.

Nupirkau mazei basanoshkes pilnai odines uz 49 lt po namus tampyt nes tapkes suplyso o kitu siltu jau nebenoriu pirkt.
Gal jeigu pavyks siandien kartu su kepuryte nufotografuosiu smile.gif


ir as noriu tuos sukneles, kepurytes ir getrus smile.gif mama gal pades, eigu mezgimo masina dar dirba smile.gif o uz siulos tai tikrai reikes apie 100 lt uzmoket...

Tai tadu lauksim kepurytes ir basankiu nuotraukyciu ax.gif o Betu kalne tik ispardavimas ar ir nauju vaikiskiu jau yra?
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 02 29, 13:54)
Tai tadu lauksim kepurytes ir basankiu nuotraukyciu  ax.gif  o Betu kalne tik ispardavimas ar ir nauju vaikiskiu jau yra?

kazkokiu nauju bateliu ir sandaletu yra bet dar nedidelis pasirinkimas.
As liudziu - Taure turbut nespejo man uzsakyt bateliu verysad.gif Childrenso psl jau ju neber verysad.gif
Atsakyti
oj, kaip gaila sad.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 02 29, 15:22)
oj, kaip gaila sad.gif

o tavo jau keliauja? unsure.gif
Atsakyti
Aga, maniski uzsakyti jau tikrai, bet Taure dar ne gavo is Childrensu deziu.....
tai galim tartis, eigu dar ka nors gero ir papigiai pamatisiu, tai duosiu zinute, gaila tik, kad nesedi cia vakarais sad.gif
Papildyta:
Su pavasariu!!!!!!!

user posted image

Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 01, 16:18)
Aga, maniski uzsakyti jau tikrai, bet Taure dar ne gavo is Childrensu deziu.....
tai galim tartis, eigu dar ka nors gero ir papigiai pamatisiu, tai duosiu zinute, gaila tik, kad nesedi cia vakarais sad.gif
Papildyta:
Su pavasariu!!!!!!!

Labas merginkos, nu ka pavasaris prasidejo biggrin.gif
dekui Olgunia uz rupesti 4u.gif Ypac bateliu kazkokiu mums reiketu kaip tu nupirkai is childrensu. Dabar nors nusizudyk man reikia butent panasiu bacioku biggrin.gif O kada tos musu UCB is ispanijos atkeliaus gal zinai?
Tuoj bandysiu rodyt zadetas kepurka Asareles numegzta is sandaletus is batu kalno.
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 03, 09:28)
Labas merginkos, nu ka pavasaris prasidejo biggrin.gif
dekui Olgunia uz rupesti 4u.gif Ypac bateliu kazkokiu mums reiketu kaip tu nupirkai is childrensu. Dabar nors nusizudyk man  reikia butent panasiu bacioku biggrin.gif O kada tos musu UCB is ispanijos atkeliaus gal zinai?
Tuoj bandysiu rodyt zadetas kepurka Asareles numegzta  is sandaletus is batu kalno.


Labas mamkos

musus rubukai is Ispanijos Vilniuje jau si savaitgali bus, nes Lina pati vaziuoja i Vilniu si karta, nori paziuret koks pas mus asortimentas, kokios kainos ir t.t., tai visus drabuzius atves su savim, galima bus pasimatuotis smile.gif

Mano mamka vspomnila, kad turi mezgimo masina, tai jau siulu nupirkom, eigu su masina viskas tvarkoj, tai maman ta suknele zlatai padarys smile.gif
Papildyta:
O as sau persiunciau Adidaso sliopkes, nepataikiau su dydziu sad.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 03, 09:44)
musus rubukai is Ispanijos Vilniuje jau si savaitgali bus, nes Lina pati vaziuoja i Vilniu si karta, nori paziuret koks pas mus asortimentas, kokios kainos ir t.t., tai visus drabuzius atves su savim, galima bus pasimatuotis smile.gif

Mano mamka vspomnila, kad turi mezgimo masina, tai jau siulu nupirkom, eigu su masina viskas tvarkoj, tai maman ta suknele zlatai padarys smile.gif

nu tai laukiu naujienu


tai dabar pas tave uzsakinesim sukienkas lotuliukas.gif Gotovsia biggrin.gif
Atsakyti
mamai reiokia nusipirkti mashinnoje maslo sad.gif o kur galima nusipirkt, nezinau
Atsakyti