Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 14, 11:25)
Sveikos,
raportuoju - 8 sav., kada gimdyt nepaklausiau bet paklausiau kada i dekreta isleis lotuliukas.gif


Na vajezau kaip faina thumbup.gif
SVEIKINU 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 03 14, 11:53)
Ale ir kantri esi, kad neisplepejai  biggrin.gif susitvarkysi, aisku yra daug + ir - auginant nedidelio skirtumo vaikucius, ale kaip yra geriau ir neaisku
tuo labiau kai turi kas padeda, tai isvis gerai.



QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 14, 12:15)
Na vajezau kaip faina  thumbup.gif
SVEIKINU  4u.gif

aciu merginos. Aisku zinau kad tevai kiek gales tiek pagelbes bet ir ju amzius savo itaka sveikatai daro verysad.gif gerai kad einu dabar atostogu tevas nors atsikveps nors jis man nieko nesako ir viska uzslapines bet mama vakar is jo ispese kad jam sirdis pradeda streikuoti. Mama isvis negali sunkumu kilnot. Bet kaip nors susitvarkysim tongue.gif
Atsakyti
Nu jo, gaila kad tevei pas mus ne vechnije smile.gif
O siaip, tai susitvarkisit, ir dabar galvok tik apie vaikiuka, ne zabivaj sebe golovu erundoj.
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 14, 12:35)
O siaip, tai susitvarkisit, ir dabar galvok tik apie vaikiuka, ne zabivaj sebe golovu erundoj.

kitos iseites nebera biggrin.gif
Atsakyti
As grizau papildziusi dukros garderoba dar vienais batukais, maximiniais. Zinoma gaila, kad neradau mums reikiamo dydzio labai fainu batuku, tai teko kitokius pirkti, ale (vidus oda, isore ne), tik apie 20 Lt thumbup.gif va kaip blogai nepirkti is karto, ir ecco muset praziopsojau doh.gif

T.A.K., na ciotkas man tas istatymas iki 2 metu (nebent vel noresi po 6 men eiti dirbti) biggrin.gif
ale vistiek lengviau...ka reiskia metinuka kur i darzeli isgrusti, ir ka jau 2 metuku vaika wub.gif

o uosviui ir as labai dekinga, ir sveikata nekokia, ale paziuri man visada dukra 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o pas mane beveik visi zlata ima, tik senelis musu vienas labai uzimtas, tai vakarais kartais pazaist gali. zlatka gudri tokia, sakau, eik pas seneli pazaisk, o jinai man, neeisiu, nes dedushka man nieko nenupirko biggrin.gif
tai sian jau is pat ryto, o dedushka kada atvaziuos, o dovanu atvez na ir t.t. biggrin.gif
Papildyta:
Cola, kokius batukus nupirkai, gal baltus, nes as vakar irgi pamatau visai nieko tokius maximoj i darzeli uz 19.99 lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 03 14, 13:45)
T.A.K., na ciotkas man tas istatymas iki 2 metu (nebent vel noresi po 6 men eiti dirbti)  biggrin.gif
ale vistiek lengviau...ka reiskia metinuka kur i darzeli isgrusti, ir ka jau 2 metuku vaika  wub.gif

o uosviui ir as labai dekinga, ir sveikata nekokia, ale paziuri man visada dukra  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

schmoll.gif ne tik kad negrisiu esant dabartinei vadovybei po 6 menesiu as isvis planuoju i sia darboviete daugiau nebegrizt schmoll.gif bet kaip bus laikas parodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 14, 15:05)
oCola, kokius batukus nupirkai, gal baltus, nes as vakar irgi pamatau visai nieko tokius maximoj i darzeli uz 19.99 lt. smile.gif

jo, tokie su kazkokiom uogytem ant virsaus (neturiu po ranka)
siaip labai ciotki buvo uz 50 lt, ale 24 dydis ko tais toks mazesnis pasirode, o siuos ir 24 paemem
ten kazko tik po 1 dydi uzveze, praziopsojom ir neliko.... doh.gif
net Mindaugo maximoj buvau doh.gif

QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 14, 15:08)
schmoll.gif ne tik kad negrisiu esant dabartinei vadovybei po 6 menesiu as isvis planuoju i sia darboviete daugiau nebegrizt schmoll.gif bet kaip bus laikas parodys g.gif

na va, jau kad rezei tai is peties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 03 14, 15:48)
na va, jau kad rezei tai is peties  biggrin.gif

fui, kai dabar tapo bjauru dirbt musu imonei. Kiekvienas sedi ir laukia kas dar neisiejo kuo viskas pasibaigs doh.gif
Atsakyti
http://pazintys.drau...fm?narys=170513

miargos, kokio gerio uztikau bigsmile.gif kiba parasyt nail.gif
ten daug variantu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 03 14, 15:58)
http://pazintys.drau...fm?narys=170513

miargos, kokio gerio uztikau  bigsmile.gif kiba parasyt  nail.gif
ten daug variantu  lotuliukas.gif

Vos nenugriuvau lotuliukas.gif
aprimk motin, ypac tas kur nuorodoj thumbup.gif egzempliorius lotuliukas.gif matosi kad nedasilavines nes charakteris YDOMUS lotuliukas.gif ir akys melynos ir daro viska pagal nuotaika lotuliukas.gif Nu negaliu , i darbo pabaiga mane prajuokinai lotuliukas.gif
Tu kai pradesi rasyt iskart klausk - vaikus svetimus auginsi lotuliukas.gif
bus tau kaip rusu patarlej "nie bylo pieczali kupila baba porosio" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 14 kovo 2008 - 15:09
lotuliukas.gif thumbup.gif
na suuper
Atsakyti