Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Taigi, visu pirma tai yra uzdara teritorija. thumbup.gif
2 aukštų namas su 2 salem, pirtim ir 3 miegamaisiais. Lauko terasa (antrai dienai alu gerti ir saslyka kepti wink.gif)
Vasara labai grazi aplinka ir pasaliniu nera.
Kainos tai manyciau kaip ir visur. Mes mokesime 100 lt./žm. dviem dienom.

Tiesa, gali rasti per meniu.lt Ten ir pora nuotraukyčių bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bliss @ 2006 01 20, 12:31)
Taigi, visu pirma tai yra uzdara teritorija.  thumbup.gif
2 aukštų namas su 2 salem, pirtim ir 3 miegamaisiais. Lauko terasa (antrai dienai alu gerti ir saslyka kepti wink.gif)
Vasara labai grazi aplinka ir pasaliniu nera.
Kainos tai manyciau kaip ir visur.  Mes mokesime  100 lt./žm. dviem dienom.

Tiesa, gali rasti per meniu.lt Ten ir pora nuotraukyčių bus  smile.gif


Is nuotrauku labai patraukliai atrodo ir kaina padori visai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 01 18, 13:52)
Geriausia vieta- Pusynelis (100lt zmogui dviem parom:ieina 3 karsti, uzkandziai, po buteli ant galvos ir nakvyne), manau, idealu.
Imtumem sia vieta ir patys, tik mums toloka ir norim svesti tik viena diena be nakvynes


O KIEK ZMONIU TEN GALI TILPTI???
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas žinot kokia vietelę 50 žmonių? Kad būtų netoli Kauno? Maistą galime ruošti patys, vestuvės rugpjūčio gale. Reiktų nakvynės bent 20 žmonių.
Labai ačiū
Atsakyti
QUOTE(Bliss @ 2006 01 20, 11:31)
Taigi, visu pirma tai yra uzdara teritorija.  thumbup.gif
2 aukštų namas su 2 salem, pirtim ir 3 miegamaisiais. Lauko terasa (antrai dienai alu gerti ir saslyka kepti wink.gif)
Vasara labai grazi aplinka ir pasaliniu nera.
Kainos tai manyciau kaip ir visur.  Mes mokesime  100 lt./žm. dviem dienom.

Tiesa, gali rasti per meniu.lt Ten ir pora nuotraukyčių bus  smile.gif


Grigiškose būnu labai dažnai. Bet kažkaip net apie šią vietą negirdėjau. Nuotraukose labai gražiai atrodo. Gal žinai kaina vienam vakarui švesti kiek kainuoja? Ar man geriau ten skambinti?
Atsakyti
Laba, mes kažkaip patys ten nė karto nebuvę, negirdėję jokių atsiliepimų, tik kartas nuo karto pro ten pravažiuodami, ėmėme ir užsisakėme čia kažkieno siūlytą smuklę "Žarija", esančią prie Arimaičių ežero tarp Šiaulių ir Panevėžio. O Dabar kažkaip ir įdomu pasidarė, gal kas yra ten ką nors šventę, gal kas kokių atsiliepimų turi..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zivjana @ 2006 02 09, 13:00)
Laba, mes kažkaip patys ten nė karto nebuvę, negirdėję jokių atsiliepimų, tik kartas nuo karto pro ten pravažiuodami, ėmėme ir užsisakėme čia kažkieno siūlytą smuklę "Žarija", esančią prie Arimaičių ežero tarp Šiaulių ir Panevėžio. O Dabar kažkaip ir įdomu pasidarė, gal kas yra ten ką nors šventę, gal kas kokių atsiliepimų turi..? g.gif


Draugė šventė vestuves Žarijoje. Labai konkrečiai nežinau, nes nebuvau, bet pati buvo patenkinta viskuo: ir maistu, ir aptarnavimu.
Atsakyti
sveiki sveiki, smile.gif
taip netycia uzejau i si puslapi ir pamaciau daug informacijos apie vestuves. Nusprendziau ir as prie jusu prisijungti 4u.gif
As, kaip ir daugelis kitu cia esanciu busimu jaunamarciu ieskau, jaukios ir malonios vietos vestuvems. Gal kas nors girdejot, o gal ir teko pabuvot, viloj "Santa Barbara"? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizi @ 2006 02 19, 12:41)
sveiki sveiki,  smile.gif
taip netycia uzejau i si puslapi ir pamaciau daug informacijos apie vestuves. Nusprendziau ir as prie jusu prisijungti  4u.gif
As,  kaip ir daugelis kitu cia esanciu busimu jaunamarciu ieskau, jaukios ir malonios vietos vestuvems. Gal kas nors girdejot, o gal ir teko pabuvot, viloj "Santa Barbara"?  drinks_cheers.gif


sveikute prisijungus! 4u.gif vila "Santa Barbara" maciau internete.isties grazu ten.na o kaip ten yra is tikruju tai nezinau.zinau kad nuomos kaina 3000lt 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
mergaiciukes o gal ka girdejot apie Dirmeikio sodyba "Oreiviu uzuoveja"? ji yra sirvintu raj.
Atsakyti
QUOTE(issdykelle @ 2006 02 19, 20:16)
mergaiciukes o gal ka girdejot apie Dirmeikio sodyba "Oreiviu uzuoveja"? ji yra sirvintu raj.


esu ten buvusi per vieno oreivio 50 m. jubilieju. Man labai patiko. Pamenu, dar net pagalvojau, kad faina ten vestuves svesti butu. Man ypac patiko jaunuju kambarys - tokiame mediniame namelyje - 1-ame aukste pirtis, o antrame aukste - palepe su nerealiu vaizdu i ezera thumbup.gif vaizdas fantastiskas, todel mes ji pavadinom Jaunavedziu kambariu. Gal ir seimininkai ji taip vadina, nezinau.

kadangi diena ir vakaras buvo labai silti, tai sventeme ne viduje, o tokioje dideleje medineje pavesineje. Bet yra ir didziule grazi sale akmeninemis sienomis viduje. Siaip erdves lauke labai daug - fantastiska vieta. Man dar ziauriai patinka to kaimo, kuriame yra si sodyba-vienkiemis, pavadinimas - Kaimynu kaimas biggrin.gif

PS. manau seimininkas galetu svecius ir oro balionu paskraidint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zippy: 19 vasario 2006 - 20:03
QUOTE(zippy @ 2006 02 19, 17:59)
esu ten buvusi per vieno oreivio 50 m. jubilieju. Man labai patiko. Pamenu, dar net pagalvojau, kad faina ten vestuves svesti butu. Man ypac patiko jaunuju kambarys - tokiame mediniame namelyje - 1-ame aukste pirtis, o antrame aukste - palepe su nerealiu vaizdu i ezera  thumbup.gif vaizdas fantastiskas, todel mes ji pavadinom Jaunavedziu kambariu. Gal ir seimininkai ji taip vadina, nezinau.

kadangi diena ir vakaras buvo labai silti, tai sventeme ne viduje, o tokioje dideleje medineje pavesineje. Bet yra ir didziule grazi sale akmeninemis sienomis viduje. Siaip erdves lauke labai daug - fantastiska vieta. Man dar ziauriai patinka to kaimo, kuriame yra si sodyba-vienkiemis, pavadinimas - Kaimynu kaimas  biggrin.gif

PS. manau seimininkas galetu svecius ir oro balionu paskraidint  biggrin.gif


labai aciu tau uz atsakyma.man labai idomi kitu nuomone nes planuojam ten vasara svesti savo vestuves. wub.gif o kaip ten maistas? juk jie ten ruosia ania?
o kaip kiti kambariukai? girdejau kad ju ten daugiau yra.o sale ta ten didele ar nelabai? del sokiu galvojam ar uztektu.pas mus sveciu bus 60.seimininkai tai sako kad gana. g.gif
Atsakyti