Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

gal kas gali pasakyt kaip sitie next dzinsiukai http://www.next.co.u...oungergirls/5/5 ar ugis atitinka kazi?
Atsakyti
Liabos, na musu tema muset reikia pervardinti, kad smutkiu megejos, o ne next, nes patarti ne ka ir tegalime lotuliukas.gif

liabos, beje, buvau penktadieni pas nextininke, tai nauju rubeliu nerasta, gerai suintrigavo su ta zinute doh.gif nors prigriebiau pora, nes jau diena pries tai viska isgraibste...nors sake kad tik nuo kovo 8 dienos galima vaziuoti
zodziu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 03 12, 02:34)
gal kas gali pasakyt kaip sitie next dzinsiukai http://www.next.co.u...oungergirls/5/5 ar ugis atitinka kazi?


liaba, tai sitie dzinsiukai tik neseniai pasirode, tai kad turbut dar niekas ir negales padeti, smile.gif


Nu jo, reikia pervadinti biggrin.gif

Liaba


o as buvau benettone, visai nieko padare parde, o ir drabuziukai visiskai skirtingi nuo akropolio pardes smile.gif labai spalvingi visi... o vaikiskiu gruozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 11, 21:35)
T.A.K. turiu jau sukenka pas save  biggrin.gif  Tokia nemaza pasirode  ax.gif


Labas rytas, aciu kad prileikei sukienka. Gal man ji tiks jeigu sakai kad nemaza g.gif lotuliukas.gif
QUOTE(cola @ 2008 03 12, 10:18)
liabos, beje, buvau penktadieni pas nextininke, tai nauju rubeliu nerasta, gerai suintrigavo su ta zinute  doh.gif nors prigriebiau pora, nes jau diena pries tai viska isgraibste...nors sake kad tik nuo kovo 8 dienos galima vaziuoti
zodziu... doh.gif

nu ir gerai kad nesusigundziau. Nesupratau su ta kovo 8 , tai kam rase kad nuo 6 g.gif
As sestadieni mazei fajnus batukus nupirkau. user posted image
Jie ryskseni negu foto , truputi pasiltinti,zomsiniai bigsmile.gif
Olgunia, tai kaip mes susitarsim su tavim? Gal tada visos tariames kavkai? Nes nuo kitos savaites iseinu uztarnauto poilsio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 12 kovo 2008 - 09:38
ir dar buvau pas Linos mama smile.gif daug drabuziu jos mama atveze is ispanijos smile.gif gaila, kad mums nieko netiko..... tai paemiau tik ta, ka anksciau uzsakiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 12, 10:36)
Labas rytas, aciu kad prileikei sukienka. Gal man ji tiks jeigu sakai kad nemaza g.gif  lotuliukas.gif

nu ir gerai kad nesusigundziau. Nesupratau su ta kovo 8 , tai kam rase kad nuo 6 g.gif
As sestadieni mazei fajnus batukus nupirkau. user posted image
Jie ryskseni negu foto , truputi pasiltinti,zomsiniai bigsmile.gif
Olgunia, tai kaip mes susitarsim su tavim? Gal tada visos tariames kavkai? Nes nuo kitos savaites iseinu uztarnauto poilsio smile.gif


thumbup.gif na superiniai batukai, kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 12, 10:37)
ir dar buvau pas Linos mama smile.gif daug drabuziu jos mama atveze is ispanijos smile.gif gaila, kad mums nieko netiko..... tai paemiau tik ta, ka anksciau uzsakiau smile.gif

Kas gero buvo? Man atrodo ten didesnems daugiau ar klystu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 12, 10:39)
Kas gero buvo? Man atrodo ten didesnems daugiau ar klystu g.gif ?


Jo, musiskiam kazkaip nieko ir nebuvo, bet va mums gal ir galima butu ka surast, as tai kelnius vienus pasimatavau, siaip nieko buvo, bet be elastano, tai man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 03 12, 10:39)
thumbup.gif  na superiniai batukai, kur pirkai?

pirkau per skelbiu, bet pasirodo moteris irgi sedi SM, batai kainavo 35 litu. Visa avalyne ir rubai vezami is Skandinavu, tai kad jie normaliu dydziu, nepamazinti, Yra ir naujos ir devetos avalynes. Musu batukai nauji (nors skelbime buvo nurodyta kad turbut pora kartu deveti) bet nei kvapo devejimo, jie matomai kazkur matuoti tik pora kartu parduotuvej ir psio. Buvau pas ja namie sestadieni, dar pora fajnu bacioku buvo, tokiu grynai odiniu be pasiltinimo, bet mums tokiu nebereikia nes turim dar.
Atsakyti
T.A.K., as pas ta moteriske aibe batu, kelniu pripirkusi esu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 03 12, 10:54)
T.A.K., as pas ta moteriske aibe batu, kelniu pripirkusi esu  bigsmile.gif

tai tu zinojai ir tylejai nono.gif

Tai kaip taremes merdzinos biggrin.gif As tik tuoj nudumsiu iki Ergo bo mums moteriskaite pirmadieni sona pabuciavo tai nuleksiu iki draudimo ir atgal. kaip taremes ar pasirasot kavkei?
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 12, 11:02)
tai tu zinojai ir tylejai nono.gif

Tai kaip taremes merdzinos biggrin.gif  As tik tuoj nudumsiu iki Ergo bo mums moteriskaite pirmadieni sona pabuciavo tai nuleksiu iki draudimo ir atgal. kaip taremes ar pasirasot kavkei?

o ka reikejo sakyti? bigsmile.gif
sunui daug ka pirkau 4u.gif
kai turesi sunu, tadu dalinsiuos lotuliukas.gif

o ta moteriske ir tau reikejo pabuciuot biggrin.gif atgal biggrin.gif

kavkes siandien? a kur? ax.gif as gal ir uz ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 03 12, 10:44)
pirkau per skelbiu, bet pasirodo moteris irgi sedi SM, batai kainavo 35 litu. Visa avalyne ir rubai vezami is Skandinavu, tai kad jie normaliu dydziu, nepamazinti, Yra ir naujos ir devetos avalynes. Musu batukai nauji (nors skelbime buvo nurodyta kad turbut pora kartu deveti) bet nei kvapo devejimo, jie matomai kazkur matuoti tik pora kartu parduotuvej ir psio. Buvau pas ja namie sestadieni, dar pora fajnu bacioku buvo, tokiu grynai odiniu be pasiltinimo, bet mums tokiu nebereikia nes turim dar.



QUOTE(cola @ 2008 03 12, 10:54)
T.A.K., as pas ta moteriske aibe batu, kelniu pripirkusi esu  bigsmile.gif


Mergaites, kas per moteriske g.gif kur SM jinai sedi?
Atsakyti