Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveikutes, noreciau paprasyti paslaugos - gal kas nors sventete ar dalyvavote vestuvese, kurios vyko "Kernaves bajoryneje"? Mes kaip ir apsisprende svesti ten, taciau jokiu atsiliepimu apie sia vieta neradau.... Ar viskas pavyko gerai? kaip ten maistas? ar turejote kokiu problemu?
is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, mes turim dideli galvos skausma blush2.gif , niekaip negalim issirinkti tarp Villa Alicante ir Saruno viesbucio. Alikanteje viska nugali gamta ir aplinka,o Sarune sales dydis ir grozis, taip pat mus "subalamutino" visu rasiusiu pagirimai Sarunui ir Alicantes peikimas, tai dabar sedim ir mastom, vos ne burtus reikes traukti smile.gif
kas yra buvusios ir sventusios siose vietose prasau parasykite i az
ACIU
Atsakyti
QUOTE(Boru @ 2009 04 15, 12:13)
Sveikutes, noreciau paprasyti paslaugos - gal kas nors sventete ar dalyvavote vestuvese, kurios vyko "Kernaves bajoryneje"? Mes kaip ir apsisprende svesti ten, taciau jokiu atsiliepimu apie sia vieta neradau.... Ar viskas pavyko gerai? kaip ten maistas? ar turejote kokiu problemu?
is anksto dekoju smile.gif


Sveika Boru,

Mes irgi norejome savo vestuves svesti "Kernaves bajoryneje". Jau viska apsiziurejome ir mums labai patiko. Pries pasirasant sutarti sios sodybos administratore pasake, kad staiga atsirado pora, kuriai ji yra pazadejusi isnuomoti sodyba ta pacia diena kaip ir musu ir nieko negali padaryti iki si pora 100 % patvirtins savo uzsakyma.
Mes susitareme, kad lauksime ziniu is jos, bet taip nieko daugiau negirdejome.
Tikriausiai kita pora turejo daugiau sveciu. Nezinau, bet man pasirode labai nerimtai.

Jeigu jus jau turite sutarti, tai nera ko bijoti. Ankstesniuose pasisakymuose radau labai geru atsiliepimu apie maista sioje sodyboje.
Sekmes,
Eli
Atsakyti
QUOTE(letenius @ 2009 01 21, 22:42)
gal kas svente Nojaus laive? (nojauslaivas.lt) Labai idomu atsiliepimai. Lauksiu visu uz ir pries smile.gif aciukas



Aha, ir mane sitas domina. Parasykit jei ten svesit, kaip maistas ir t.t.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Nutariau pasidalinti savo patirtimi. Savo vestuves nesenai atsvenciau Kaune "Sfinkse". Dziaugiuosi, kad neskubejau apie juos rasyti atsiliepimu, nes dabar kai susitinku su sveciais, informacijos gaunu daugiau.
Vieta man patiko, ji mane is suzavejo, maistas buvo geras (tiesa per daug jo nesuvalgiau, tiesiog ne tas buvo galvoj smile.gif taciau, kaip teige mano sveciai maistas patiko, tik deja ant stalo jo nelygiai buvo padeta - prie jaunuju jo buvo daugiausia, o kitiems .......Reta turbut yra vieta, kuri nesinaudoja tokiomis progomis ka nors nusukti - siuo atveju gerimai, priskaiciuota visko dvigubai daugiau sad.gif o gincytis beprasmiska, taigi nuotakos neleiskite uzliuliuojamos graziais pavyzdziais, jiems tai verslas.
Siandien galiu konstatuoti ir kita fakta, kuris kelia man sypsena. tarp mano sveciu buvo policininku ir mokesciu inspektoriu, kai, tipo, pritruko degtines padaveja atnese prasukta buteli, kuriame buvo ne "Auskine" degtine, o gryniausias samagonas, kuris atitieko mano minetiems sveciams smile.gif situacija ir mano nuotaka blogino padaveju arogancija, piktos nuotaikos ir galiausiai taska padejo sioje istorijoje sugadintas jaunosios tortas. Mano tortas buvo dvieju aukstu, virsutinis liko nepaliestas. Kai padavejai pasisiule ji ideti i dezute, as net nesusimasciau kuo tai gali baigtis. Jie ji supjauste, nors to pjaustymu nepavadinciau, nes tortas buvo morenginis, taigi jis subyrejo, ir buvo sukistas i mazytes kelias dezutes, taip kelias, taigi atgavau tik puse torto. Teko bartis ir del torto statuleliu, kurios padaveju buvo pamirstos "tipo".
Isvada mano padaryta - antra karta ten negrisiu ir vestuviu nesvesciau. Bet kartu ismokau keleta pamoku:
1. Neuzsakineti jokiu sveciu vaisinimui skirtu gerimu, t.y. kol sveciai jusu lauks sugriztant jie butu vaisinami vynu. Sito fakto kiek buteliu buvo ispilstyta neuzfiksuosit ir nesuseksit, o tai tampa puikia terpia jus apgauti.
2. is karto ant stalo turi buti sudeti uzsukti buteliai ir jokio pirmo papilstymo (pils visiems, o kol supilstys visi sveciai po pirmo tosto sedes ir ziures i lubas, nes taures bus vis dar tuscios)
3. neleisti pilstyti gerimu (sampano) kai prie stalo nera sveciu. Sampano pilsto jie, taciau sveciai turi sedeti, nes ipils ir vaikams ir nesciosioms (nes pila i visokias taures)
4. issirinkti alaus komendanta (man tai suveike super - alaus nenusuko smile.gif
5. neprileisti prie torto - pasirupinkite didesne torto dezute.
Po visu savo patyrimu - direktores ispuostuose apartamentuose su vyru nepasilikome, net nemaciau kaip jie atrode - manau sis faktas iliustruoja tos dienos restorano sukurta nuotaika.
Jei yra kokiu klausimu - pasidalinsiu smile.gif
sekmes mergaites !
Atsakyti
Sveikos, busimos nuotakos smile.gif
Gal galetumete parekomenduoti kokia sodyba prie Visagino, Ignalinos raj.? Kad su nakvyne, 40-50 zmoniu.
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizabet @ 2009 04 22, 19:49)
Sveika Boru,

Mes irgi norejome savo vestuves svesti "Kernaves bajoryneje". Jau viska apsiziurejome ir mums labai patiko. Pries pasirasant sutarti sios sodybos administratore pasake, kad staiga atsirado pora, kuriai ji yra pazadejusi isnuomoti sodyba ta pacia diena kaip ir musu ir nieko negali padaryti iki si pora 100 % patvirtins savo uzsakyma.
Mes susitareme, kad lauksime ziniu is jos, bet taip nieko daugiau negirdejome.
Tikriausiai kita pora turejo daugiau sveciu. Nezinau, bet man pasirode labai nerimtai.

Jeigu jus jau turite sutarti, tai nera ko bijoti. Ankstesniuose pasisakymuose radau labai geru atsiliepimu apie maista sioje sodyboje.
Sekmes,
Eli


oho... mums lygiai tas pats, zodis zodin buvo pasakyta apie musu data (rugpjucio 15 d)... neprofesionalu ir neetiska schmoll.gif is ju puses...
o sale ir aplinka tikrai ten zavi...
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif

niu va, sugalvojome susituokti... aktyviai panirome i sodybos paieskas... per pora dieneliu aplekem nemazai vieteliu ir apsistojom ties viena - netoli Elektrenu (prie autostrados Vilnius - Kaunas) esanti sodyba... aplinka tikrai smagi, na nakvynei ypatingu patogumu nera, bet ne miegot zmones vaziuos smile.gif tik va, db susimastem del maisto... kaip ten is tiesu buna... seimininkas pasakojo, jog maisto ten niekad netruksta, tikrai buna gausus stalas ir pan... taciau nesinori apsirikt.. gal kam teko ka girdet apie sia vieta? tiesa, kaip vizitinej parasyta, sodyba yra Strosiunu kaime... Busiu dekinga uz bet kokia informacija smile.gif aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(spannge @ 2009 05 20, 22:55)
tiesa, kaip vizitinej parasyta, sodyba yra Strosiunu kaime... Busiu dekinga uz bet kokia informacija smile.gif aciu wink.gif

O kurioj čia tiksliai vietoj šita sodyba? Prie ežero, bažnyčios ar kur?
Atsakyti
sita sodyba yra prie autostrados vilnius-kaunas, 56 km, pravaziavus elektrenus. Ant stogo uzrasas "Vilkmerge".
Atsakyti
sita sodyba yra prie autostrados vilnius-kaunas, 56 km, pravaziavus elektrenus. Ant stogo uzrasas "Vilkmerge".
Atsakyti
QUOTE(spannge @ 2009 05 21, 09:08)
sita sodyba yra prie autostrados vilnius-kaunas, 56 km, pravaziavus elektrenus. Ant stogo uzrasas "Vilkmerge".

ai tai cia uz elektrenu, as galvojau arciau turi omeny. Pazistu kas yra svente toje sodyboje apie kuria rasai (ne vestuves, bet dideli baliu), tai neigiamu atsiliepimu negirdejau
Atsakyti