Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveiki, gal zinote jauku, bet nebrangu restorana ar sale Vilniuje apie 30zmoniu? 4u.gif
Atsakyti
laba, mano viena gyminaite svente vestuves Saulyneje- kaimo turizmo sodyboje.
vaziuojant link jonavos, gal kokiu 15 km nuo uk. na siaip viskas lyg ir faina buvo, bet maistas manes nesuzavoje, o vieta tai nebloga, yra pavesine kieme, antram aukste miegamieji, du dusai , talpina apie 50 zmoniu ir seimininkai mieli. tada buvo 95 lt per zmogu iskaiciuojant nakvine, nuoma ir maista. rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas galite pasiulyti kokia sodyba ar kavine lazdijuose ar lazdiju rajone? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VSsirduze @ 2008 10 20, 15:49)
gal kas galite pasiulyti kokia sodyba ar kavine lazdijuose ar lazdiju rajone? ax.gif


Kas zinot sodybu Svencioniu rajone, toliau nuo zmoniu. Iki 100 km nuo Vilniaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiausiniene: 21 spalio 2008 - 07:47
QUOTE(kiausiniene @ 2008 10 21, 09:40)
Kas zinot sodybu Svencioniu rajone, toliau nuo zmoniu. Iki 100 km nuo Vilniaus.

ir as ieskau apie Vilniu 100 km. Atstumas ne beda pasamdysiu autobusiukus ir suvezios zmones. beda yra ta kad negaliu rasti patinkancios sodybos. apvaziavau jau 15 kokiu ir neissirinkau... schmoll.gif tuoj praeis noras teketi blush2.gif . dar prisitarus su seimininkais dar vaziuosiu,as atkakli biggrin.gif gal galit parekomenduot kokia faina sodyba,kur maista gamina, grazi ir tvarkinga aplinka?(40-50 zmoniu) aisku norim vieni buti sodyboje,kad nebutu ten kokia poilsio baze, kurios isnuomot visos be sansu...
Atsakyti
Musu vestuves pries 3 metus vyko Ukmerges r. "Zirnajos" sodyboje. Ja susirasti galite www.atostogoskaime.lt. Sodybos nr 241. Na man tai viskas buvo super, ta pati girdejau ir is sveciu. Zmoniu pas mus buvo apie 45, tai pats tas, vietu miegoti tikrai pakako, sveciai miegojo po 2 arba po 4 kambariuose, tiesa, pabroliai ir pamerges miegojo kartu. Dabar girdejau, kad jie dar pasistate namuku ar pan. Aplinka labai patiko, visur viskas sutvarkyta, ant ezero kranto. Seimininke labai liuks, konkreti labai. Maistas labai skanus.
pries 3 metus uz nuoma mokejom 2500 ir zmogui 50. Dabar tai tokiu kainu nebera, tikrai pabrange.
Atsakyti
QUOTE(jupe @ 2008 10 20, 01:35)
laba, mano viena gyminaite svente vestuves Saulyneje- kaimo turizmo sodyboje.
vaziuojant link jonavos, gal kokiu 15 km nuo uk. na siaip viskas lyg ir faina buvo, bet maistas manes nesuzavoje,  o vieta tai nebloga, yra pavesine kieme, antram aukste miegamieji, du dusai , talpina apie 50 zmoniu  ir seimininkai mieli.  tada buvo 95 lt per zmogu iskaiciuojant nakvine, nuoma ir maista. rolleyes.gif

Mes šiemet ten vestuves atšokom tai galiu pasakyti kad viskas super buvo, beja maistas tai skanus, čia priklauso nuo to ką jaunieji išsirenka thumbup.gif
Atsakyti
[B] sveikos visos wink.gif

turiu beda problema... nerandame kur svesti vestuves netoli birzu... tiktu ir Pasvalio, Panevezio, Rokiskio rajonas.
Reiketu, kad butu su nakvyne 40-50 zmoniu. Lauksiu pagalbos is jusu...
Labai butu saunu, kad kontaktus parasytumete ir kartu atsiliepimus....

Be to, gal yra kas svente Balsiu malune? kaip ten?

Laukiu laukiu pagalbos....
aciu
Atsakyti
Sveikutes! smile.gif
As noriu paklaust, gal kas nors sventet vestuves Taujenu dvare? Nes vestuvese bus apie 90 zmoniu ir yra sunku surasti tinkama vieta, kad ir grazu butu ir kad tilptu visi ir net nakvot pasiliktu jei prireiks. Galvojam svesti dvi dienas del to ir ieskom kokio dvaro ar sodybos, aplink Vilniu. Gal galetumet dar ka nors pasiulyti? ax.gif Aciu visiem uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(el_teide @ 2008 10 21, 22:10)
ir as ieskau apie Vilniu 100 km. Atstumas ne beda pasamdysiu autobusiukus ir suvezios zmones. beda yra ta kad negaliu rasti patinkancios sodybos. apvaziavau jau 15 kokiu ir neissirinkau... schmoll.gif tuoj praeis noras teketi  blush2.gif . dar prisitarus su seimininkais dar vaziuosiu,as atkakli  biggrin.gif gal galit parekomenduot kokia faina sodyba,kur maista gamina, grazi ir tvarkinga aplinka?(40-50 zmoniu) aisku norim vieni buti sodyboje,kad nebutu ten kokia poilsio baze, kurios isnuomot visos be sansu...

pagaliau radau 4u.gif . issinuomavau sodyba "pas Sestoka" Moletu raj. Labai patiko tvarka, aplinka ir labai graziai paserviruoti stalai bei skanus maistas thumbup.gif (buvo pasiruosimas vestuvems tai viska suziurejau smile.gif ). Gal turit kokiu ziniu apie sia sodyba? Ivertinkit mano pasirinkima http://www.kaimoturizmas.com Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(el_teide @ 2008 10 26, 19:52)
pagaliau radau  4u.gif . issinuomavau sodyba "pas Sestoka" Moletu raj. Labai patiko tvarka, aplinka ir labai graziai paserviruoti stalai bei skanus maistas  thumbup.gif (buvo pasiruosimas vestuvems tai viska suziurejau  smile.gif ). Gal turit kokiu ziniu apie sia sodyba? Ivertinkit mano pasirinkima http://www.kaimoturizmas.com Dekui  4u.gif


Paziurejau nuotraukas ir man irgi labai patiko! sveikinu! thumbup.gif o kiek zmoniu ten telpa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2008 10 26, 21:10)
Paziurejau nuotraukas ir man irgi labai patiko! sveikinu!  thumbup.gif  o kiek zmoniu ten telpa?  ax.gif


dekui uz ivertinima drinks_cheers.gif . Nors ir jauki si sodyba bus manau ji jums per maza(jei iekote iki 90 asmenu). Cia max 50. Dar visai patiko Ilankos sodyba Moletu raj. prie Bebrusu ez. Ji pritaikyta didesnem kompanijom.Gal jums tiks. Laivas ten yra su pirtelem ir pastati nauji,tvarkingi. Man ji irgi patiko 4u.gif Dar ziurejau ir kitas sodybas didesnes pvz. Nojaus laivas...grazu ten, na bet jau kaineles doh.gif as tiek neuzdirbu blush2.gif
Atsakyti