Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(issdykelle @ 2006 02 21, 02:00)
labai aciu tau uz atsakyma.man labai idomi kitu nuomone nes planuojam ten vasara svesti savo vestuves. wub.gif o kaip ten maistas? juk jie ten ruosia ania?
o kaip kiti kambariukai? girdejau kad ju ten daugiau yra.o sale ta ten didele ar nelabai? del sokiu galvojam ar uztektu.pas mus sveciu bus 60.seimininkai tai sako kad gana. g.gif


aš ten buvusi tik du kartus, tai man tas nelabai rūpėjo, tad sunku pasakyt. Geriausia nuvažiuot ir patiems pažiūrėti. Nes aš kai vietos sau vestuvėms ieškojau, susirašiau porą vietų, kuriose esu ne kartą buvusi ir kur man atrodė 50 žmonių laisvai turi tilpt, o nuvažiavus ir konkrečiai dėl vestuvių pažiūrėjus, pamatydavau, kad niekaip netilps.

Maistas buvo skanus, bet nežinau, ką jie ruošia vestuvėms. Per tą jubiliejų, apie kurį užsiminiau buvo firminis Dirmeikio plovas - tai nebent gal antrai dienai toks patiekalas tiktu. ir tai moteriskes ant jo kecupo daug uzsivare, na ir tipo visa skoni velniop mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos paneles.. as irgi ziurejau Sata Barbara vila .. atrodo nieko is nuotrauku bet niekiap nerandu jokiu atsiliepimu.. jei kas ka girdejot PLEASE parasykit .. nes jau ruosiuos uzsakyt bet labai bijau.. labai patiko vieta

is karto dekoju
Atsakyti
Gal kas ką galit parekomenduoti vestuvių šventimui šiaulių apskrityje?
Atsakyti
QUOTE(Fizikė @ 2006 03 11, 09:46)
Gal kas ką galit parekomenduoti vestuvių šventimui šiaulių apskrityje?

O tau restorana ar kaimo turimo sodyba su nakvyne? Kokie norai ir reikalavimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 03 11, 11:47)
O tau restorana ar kaimo turimo sodyba su nakvyne? Kokie norai ir reikalavimai?  4u.gif


Geriau kaimo sodyba, kad graži aplinka būtų. Žmonių bus iki 25, su nakvyne. Skanus maistas. Ir ne per brangu, iki kokių 3000 lt
Atsakyti
QUOTE(Fizikė @ 2006 03 11, 11:14)
Geriau kaimo sodyba, kad graži aplinka būtų. Žmonių bus iki 25, su nakvyne. Skanus maistas. Ir ne per brangu, iki kokių 3000 lt

bandyk cia
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 03 11, 13:29)



Ačiū 4u.gif Kai ką naujo radau, reikės pradėt skambinėtis. O kažin šiandien galima skambintis ar ne darbo diena skaitosi jiems? Laukt antradioenio irgi nesinori?
Atsakyti
QUOTE(Fizikė @ 2006 03 11, 11:48)
Ačiū 4u.gif  Kai ką naujo radau, reikės pradėt skambinėtis. O kažin šiandien galima skambintis ar ne darbo diena skaitosi jiems? Laukt antradioenio irgi nesinori?

Nu manau, kad jiems sestadienis kaip tik darbo diena smile.gif bet gal labai uzsieme butu smile.gif bu bandyk, jei netures laiko, neatsilieps ar paprasys perskambinti.
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 03 11, 13:55)
Nu manau, kad jiems sestadienis kaip tik darbo diena smile.gif  bet gal labai uzsieme butu smile.gif bu bandyk, jei netures laiko, neatsilieps ar paprasys perskambinti.



Ne dėl šeštadienio, o dėl Kovo 11-osios aš čia taip galvojau smile.gif
O gal atsiliepimų žinai, nes taip aklai skambinėti, tai irgi ne kas. Labiausiai bijau, kad kas nors nepavyks...
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2005 11 08, 06:34)
nezinau ar kas nors minejo bet gal kam pravers  www.smuklezarija.lt

QUOTE(zivjana @ 2006 02 09, 11:00)
Laba, mes kažkaip patys ten nė karto nebuvę, negirdėję jokių atsiliepimų, tik kartas nuo karto pro ten pravažiuodami, ėmėme ir užsisakėme čia kažkieno siūlytą smuklę "Žarija", esančią prie Arimaičių ežero tarp Šiaulių ir Panevėžio. O Dabar kažkaip ir įdomu pasidarė, gal kas yra ten ką nors šventę, gal kas kokių atsiliepimų turi..? g.gif

QUOTE(uogelle @ 2006 02 11, 10:57)
Draugė šventė vestuves Žarijoje. Labai konkrečiai nežinau, nes nebuvau, bet pati buvo patenkinta viskuo: ir maistu, ir aptarnavimu.



niu lauk, gal dar kas ka parekomenduos, siaip nubek i tema jusu nuotaku, paziurek kur jos svencia smile.gif 4u.gif sekmes
Atsakyti
Dar prisiminiau viena sodyba uz Elektrenu baznycios truputi pavaziavus. Kai pernai klausiau, kaina buvo 60lt zmogui dviem dienom maistas ir nakvyne. Atskirai aptverta teritorija, pirtele, jaunuju kambarys. Aisku, nera viskas super nauja, bet ir kaina labai patraukli. Tik viena beda - 50 zmoniu telpa tik susesti. Sokiams vietos jau nelieka.
Taip kad, labiau tinka mazoms vestuvems. O siaip siulo sokti lauke.
Man visai nieko pasirode, gal kam tiks. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
gal zinote, kur butu galima svesti vestuves panevezio rajone? zmoniu apie 80, kad butu patogumai (dusas, tualetas ne lauke), aplinka gali buti ir neispuoseleta labai, tik noretusi daugiau prie gamtos... smile.gif aciu
Atsakyti