Įkraunama...
Įkraunama...

Next ir kitų panašių dalykų plepalų kampelis

Labas naujoj temkoj,
Cola man irgi patiko ta suknelė bet kol kas bandysiu gal užsakyt tik kepurką, šaliką ir visą atributiką prie jo.
Atsakyti
Labas rytas, nauja tema, nauji namuciai:)

Papildyta:
Matau, kad radote ta puiki temele, kur Benettoniskais ir Zara rubais prekiauja, na suuper, gaila, kad tik ilgoka laukti reikes, bet nieko, palauksim smile.gif
Papildyta:
Vakar zadetos nuotraukos
Next pizama
user posted image
ir Next bolonine striuke
user posted image
Papildyta:
vajezau, dar vienas siuntinukas atvaziavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 02 28, 11:28)
Matau, kad radote ta puiki temele, kur Benettoniskais ir Zara rubais prekiauja, na suuper, gaila, kad tik ilgoka laukti reikes, bet nieko, palauksim smile.gif

kiek tas ilgai trunka?
Atsakyti
sveikos merginos..savo pupas rengiu tik nextukais, tai kaip ir fane nextu jau jauciuosi biggrin.gif bet dabar ir save nextu papuost noriu, tik nesigaudau dydziuose...bandziau kazkada pizamyte uzsakyti - 8tas dydis didelis buvo doh.gif tada emiau naktinukus 6ta dydi, vel i didziaja puse, o dabar noriu virsutiniu rubeliu uzsakyti - patarkit kokio dydzio man reiketu? na tarkim bliuzeliu - 6to? vis bijau kad bus mazi.. unsure.gif
siaip esu 170cm, 53kg, per krutine apie 86, per klubus 90 ax.gif
jei kas bent kiek nutuokiat, tai apsvieskit 4u.gif beje domina ir apatinis trikotazas, ar isbandet? ar patiko? ir koks dydis atitinka musu lietuviska 75B? cool.gif
dekui is anksto cool.gif
Papildyta:
LOCKETS, sveika bigsmile.gif tu gal kazka man patarsi? ax.gif
beje, priminkit ka reiskia "petite" prie kelniu? g.gif ir isvis koki kelniu dydi imti..blem kaip sudetinga wacko.gif
Atsakyti
as tai nieko is Nexto neturiu, siaip Vilniuje galima Nexta nupirkt parduotuvese Geri drabuziai smile.gif arba nors pamatuot, kad dydi suzinuoti savo smile.gif)))))))))
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 02 28, 11:03)
Labas naujoj temkoj,
Cola man irgi patiko ta suknelė bet kol kas bandysiu gal užsakyt tik kepurką, šaliką ir visą atributiką prie jo.

pati sau atsakau-pas SoJa eiles doh.gif doh.gif doh.gif I vasarai pavasarines kepkos mums nereikia, tak mes pasuojam smile.gif Mums Asarele vakar vasarine kepka atsiunte su ramaskom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 02 28, 15:35)
as tai nieko is Nexto neturiu, siaip Vilniuje galima Nexta nupirkt parduotuvese Geri drabuziai smile.gif arba nors pamatuot, kad dydi suzinuoti savo smile.gif)))))))))


nu gal reikes pabandyti biggrin.gif bet turbut kaip ir visur, ienas rubas tiks 6tas, kitas 8tas doh.gif zodz.. bandyt laime reikes biggrin.gif
Atsakyti
Labas, supermamkos, kaip nuotaika?

user posted image
Papildyta:
QUOTE(T.A.K. @ 2008 02 28, 16:46)
pati sau atsakau-pas SoJa eiles doh.gif  doh.gif  doh.gif I vasarai pavasarines kepkos mums nereikia, tak mes pasuojam smile.gif Mums Asarele vakar vasarine kepka atsiunte su ramaskom wub.gif


tai parodikit smile.gif

QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 02 28, 17:04)
nu gal reikes pabandyti  biggrin.gif  bet turbut kaip ir visur, ienas rubas tiks 6tas, kitas 8tas  doh.gif  zodz.. bandyt laime reikes  biggrin.gif


Siaip visokiu dydziu yra, pabandykit paieskot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 02 29, 09:54)
tai parodikit  smile.gif

Labas rytas, butinai parodysiyu kai tik madam sutiks pozuot nes kelios dienos niekaip su susitart neimanoma . As ir Asarelei zadejau kad parodysiu jos kuryba ant savininkes galvos bet oziaragis yra oziaragis tongue.gif
Kaip tik pavyks butinai pasirodysim.
Einu pasibadziosiu po miesta smile.gif Nuvaziuosiu iki batu kalno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 02 28, 11:03)
Labas naujoj temkoj,
Cola man irgi patiko ta suknelė bet kol kas bandysiu gal užsakyt tik kepurką, šaliką ir visą atributiką prie jo.



QUOTE(T.A.K. @ 2008 02 28, 16:46)
pati sau atsakau-pas SoJa eiles doh.gif  doh.gif  doh.gif I vasarai pavasarines kepkos mums nereikia, tak mes pasuojam smile.gif Mums Asarele vakar vasarine kepka atsiunte su ramaskom wub.gif

na as noreciau uzsisakyti ir suknyte, bet sake eile, tai ant vasaros nereikia, o gal vasaros gale uzsakysiu
ale nepigiai iseina, jauciu vos ne GAP suknytes kaina g.gif
na siuliukai brangus...

o kiepkos ir mes norim, pasinesiau ant geliu motyvu, man kur kokia gelyte, ten ir grazu lotuliukas.gif o kas ta Asarele? ji mezga?
ir as noriu kiepkos, bo vasarai ne ka teturiu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2008 02 29, 10:14)
Labas rytas, butinai parodysiyu kai tik madam sutiks pozuot nes kelios dienos niekaip su susitart neimanoma . As ir Asarelei zadejau kad parodysiu jos kuryba ant savininkes galvos bet oziaragis yra oziaragis tongue.gif
Kaip tik pavyks butinai pasirodysim. 
Einu pasibadziosiu po miesta smile.gif Nuvaziuosiu iki batu kalno smile.gif

tai lauksim ziniu is Batu kalno smile.gif
Atsakyti
olgunia, gi Zlatos nepagyriau doh.gif kap visada puikiai atrodo ir linksma wub.gif
Atsakyti