Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Vijola @ 2005 01 19, 11:18)
Labai aciu uz telefono numerius, bet gal gali patikslinti mobilu telefona, nes ten pagal mane truksta vieno skaiciaus

869822003 blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutuka @ 2005 01 19, 10:27)
Sveikute, o ten paros kaina kaip..vienam žmogiukui ar kaip? unsure.gif  Butu ydomu sužinoti salygas, nes ten labai gražu, pati duomiuosi vieta gražia šventimui. Niu va tai iš anksto dėkui už ats  smile.gif

o tu cia apie kuria vieta? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(krispi_kristi @ 2005 01 19, 16:05)
o gal kas zino laba labai labai gera sodyba ar koki gera viesbuti su kiemeliu?
ir kaina nelabai svarbu blush-anim-cl.gif
matot sveciai is uzsenio ir dar is skirtingu visai saliu suvaziuos, tai nelabai jau faina juos vezti i sodyba, ir paguldyt i viena kambari!
beto man ir paciai nelabai patinka kai viskas iskalta mediena kaip pirtyje!

Vakar buvom Karpyne, gera vieta, man 20 rugpjucio jau uzimta, o gal kam ir tiks kita diena? vertetu ten pasiziuret rolleyes.gif
del grozio tai man labai Gyneve patiko, bet ir uzimta jau!  cry.gif


o kur ta Karpyne randasi, ka jie siuloo ir kokios kainos?
Atsakyti
na zinok kainu tai tikrai nezinau, nes ju net nepaklausem! bet ji randasi kaunas - klaipeda autostradoje vazioujant po desine puse!
Atsakyti
Ieškome vietos vestuvėms apie 60 žmonių su nakvyne (būtų gerai, kad atskiri kambariai po 2-4) netoli Vilniaus arba Utenos. Gal kas žinote, būtų malonu jei pasidalintumėte informacija. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
na zinok kainu tai tikrai nezinau, nes ju net nepaklausem! bet ji randasi kaunas - klaipeda autostradoje vazioujant po desine puse!


Sveiki,
Aš dėl Karpynės. Praeitais metais turėjau ten vieną renginį. Gal ten ir gražu, bet dar dabar šlykstu prisiminti. Apgavikų, sukčių, melagių kompanija. Neturi jokio supratimo apie aptarnavimą, dekoravimą, pagarbą klientui, maistas klaikus, vaikams pateikė tokį maistą, kad ir graudu, ir juokas ima: tipo farširuota lydeka su pistacijomis ir pan. Bet kalba tai jau labai gražiai, labai daug žada. O kai atvažiuoji nerandi nieko, ką žadėjo... Nors jeigu taip dirbs ir toliau, greitai ten nebus visi savaitgaliai užimti. Jeigu ieškot vidutiniško lygio aptarnavimo, maisto - tai ten nevažiuokit, nes jis žemesnis. Jie ir patys sako - kaip kaime, tai pas mus labai gerai. Aš galiu pasakyti tą patį.
Galėčiau ir daugiau papasakoti, bet nesinori ant žmonių per daug varyti. Nors jaučiuosi labai labai išdurta. O kainos tik pradžioje atrodo nedidelės, kai gauni galutinę sąskaitą tai ir susimąstai... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis @ 2005 02 06, 12:15)
Ieškome vietos vestuvėms apie 60 žmonių su nakvyne (būtų gerai, kad atskiri kambariai po 2-4) netoli Vilniaus arba Utenos. Gal kas žinote, būtų malonu jei pasidalintumėte informacija. mirksiukas.gif

Pasiulyciau Grigiskese "Siesta", tikrai labai grazu
Atsakyti


as tiek siandien prisiskaiciau apie vietas kur svesti, kad jau galva sukas...sveikju tas kurioms pavyko linksmai atsvestim, thumbup.gif , uzuojauta toms kas nervu siek tiek pagadino per toookia svente 4u.gif
Atsakyti
Rasakela, kiek zinau musu vestuves ta pacia diena smile.gif ar jau turit sventimo vieta?
Atsakyti
noreciau tik pasakyti kad jei kas planos daryti vestuves PAS JUOZAPA Vilniuje siulyciau ilgiau apmastyti ta zingsni, nes per mano vestuves patiekalai buvo neskanus, buvo lab.lab. karsta, + uzsakem vienus patiekalus o atnese kitus sad.gif Vienu zodziu nuotaika buvo sugadinta o pinigu sumokejom normaliai cry.gif
Atsakyti
Na man labai patiko Rumsiskiu muziejaus teritorijoje esanti karciama. Mes ten sventem firmos jubilieju, tai visi is petrasiunu prieplaukos Kaune isplaukem garlaiviu, prie muziejaus paleido, tada kokios penkios minutes kelio iki tos karciamos, buvom is anksto uzsake, kad pasitiks su alumi lauke ir tuo, kas prie alaus priklauso, viduj karsti ir salti patiekalai. Buvo apie 100 zm, visiems labai patiko. Atgal grizom irgi su garlaiviu, nes jis musu ten lauke. Jei kam idomu, parasykit i a.z. atsiusiu koordinates.
Atsakyti
O gal kas nors zinot apie utena ir aplink kokias normalais vietas ar kavines?
Atsakyti