Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

mes pasirodom su finiku
user posted image

gerai, kad pasveikot smile.gif ligoninei buvot ar namuose?
Atsakyti
vargsiuke, eina sau koks fanaras doh.gif

o mes namuose apsiejome, svarbiausia skysciai , o kai gere, tai viskas gerai

beje, o kada ta musu TAK gris? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, o velnias zino kada griz biggrin.gif
Atsakyti
nai nai nai, tylu kaip
Atsakyti
Na tai apsireiskiu 4u.gif Baigiasi mano katino dienos. unsure.gif Visai gerai butu jei ne paskutinios 3 savaites doh.gif Pirma susirgau as, kita diena greitoji nakti su maze i Antakalni isveze kur pabuvom pusantros dienos su laringitu. Bjauriausia tai kad nei karto nei rudeni nei ziema nesirgom o cia pavasari pagavo nakti ta bjaurastis. O kadangi pirma karta mus sia bjaurybe uzpole tai man kosmaras buvo. Grizus namo dar du kartus kartojosi bet jau gydemes namie doh.gif doh.gif doh.gif
Vakar buvau Kaune Kaunas Jazz thumbup.gif Vaziojam ten kiekvienais metais.
Olgunia, nu bet gi Zlatka be akies galejo likt. Gerai kad tik melyne viskas baigesi doh.gif
Mums vasara po kaire akim dar baisesnis fingalas buvo tik nuo odo ikandimo i ziema matomai sureagavo akis ir ant to akies issoko saltasis mezis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 28 balandžio 2008 - 08:42
Jus gal uzmigot tokiu oru ar ka, kodel ne darbo vietuose, kodel neturiu su kuo bendraut g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 04 28, 09:41)
Na tai apsireiskiu 4u.gif Baigiasi mano katino dienos.  unsure.gif Visai gerai butu jei ne paskutinios 3 savaites doh.gif Pirma susirgau as, kita diena greitoji nakti su maze i Antakalni isveze kur pabuvom pusantros dienos su laringitu. Bjauriausia tai kad nei karto nei rudeni nei ziema nesirgom o cia pavasari pagavo nakti ta bjaurastis. O kadangi pirma karta mus sia bjaurybe uzpole tai man kosmaras buvo. Grizus namo dar du kartus kartojosi bet jau gydemes namie doh.gif  doh.gif  doh.gif
Vakar buvau Kaune Kaunas Jazz thumbup.gif Vaziojam ten kiekvienais metais.
Olgunia, nu bet gi Zlatka be akies galejo likt. Gerai kad tik melyne viskas baigesi doh.gif
Mums vasara po kaire akim dar baisesnis fingalas buvo tik nuo odo ikandimo i ziema matomai sureagavo akis ir ant to akies issoko saltasis mezis doh.gif


Labukas, Tereziuk biggrin.gif Matau, kad be nuotykiu ne oboshlos'
Labai gaila, kad taip su Jumis atsitiko, bet dabar tai jau viskas tvarkoj, a ne? Pasveikot? O kaip tavo antrasis wink.gif
Kaip sveikatele?

Zlatka aisku galejo likti be akies, baisu buvo, bet ka daryt, reikia priprast prie minties, kad nepirmas ir nepaskutinis toks atvejas bus, vaikas gi nesedi vietoj, reikia zlatkai visada kur nors uzlipt, nukrist na ir t.t.

Tai kad rytoj jau busiu cia, vietoj, pagavarim biggrin.gif
Atsakyti
T.A.K. sveika sugryzus gal tema atsigaus mastau.gif
Kadangi mus kamuoja ta pati liga , tai niekam jos nelinkeciau feeeee schmoll.gif

Olgunia , kaip dukriuko akis ar jau praejo finiakas unsure.gif

Ryt uzsuksiu papliurpt bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaites
Ugi, jau seniai viskas tvarkoj, labai greit uzgijo viskas, o zlatka vel i tas supines varo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 04 28, 19:40)
Labukas, Tereziuk  biggrin.gif  Matau, kad be nuotykiu ne oboshlos'
Labai gaila, kad taip su Jumis atsitiko, bet dabar tai jau viskas tvarkoj, a ne? Pasveikot? O kaip tavo antrasis wink.gif
Kaip sveikatele?

Zlatka aisku galejo likti be akies, baisu buvo, bet ka daryt, reikia priprast prie minties, kad nepirmas ir nepaskutinis toks atvejas bus, vaikas gi nesedi vietoj, reikia zlatkai visada kur nors uzlipt, nukrist na ir t.t.

Tai kad rytoj jau busiu cia, vietoj, pagavarim  biggrin.gif


LAbas visos,
su antru lyg viskas gerai. Pasidariau visus tyrimus-toksoplazmoze, citomegalo ir kitu s.... Rosiuos eit pas gyd. pas kuria gimdziau ir gimdysiu , pasidaryt normalu echo nes musu poliklinikoj nei dare dar nei aparato gero neturi.
Maze jau lyg viskas gerai, nekosti, einam i lauka, zaidzia, apetitas zveriskas lotuliukas.gif Ir taip pat kaip tavo Zlatka -visur jos pilna. Prisitraukia namie kede ir lipa ant baldu doh.gif
QUOTE(ugi @ 2008 04 28, 21:31)
Kadangi mus kamuoja ta pati liga , tai niekam jos nelinkeciau feeeee schmoll.gif


as neisivaizduoju jeigu taip dazniau butu , nors kita vertus gal jau su laiku apsipranti ir zinai kaip reaguot. O kai atsitinka tada kai vaikas ne tik kad laringitu neserga o apskritai nesirgo tai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na kaip ciotka, kad viskas tvarkoj jau pas jus smile.gif
Oras fainas, traukia nuo miesto kuo toliau biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

nai nai nai
Atsakyti
Niu labos labos, simtas metu
T.A.K., gal jau pastorejai bigsmile.gif kur liniuote, nesmato kiek laiko biggrin.gif

klausykit, vejas tas man nepatinka, vaika kaip rengt i darzeli, neaisku doh.gif
Atsakyti