Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

sveikos 4u.gif Ieskau nebrangios vietos 20zm vestuvem 06 13 su nakvyne aplink kauna ax.gif gal kas ka patars? blush2.gif mum nereik nieko ten ypatingo, tik salytes ir kur pernakvot
Atsakyti
QUOTE(triusisBaxis @ 2009 01 25, 16:41)
sveikos  4u.gif  Ieskau nebrangios vietos 20zm vestuvem 06 13 su nakvyne aplink kauna ax.gif  gal kas ka patars? blush2.gif  mum nereik nieko ten ypatingo, tik salytes ir kur pernakvot


atversk praeita psl, ten viena mergaite sudejo daug info apie sodybas aplink Kauno, nepatingek mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos paneles as jau klausiau bet vis nieko nesulaukiu as liepa svesiu savo vestuves karpynej gal kas ka zino truputeli pergyvenu del maisto ir gerimu gal kam teko ten svesti ir kanors zinot
Atsakyti
Sveikos 4u.gif sakykit, o ar svestumete vestuves panasaus tipo palapineje? Ir kiek pasiryztumete moket uz tokios palapines nuoma su grindimis, apsvietimu, dekoracijomis, stalais, indais ir tt.? Man tai labai grazu ir neiprasta bigsmile.gif o ka Jus manote? Kokios mintys? ax.gif

http://www.stylphu.p...zimierz 105.jpg
Atsakyti
QUOTE(claudia @ 2009 01 28, 10:30)
Sveikos 4u.gif  sakykit, o ar svestumete vestuves panasaus tipo palapineje? Ir kiek pasiryztumete moket uz tokios palapines nuoma su grindimis, apsvietimu, dekoracijomis, stalais, indais ir tt.? Man tai labai grazu ir neiprasta bigsmile.gif  o ka Jus manote? Kokios mintys? ax.gif

http://www.stylphu.p...zimierz 105.jpg

Siaip butu gal ir nieko, bet per daug balta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saaule @ 2009 01 28, 10:02)
Siaip butu gal ir nieko, bet per daug balta  schmoll.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man taip pat perdaug balta biggrin.gif
Atsakyti
Na as sakiau mazdaug tokio tipo, tai dekoraciju spalvos galetu buti bet kokios mirksiukas.gif Bet kaip manote, ar Lietuvoje butu priimtina tokia vestuviu sventes vieta? ax.gif Uzsienyje tai jau ilgai praktikuojama, o Lietuvoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(claudia @ 2009 01 28, 10:56)
Na as sakiau mazdaug tokio tipo, tai dekoraciju spalvos galetu buti bet kokios mirksiukas.gif  Bet kaip manote, ar Lietuvoje butu priimtina tokia vestuviu sventes vieta? ax.gif Uzsienyje tai jau ilgai praktikuojama, o Lietuvoje? g.gif


Man atrodo, kad Lietuvoje jau ir taip didelis pasirinkimas tiek restoranu, tiek ivairiu kaimo turizmo sodybu. Pasirinkti yra is ko, o juose buna ne tik sale, o dar ir kambariai, san mazgai ir pan. Nebent tokia palapine konkuruotu kaina, nors kazin ar galetu konkuruot, visgi visi tie indai, papuosimai ir t.t. kainuoja, o ir ta palapine dar reikia tureti vieta kur pastatyt. Nors nesigaudau ju kainose. Gal jei butu pigiau nei restoranai ar sodybos, tai gal ir turetu pasisekima. Tiesa, siaip jau esu tikrai girdejus, kad kazkas siulo tokiu palapiniu nuoma, taip kad Lietuvoje jau tikrai yra, tik va kad labai butu populiaru tai nezinau, nesusiduriau. Ar galvoji to verlso imtis, kad klausi? Gal jau domejaisi kiek nuoma tokios palapines kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2009 01 28, 14:43)
Man atrodo, kad Lietuvoje jau ir taip didelis pasirinkimas tiek restoranu, tiek ivairiu kaimo turizmo sodybu. Pasirinkti yra is ko, o juose buna ne tik sale, o dar ir kambariai, san mazgai ir pan. Nebent tokia palapine konkuruotu kaina, nors kazin ar galetu konkuruot, visgi visi tie indai, papuosimai ir t.t. kainuoja, o ir ta palapine dar reikia tureti vieta kur pastatyt. Nors nesigaudau ju kainose. Gal jei butu pigiau nei restoranai ar sodybos, tai gal ir turetu pasisekima. Tiesa, siaip jau esu tikrai girdejus, kad kazkas siulo tokiu palapiniu nuoma, taip kad Lietuvoje jau tikrai yra, tik va kad labai butu populiaru tai nezinau, nesusiduriau. Ar galvoji to verlso imtis, kad klausi? Gal jau domejaisi kiek nuoma tokios palapines kainuoja?


galvojam gal kazka panasaus issinuomot 4u.gif arba dar yra tokia mintis nusipirkti ir kelis kartus isnuomot kitiems, kad ne taip brangiai iseitu blush2.gif idomu ar butu norinciu. Nors kainos tai nemazos perkant doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudia: 28 sausio 2009 - 13:44
Tiesa sakant man grazu..tik negrazu ta ruzava spalva.siaip esu maciusi ir grazesniu palapiniu. Jei graziai ispuostum, manau butu neprasciau nei sale.
Nes as kai ziurejau tai to ko noreciau nelabai randu, kaip cia kazkas rase kad didelis pasirinkimas.
Buna kad ir tu kaimo sodybu aplinka grazi, bet sale per maza, arba nelabai kokia, todel va tokia palapine lauke pasistatyti butu liux.
Yra kitu zmoniu, kurie turi patys grazias sodybas bet neturi sales.
As pvz mielai ir kaime daryciau pas save, tik kad nera tokios lygios vietos, kur galeciau lygiai stalus pastatyti ir beto nerandu imones kuri tokias grazias palapines nuomotu.
be to viskas remiasi i kaina, jei gerai girdejau tik nuoma tokiu 6000lt kainuoja, o tai yra TOTALI nesamone...ir kiek girdejau TIK palapine, be stalu ir papuosimu.

Atsakyti
QUOTE(Justele @ 2009 01 28, 15:50)
Tiesa sakant man grazu..tik negrazu ta ruzava spalva.siaip esu maciusi ir grazesniu palapiniu. Jei graziai ispuostum, manau butu neprasciau nei sale.
Nes as kai ziurejau tai to ko noreciau nelabai randu, kaip cia kazkas rase kad didelis pasirinkimas.
Buna kad ir tu kaimo sodybu aplinka grazi, bet sale per maza, arba nelabai kokia, todel va tokia palapine lauke pasistatyti butu liux.
Yra kitu zmoniu, kurie turi patys grazias sodybas bet neturi sales.
As pvz mielai ir kaime daryciau pas save, tik kad nera tokios lygios vietos, kur galeciau lygiai stalus pastatyti ir beto nerandu imones kuri tokias grazias palapines nuomotu.
be to viskas remiasi i kaina, jei gerai girdejau tik nuoma tokiu 6000lt kainuoja, o tai yra TOTALI nesamone...ir kiek girdejau TIK palapine, be stalu ir papuosimu.


Na paveikslika idejau tik kaip pavyzdi, is tikruju tai ir man nelabai patinka ir ta rozine spalva, ir daug ka kitaip sau daryciau. Na as kolkas tik supermamoj skaiciau, kad uz palapines kvadratini metra 22lt, plius uz grindis tiek pat, o plius dar apsvietimas,stalai,kedes,indai.. Tai vat ir galvoju, gal geriau nusipirkt ir keliskart isnuomot. Tikrai pigiau iseitu nei 6000lt vien uz palapine... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudia: 28 sausio 2009 - 13:56