Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Nerandu visiškai jokios informacijos, kur švęsti vestuves netoli Marijampolės (20km spinduliu). Kas galite patarti, pasidalinti patirtimi.
Atsakyti
labutis visoms smile.gif
Tuoktis planuojam Kretingoje. Kazkur nepertoliausiai (Plunges, Kretingos, Palangos, Klaipedos r. net nebezinau kur, nes niekur nerandam verysad.gif ) ieskom sales pobuviui, bei kad butu galimybe apgyvendint apie 50 sveciu. Na negi ner toj pusej kokios padorios vieteles, kad priglaustu tiek sveciu? nesitiki...
Gal teko panasioj pabuvoti, padekite prasau su info... ax.gif
Atsakyti
labas. gal kas esat šventę marijampolėj kavinėj PAS VILMĄ. laukiu atsiliepimų
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2006 04 13, 17:32)
labas. gal kas esat šventę marijampolėj kavinėj PAS VILMĄ. laukiu atsiliepimų


Laba! tai pagal aprasyma supratau kad svesit liaudyje vadinamoje "meproje".Ten yra 2 aukstai. Buvau tik apatiniame. Maistas neblogas ir tikrai uztenka(nebent kompanija labai raji bigsmile.gif ) Apie Aptarnavima nieko blogo negaliu pasakyti.Na su ventiliacija gal neviskas gerai, bet jei nekreipsit demesio manau bus gerai! mirksiukas.gif Antras aukstas kiek zinau turi ir vidini kiemeli. Sekmes!
Papildyta:
QUOTE(spygliuote @ 2006 04 12, 14:00)
Nerandu visiškai jokios informacijos, kur švęsti vestuves netoli Marijampolės (20km spinduliu). Kas galite patarti, pasidalinti patirtimi.


Aplink marijampole gallima svesti-Gazdu malunas, gamtininku stotis, bajoriuno sodyba, knyzos kavine, Kosubu sodyba, Gudeliu karcemoje, sasnavoje yra sale, prie krokodilo ir daug kaviniu mieste!
Neparasei nei kas nei kiek nei kaip doh.gif
Atsakyti
Domiuosi ir rankiojuosi informaciją apie gražią ir nelabai brangią vietą, kur švęsti vestuves Aukštaitijoje - Anykščiai, Utena, Ukmergė, Molėtai.. Labiausiai tinka Anykščiai blush2.gif
Atsakyti
jo mergaites pavarot cia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tiek temu prirasyta, paskaitykit, pacios paieskokit, o ne mazdaug parasau ir laukiu kad kiti man surasytu cool.gif taigi yra ivairiausios paieskos, sodybu svetaines tai pasieskokit ir rasit.
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 04 14, 11:18)
Domiuosi ir rankiojuosi informaciją apie gražią ir nelabai brangią vietą, kur švęsti vestuves Aukštaitijoje - Anykščiai, Utena, Ukmergė, Molėtai..  Labiausiai tinka Anykščiai  blush2.gif


MAn teko pabuvoti vestuvėse kurias darė prie pat Anykščių..lyg tai Pasagėlė vadiasi..ten netoli to žirgyno..
Tik vietos mažoka..Mūsų buvo apie 22 žmones..sutilpome..bet daugiau tai schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Tai ar kas nors suzinojo ka nors apie 'Santa Barbara'? Kiek ten vietu yra - kiek zmoniu telpa saleje, kiek galima apnakvydinti?... Kokios kainos? Ar kas nors ruosia maista?
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2006 04 14, 12:53)
MAn teko pabuvoti vestuvėse kurias darė prie pat Anykščių..lyg tai Pasagėlė vadiasi..ten netoli to žirgyno..
Tik vietos mažoka..Mūsų buvo apie 22 žmones..sutilpome..bet daugiau tai  schmoll.gif  g.gif

Ačiū Nikota drinks_cheers.gif Tikriausiai bus per maža salytė, bet ačiū už informaciją ax.gif

Ringuciukas, aš manau šito forumo paskirtis ir yra apsikeisti informacija. Aš domiuosi tai ir klausiu. Kai pati pasidomėjus daugiau informacijos turėsiu - tai pat mielai pasidalinsiu...
Atsakyti
mes ten buvome, bet nelabai kaip, na bent mums, vietos mazoka, sokiams viduje beveik nera aplinka tai labai supper bet svarbiausia yra per brangu galima rasti dayg graziau ir pigiau


QUOTE(ginvzt @ 2006 04 20, 17:41)
Tai ar kas nors suzinojo ka nors apie 'Santa Barbara'? Kiek ten vietu yra - kiek zmoniu telpa saleje, kiek galima apnakvydinti?... Kokios kainos? Ar kas nors ruosia maista?

Atsakyti
MAn irgi butu idomu suzinoti gal kas sventet bajorkiemy vestuves? 4u.gif kiek jie paskaiciuoja 1 zmogui uz maista? g.gif
Atsakyti
Noriu paklausti - 100 zmoniu, ka galetumete pasiulyti? Mes esame is Vilniaus...Gal ka girdojote apie litorina- dubingiai?
Is anksto dekui uz atsakymus!
Atsakyti