Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(fiksi @ 2008 02 29, 11:40)
O kiek kainuoja kirpimas pas Rasele?


Atrodo, kad 150lt
Man tinka ir patinka, kaip ji kerpa, jau zino mano plaukus. Bet jau anoj temoj minejau, kad mano sesei nenutaike kirpimo, be tiesintuvo nesusitvarko. Galima ir suabejoti, ar verta tiek pinigu leisti
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2008 02 29, 12:12)
Lina444, kaip sekasi? Ar buvai dar kada pas K.R ?  4u.gif

Sveika gyva smile.gif kur prapuolus gal jau susiradai koki kita kirpeja blush2.gif pas Kesta paskutini karta buvau geguzi daugiau dar nejau blush2.gif buvau uzsirasius visai neseniai bet deja nenuejau,nes visi is sonu pradejo atkalbineti neva 300us pas Kesta palikti neverta doh.gif nes kainas pasikele nerealiai doh.gif dabar kolkas sakiau nesirasysiu nes po menesio susilauksiu vaikelio tada visdelto turbut rysiuos vasarelei pasigrazinti pas Kesta smile.gif o kaip tu ar vaikstai pas Kesta o gal kitur ka nors gero suradai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 29 vasario 2008 - 23:25
As buvau pas kirpeja, Pylimo 11, tai galiu pasakyti, kad likau nesuzaveta. Tiek procesu, tiek rezultatu. Istiesino plaukus labai nekaip, kirpimas irgi nelabai man patiko. Issakiau labai aiskiai ko noriu ir ko nenoriu, tai jis butent taip kaip nenoriu ir nukirpo. Zodziu, daugiau neisiu.
Atsakyti
QUOTE(Morta_Morta @ 2008 03 02, 11:56)
As buvau pas kirpeja, Pylimo 11, tai galiu pasakyti, kad likau nesuzaveta.  Tiek procesu, tiek rezultatu. Istiesino plaukus labai nekaip, kirpimas irgi nelabai man patiko. Issakiau labai aiskiai ko noriu ir ko nenoriu, tai jis butent taip kaip nenoriu ir nukirpo. Zodziu, daugiau neisiu.



o pas kuri buvai? Man atrodo ten 2 vyrukai dirba g.gif
Atsakyti
Buvau pas sviesiaplauki.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 10, 00:34)
ok jei tikrai pas ji eisiu tai parasysiu atsiliepimus (as dar neuzsirasiau), is pradziu norejau atsiliepimu isgirsti  biggrin.gif  nes maciau, kad vienas is naujasniu kirpeju Simonoj..
man tai nieko labai ypatingo plaukams daryt nereiks, nes augint sumasciau  biggrin.gif tai reiks tik pakoreguot sukuosena, kad toliau graziai augtu ir padazyt plaukus..

Palomina, ar buvai pas si kirpeja (Mariu)? g.gif Ar pas koki kita uzsirasei? ax.gif
Atsakyti
4u.gif
GAL KAS TURIT KOKIOS INFORMACIJOS APIE KIRPYKLA KASTONU GATVEJE 5?
DIRBU NETOLI JOS,BUTU PATOGU,IR KAINOS NESIKANDZIOJA bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas nors kirpotės pas Robertą Bilinkevičių ("Simona Lux")? Kokie atsiliepimai? Kainos? Ar labai iš anksto reikia užsirašyti kirpimui? 4u.gif
Atsakyti
mane labai negražiai nudažė sad.gif
kai susšukavo vakar, ištiesino, tai gerai visai buvo. O šiandien , kaip pamačiau save dienos šviesoj surištais plaukais - vos nenumiriau. Ryža laputaitė sad.gif(( sruogas padarė tik viršuj ir tas šviesumas matosi tik palaidais plaukais, sušukavus tik tam tikru kampu sad.gif

Nežinau dabar.... skambiniti dabar iškart, kad perdažytų ar leisti plaukams pailsėti ir ateiti kaip visada po 1.5mėn. ir tadf sakyti, KAD DARYTŲ KĄ NORS sad.gif

Žodžiu, liūdna. Ir bijau , kad plaukai nukris po tiek eksperimentų-šviesinimų-tamsinimų sad.gif
Tuoj įsivarysiu kompleksą, kad esu pati bjauriausia klientė, kuriai neįtinka net kirpėjai žvaigždinai sad.gif(
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 03 03, 13:17)
Nežinau dabar.... skambiniti dabar iškart, kad perdažytų ar leisti plaukams pailsėti ir ateiti kaip visada po 1.5mėn. ir tadf sakyti, KAD DARYTŲ KĄ NORS sad.gif


Jei negerai nudaze, skambink iskart dabar. Ypac jei esi nuolatine kliente
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 03 03, 15:17)
mane labai negražiai nudažė sad.gif
kai susšukavo vakar, ištiesino, tai gerai visai buvo. O šiandien , kaip pamačiau save dienos šviesoj surištais plaukais - vos nenumiriau. Ryža laputaitė sad.gif(( sruogas padarė tik viršuj ir tas šviesumas matosi tik palaidais plaukais, sušukavus tik tam tikru kampu sad.gif

Nežinau dabar.... skambiniti dabar iškart, kad perdažytų ar leisti plaukams pailsėti ir ateiti kaip visada po 1.5mėn. ir tadf sakyti, KAD DARYTŲ KĄ NORS sad.gif

Žodžiu, liūdna. Ir bijau , kad plaukai nukris po tiek eksperimentų-šviesinimų-tamsinimų sad.gif
Tuoj įsivarysiu kompleksą, kad esu pati bjauriausia klientė, kuriai neįtinka net kirpėjai žvaigždinai sad.gif(

negi tave taip Rimdzius nudaze blush2.gif juk kazkada sakei kad atradai pati geriausia kirpeja butent Kesta o dabar rasai kad negraziai nudaze doh.gif o gal tu apie kita salono kirpeja rasai unsure.gif


beje kam idomu siandien pasiskambinau i figaro salona uzsirasiau pas Kesta ir pasake kad nuo balandzio pirmos kainos pas ji vel kils blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 03 kovo 2008 - 14:37
Manau, kad ir pats geriausias meistras gali kartais suklysti. Gal nebespėja, net pastovus kainų kėlimas klientų srauto neapmažina
Atsakyti