Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

Labas rytas biggrin.gif truputuka dingus buvau....... tongue.gif

Pasiziurejau nete oru prognoze, tai 12 dienai pranasauja 19 silumos blink.gif kazkaip nesitiki man unsure.gif

Ko cia situose namuciuose taip tylu, kiba pinigu ant smutkiu jau nebeliko, tai nera apie ka pliurpt hihihi.gif

Pas mus pagaliau prasidejo taip laukti namu statybos darbai.......vargo lakstymo apstu, bet uz tai malonu ... rolleyes.gif

Vakar savo mazaja pradejau leist i darza po ilgos pertraukeles , tai pirma diena verksleno, rode oziukus ir namie ir darzeli, taciau issiilgusios drauges ja nusivede i grupe, o siandien vaikas pats darzelyje apsirenge, mane pabuciavo ir nubego i grupe thumbup.gif o as taip ilgai laukiau sios dienos thumbup.gif tfu tfu tfu kad neprisisneket unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 26, 11:35)
Cola, labas rytas, kaip atsventei? smile.gif

Ka? biggrin.gif

Laba, ir as seniai buvau... ax.gif

Ugi, dziaugiuosi kad viskas taip sauniai pavyko, svarbiausia nesirkit 4u.gif
Kaip tau HM striuke, gavai? as vis misliju gal dar didesne uzsakyt, nerealiai patiko, visi giria bigsmile.gif

Olgunia, kap tu gyvuoji? Kap Zlata?

orai fantastiski wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 04 01, 13:26)

Ugi, dziaugiuosi kad viskas taip sauniai pavyko, svarbiausia nesirkit  4u.gif
Kaip tau HM striuke, gavai? as vis misliju gal dar didesne uzsakyt, nerealiai patiko, visi giria  bigsmile.gif



As ir tu ligu labiausiai bijau cool.gif

Gavau ir labai patenkinta truputuka didoka, bet kitiems metams kaip tik bus thumbup.gif

Bet tu striukyciu dydziai pamazinti ar man cia susivaideno unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 04 01, 09:34)
Labas rytas biggrin.gif truputuka dingus buvau....... tongue.gif

Pasiziurejau nete oru prognoze, tai 12 dienai pranasauja 19 silumos  blink.gif kazkaip nesitiki man  unsure.gif

Ko cia situose namuciuose taip tylu, kiba pinigu ant smutkiu jau nebeliko, tai nera apie ka pliurpt hihihi.gif

Pas mus pagaliau prasidejo taip laukti namu statybos darbai.......vargo lakstymo apstu, bet uz tai malonu ... rolleyes.gif

Vakar savo mazaja pradejau leist i darza po ilgos pertraukeles , tai pirma diena verksleno, rode oziukus ir namie ir darzeli, taciau  issiilgusios drauges ja nusivede i grupe, o siandien vaikas pats darzelyje apsirenge, mane pabuciavo ir nubego i grupe  thumbup.gif  o as taip ilgai laukiau sios dienos thumbup.gif  tfu tfu tfu kad neprisisneket  unsure.gif

Labas 4u.gif
saunu, kad tai gerai pavyko su darzeliu, dabar svarbiausia kad nesirgtu wink.gif

QUOTE(cola @ 2008 04 01, 13:26)
Ka?  biggrin.gif

Laba, ir as seniai buvau... ax.gif

Ugi, dziaugiuosi kad viskas taip sauniai pavyko, svarbiausia nesirkit  4u.gif
Kaip tau HM striuke, gavai? as vis misliju gal dar didesne uzsakyt, nerealiai patiko, visi giria  bigsmile.gif

Olgunia, kap tu gyvuoji? Kap Zlata?

orai fantastiski  wub.gif


ka, ka, Velykos biggrin.gif

visaks pas mus chiki, bet tik Zlatka koseja labai, ir tas kosulis vis nepraeina sad.gif
as irgi apie striuke is HM galvuoju, bijau, kad permaza bus rudeni, o jau ir kepuriuka prie striukytes nupirkau, cvet v cvet smile.gif tai turbut uzsakysiu na vsiakij sluchaj dydziu daugiau smile.gif
Atsakyti

QUOTE(ugi @ 2008 04 01, 13:48)
As ir tu ligu labiausiai bijau cool.gif

Gavau ir labai patenkinta truputuka didoka, bet kitiems metams kaip tik bus thumbup.gif

Bet tu striukyciu dydziai pamazinti ar man cia susivaideno unsure.gif

Na nezinau, as 104 emiau, tai rankovytes atsilenkia dar...
o tu koki?
Man tai jos labai ciotkos, ir spalva mano patiko (ta auksine ale)

Olgunia, nesirkit, as tai bijau maze leist i darza, po 2 dienu vel sergam, zinoma eina visi snargluoti, maniske butinai zaraza pasigaus doh.gif
olgunia, o raudonu berods nelabai dydziu yr... g.gif
as tai bridziuku ir leginsu is HM noreciau
Atsakyti
yra, yra tu stiukyciu ir cheree spalvos smile.gif kiekviena ryta galima pazviejoti ir pagauti, ir dabar irgi yra wink.gif

as tai dabar toki kepuriuka laukiu prie striukes

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgunia_2006: 02 balandžio 2008 - 09:31
Mergaites, gal kam reikes
sian radau papigiaiskiu zieminius striukius Tindi Rindi pardei po 79 lt.
Atsakyti
olgunia, as i sia kiepka ir ziuredavau biggrin.gif

o batus pirkti anksciau laiko oi kaip rizikinga, va rudeni nupirkau, atrodo oi da kokius didelius, o siandien rekia maze kad spaudzia
o uzdejau gal 2 kartus tik doh.gif
gaila, reikes pardavinet muset doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 04 02, 10:13)
Na nezinau, as 104 emiau, tai rankovytes atsilenkia dar...
o tu koki?



Laba bigsmile.gif

As emiau 110 smile.gif

O mano maze jau su tempa antra para 3.8 doh.gif
Tris dienas i darza nuejo ir serga, jau pradedu galvot kad turbut niekad i darba neiseisiu su jos tokiu lankomumu darzelio unsure.gif

Gal reikia kokia mociute pensijon issiust lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 04 balandžio 2008 - 12:59
ugi, taviske gal aukstesne? maniske apie 1 m.

O del darzeliu tai jo, mes ir po 2-3 dienas einam, ziauru
apie koki darba sneket, va ir as gavau nebloga pasiulyma, ale bijau riztis, ten zmones dirba ir po darbo daug, o ka man daryti, dirbdama kaip dabar uzsilakstau visiems ta vaika kisdama, o kas bus kai reiketu ilgai sedet?
jauciu dar kokius metelius reikia ramiai padirbet

O beje kaip tavo darbelis? pameni sakei kad lyg nebloga radai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 04 04, 13:34)
olgunia, as i sia kiepka ir ziuredavau  biggrin.gif

o batus pirkti anksciau laiko oi kaip rizikinga, va rudeni nupirkau, atrodo oi da kokius didelius, o siandien rekia maze kad spaudzia
o uzdejau gal 2 kartus tik  doh.gif
gaila, reikes pardavinet muset  doh.gif

as ta kepka turejau, bet pardaviau, nes pirkau rudos spalvos, o sita kai pamaciau tai iskart nusipirkau, o del batu tai gal ir rizikinga, ka as zinau, bet vis del to perku, nes randu papigiai visai ax.gif

QUOTE(ugi @ 2008 04 04, 13:58)
Laba bigsmile.gif

As emiau 110  smile.gif

O mano maze jau su tempa antra para 3.8  doh.gif
Tris dienas i darza nuejo ir serga, jau pradedu galvot kad turbut niekad i darba neiseisiu su jos tokiu lankomumu darzelio unsure.gif

Gal reikia kokia mociute pensijon issiust lotuliukas.gif  hihihi.gif

na va tau sad.gif tai turbut ir i darba dar ir neeisi.... pas mus tai aukle buvo, tai kai vaikas sirgo aukle sedejo arba eks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 04 04, 14:07)
ugi, taviske gal aukstesne? maniske apie 1 m.

O del darzeliu tai jo, mes ir po 2-3 dienas einam, ziauru
apie koki darba sneket, va ir as gavau nebloga pasiulyma, ale bijau riztis, ten zmones dirba ir po darbo daug, o ka man daryti, dirbdama kaip dabar uzsilakstau visiems ta vaika kisdama, o kas bus kai reiketu ilgai sedet?
jauciu dar kokius metelius reikia ramiai padirbet

O beje kaip tavo darbelis? pameni sakei kad lyg nebloga radai... ax.gif

Dviem cm uz taviske didesne, o kiek jums dabar metuku g.gif
Tai gi man pokalbyje pasake , kad gali tekti sedeti po darbo retkarciais, bet as nepasirasiau schmoll.gif , man uz virsvalandzius niekas nemoka schmoll.gif
O tas retkarciais , tai gali tekti uzsibut kas antra diena unsure.gif

QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 04 04, 14:29)

na va tau sad.gif tai turbut ir i darba dar ir neeisi.... pas mus tai aukle buvo, tai kai vaikas sirgo aukle sedejo arba eks smile.gif


Nieko cia nepakeisi, pasveiksim ir vel topinsim i darza, tik man tos ligos vaiko jau gerklej sedi doh.gif
Atsakyti