Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Paslaptele @ 2008 07 01, 19:05)
O mes kai užimsim visą pastatą penktadienio rytą, tai išsinešdinsim tik sekmadienio popietę  blink.gif  tas "malonumas" mums tekainuos 2000 lt  thumbup.gif  Bet tai 3 aukštų pastatas ant ežero kranto, toliau nuo gyvenvietės, uždara, rakinama erdvė  thumbup.gif  Tikiuosi viskas bus gerai smile.gif Po vestuvių galėsiu parašyti įspūdžius  drinks_cheers.gif

kas čia per vieta ohmy.gif tokia pigi blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Sacra @ 2008 06 27, 23:51)
kokios nerealiai ispustos kainos, siaubas!  doh.gif
ir uz ka tuos tukstancius moketi? uz medzio nama?
suprasciau, kad butu pilis, o cia tik namas, bet kuriame kaime daug tokiu galima rasti
jau tie paslaugu tiekejai ryskiai persistengia, nezino kaip isivaizdinti

tarp kitko, Stirniu Malunas tai tikrai labai grazus, gal pirmas, kuri maciau, kad noreciau ten svesti

jap, bet nakvynė tik 20 žmonių telpa unsure.gif
Atsakyti
help.gif gal kas rekomenduotumėte kokią sodybą Šiaulių apskrityje vestuvėms (apie 50-60 žm.) su vietomis nakvynei BE MAISTO (juo ketiname pasirūpinti patys) ? Būčiau labai dėkinga.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morena @ 2008 07 09, 21:11)
help.gif gal kas rekomenduotumėte kokią sodybą Šiaulių apskrityje vestuvėms (apie 50-60 žm.) su vietomis nakvynei BE MAISTO (juo ketiname pasirūpinti patys) ? Būčiau labai dėkinga....  4u.gif


mane irgi domina siauliu rajone vietos vestuvems.. blush2.gif perskaiciau visa tema ir labai mazai atsiliepimu apie siauliu rajona doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Gal kas zinot kokia sodyba aplink vilniu? mums tik 16 zm, bet lb norisi kuo pigiau ax.gif

Parasykit, jei kas zinot wub.gif
Atsakyti
Cia salia Vievio. Viska rasi cia
http://www.liregus.l...nt/camp.lt.html
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2008 06 01, 23:57)
sveikos, aš ir su rūpesčiu pas jus atėjau.. planuojam vestuves, bet dar kitą vasarą.. pagrindinis lausimas dabar sodyba.. www atrodo visą išnaršiau, bet taip niekas neužkliūva.. ieškom 50 monių, su nakyne - aplink Vilniu ..
Papildyta:

jazzhotel labai daug papildomų pramogų siūlo  thumbup.gif


Mūsų vestuvės ir tik kitą vasarą, bet dabar jau pats laikas vietos ieškoti, kad galėtum išsirinkti, o negriebti tai, kas liko blink.gif
šiandien buvom i Jazz Hotel nuvažiavę ir nusivylėm verysad.gif internete labai gražiai atrodo, o tikrovėj mažai vietos, svečiai ant pripučiamų čužinių bendroj erdvėj miegotų ir šiaip man kaimo stilius nelabai prie širdies verysad.gif o ten nemažai kaimitiškos atributikos (pvz. armonikos virš baro kabo)
nors šeimininkė labai miela ir kaina prieinama.
taigi šitas variantas atkrito verysad.gif
Beje, šeiminikė minėjo, kad jau kitai vasarai turi užsakymų, tad nėra ko laukti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Zvacka @ 2008 07 14, 10:44)
Labas  4u.gif 

Gal kas zinot kokia sodyba aplink vilniu? mums tik 16 zm, bet lb norisi kuo pigiau  ax.gif

Parasykit, jei kas zinot  wub.gif


Na čia ne visai aplink Vilnių, greičiau aplink Kauną, nes Kauno raj. Lapių sen., bet gana pigu Šatijų dvare:

Dvieju saliu nuomos kaina 700lt( vienoje salėje-stalas su
maistu,kita-sokiams bei saldžiam stalui).Maistas nuo 80ltzmogui, pagal
tai ka issirinksite, alkoholi,gaiviuosius gerius,kava,arbata ir vaisius
skaiciuosime atskirai.Nakvyne 30 sveciu-2855lt.Preliminariai 30sveciu su
nakvyne apie 6000lt.

Papildyta:
QUOTE(agmineta @ 2008 06 27, 14:40)
mes uzsisakeme sodyba "pas sestoka", moletu raj, ten gana brangu, taciau ant ezero kranto ir svarbiausia - labai tvarkinga  ax.gif  para 3000, maista uzsisakem is vln  g.gif  tik man ta savininke nelab patiko kazkaip, gal kas nors yra buve ir svente vestuves ten? butu labai idomu suzinoti  ax.gif


Žinau, kad kolega iš darbo Šeštoko sodyboje šventė draugo trisdešimtmetį ir liko patenkinti. Man labai rekomendavo ten švęsti savo vestuves, bet aš unsure.gif dėl medinių kėdžių ir kt. kaimiškos aplinkos (verpimo ratelio, sviesto muštuvės ir t.t).
Bet jei tinka tokia aplinka, tai manyčiau, kad verta rinktis rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Gubernija @ 2008 04 18, 16:25)
as galiu pasiulyt nuostabia vieta vestuvems, yra dvi sales viena iki 50 zmoniu kita didesne smile.gif http://www.stirniumalunas.lt/  chia netoli Vilniaus, nuostabi gamta, tik vat del vietu problema, dazniausiai viskas uzhimta, labai maloni direktore- padeda viska, pataria smile.gif  net miegamuju vietu yra  rolleyes.gif
galima dvi dienas shvest o antra diena ant liepto smile.gif manau, labai smagu

dar zinau, kai ieshkojau sau,  kad geri atsiliepimai "elniokampis " bet chia jau jeigu dideles vetuves ir norit gamtoj smile.gif ten su miegamaisiais kiek zinau  rolleyes.gif

buvom pasiziuret "Vilnoja" beto ana savaitgali ten shventem baliuka, vieta grazhi-gamta grazhi, bet viduje interjeras galetu buti geresnis, kas dar nepatiko, kad antram aukshte sale- kur valgoma, o pirmam- kur shokama ir vaisiu stalas su terasa, bet labai nepatogu, kai ypac ishgere lipa tais laiptais  schmoll.gif

o jeigu viena diena restorane: shventem pas gimines neseniai "bemos taberno" atrodo taip vadinasi, chia vilniuje centre, netoli zaliojo tilto smile.gif tikrai gera vieta, patogu, o ir restoranas geras


O kiek Stirnių malūne kainuotų su nakvyne??? Kažkodėl atrodo, kad labai brangu turėtų būti schmoll.gif beje, į užklausimą jie nieko neatsakė verysad.gif
Atsakyti
sveikos merginos,as naujoke nors paskutines savaites nesitraukiu nuo supermama puslapio.planuoju kelt vestuves kita geguze.mano busimas vyras anglas,ir gyvenam mes ne LT,nors labai noretume ten susituokti.manau jau pats laikas butu pradeti kazka uzsakineti.didziausias galvos skausmas vieta.pati esu is siauliu todel ir noreciau rasti kazka padoraus su maistu apie siaulius.gal kas galit patart?buciau nerealiai dekinga.
Atsakyti
HELP PANEVEZIO RAJONO NUOTAKOS verysad.gif
tuoj depresija apims...esu 2009 m. nuotaka ketinanti tuoktis birzu baznycioje. MB ten krikstytas o ir abiems kunigas patiko. kadangi esam jauni ir visa vestuviu finansine nasta turesim patys nesti galvojau bus Birzuose, Kupisky ar Pasvaly (tam regione) viskas truputi pigiau nei Kaune (as kauniete)..deja..pradejom ieskoti vietos kur svesti - pasirinkimas minimalus.. doh.gif bet kai isgirdome kainas g.gif po 4000lt sodybos..(Podienes, balsiu malunas)..ar nors viena yra is to krasto..?negi teks mums sios minties atsisakyti arba moketi tokius pinigus?Gal kazkokiu pasiulymu del vietos..tinka viskas 50 km spinduliu nuo birzu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2008 07 22, 07:00)
HELP PANEVEZIO RAJONO NUOTAKOS  verysad.gif
tuoj depresija apims...esu 2009 m. nuotaka ketinanti tuoktis birzu baznycioje. MB ten krikstytas o ir abiems kunigas patiko. kadangi esam jauni ir visa vestuviu finansine nasta turesim patys nesti galvojau bus Birzuose, Kupisky ar Pasvaly (tam regione) viskas truputi pigiau nei Kaune (as kauniete)..deja..pradejom ieskoti vietos kur svesti - pasirinkimas minimalus.. doh.gif  bet kai isgirdome kainas  g.gif po 4000lt sodybos..(Podienes, balsiu malunas)..ar nors viena yra is to krasto..?negi teks mums sios minties atsisakyti arba moketi tokius pinigus?Gal kazkokiu pasiulymu del vietos..tinka viskas 50 km spinduliu nuo birzu.. unsure.gif


laba, busima nuotaka, esu kilusi is Birzu ir galiu tave nuliudinti, kad su vietomis tame regione labai prastai schmoll.gif jeigu nori kazko padoresnio, tai tikrai abejoju, ar rasi isskyrus tas minetas vietas. Bandyk pasiteirauti apie viesbuti Tyla, Birzuose, jis yra ant ezero kranto, tik nzn nei kiek zm talpina, nieko. Dar yra Birzu pilis ir Astravo rumai, bet nzn ar juose beleidzia daryti vestuves mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai domėjomės, buvom išsirinkę sodybą Ignalinos raj. Nors patys esam iš Vilniaus ir tuoksimės čia, buvom pasiryžę ten važiuot, nes vieta tai suuuuper thumbup.gif drinks_cheers.gif tik gaila žmonių pas mus padaugėjo, tai teko jos atsisakyti, nes ten salė lb nedidelė, max 30 žmonių... Čia apie sodybą http://www.ignalinat.../sodyba/?sid=20 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(austukas21 @ 2008 07 22, 10:00)
HELP PANEVEZIO RAJONO NUOTAKOS  verysad.gif
tuoj depresija apims...esu 2009 m. nuotaka ketinanti tuoktis birzu baznycioje. MB ten krikstytas o ir abiems kunigas patiko. kadangi esam jauni ir visa vestuviu finansine nasta turesim patys nesti galvojau bus Birzuose, Kupisky ar Pasvaly (tam regione) viskas truputi pigiau nei Kaune (as kauniete)..deja..pradejom ieskoti vietos kur svesti - pasirinkimas minimalus.. doh.gif  bet kai isgirdome kainas  g.gif po 4000lt sodybos..(Podienes, balsiu malunas)..ar nors viena yra is to krasto..?negi teks mums sios minties atsisakyti arba moketi tokius pinigus?Gal kazkokiu pasiulymu del vietos..tinka viskas 50 km spinduliu nuo birzu.. unsure.gif


Sveikute,as taip pat esu kilusi is Birzu smile.gif as katik pradejau dairytis sodybu,nes planai irgi kitu metu vasara,bet taip pat ne kas doh.gif siaip esu nusiziurejus Balsiu malunas,jis man padoriausias,bet ten seimininke tooookia doh.gif patyliu...ziuresim,gal pavyks susitarti,nors tik nuo sausio ji daro rezervacija,o tiek laukti bijau,taip,kad..dar nezinau...Podenienes nesu buvusi ir realiai nelabai zinau kaip ten kas,rugpjuti pazystami sves,tai sake 3500lt nuom ar kas ten?nelabai supratau,sakau gal suklydo,gal 350lt juk birzuose ne tokis kainos,bet pasirodo tiesa rolleyes.gif Tylos viesbutyje turejau pazystama kuris dirbo administartoriumi,as nenoreciau ten,nes uz 5 metru gatve,na man kazkaip negrazu,man asmeniskai norisi sodybos..o Astravo rumai?pries 2 metus paskutini karta ten svenciau vestuves,tai zinau,kad per pazystamus gauna,kaina minimali...bet man vidus ten tikrai nera grazus,primena sovietinius laikus...na tiesiog..kiek zmoniu tiek nuomoniu biggrin.gif kada jusu planuojamos vestuves?
Atsakyti
Ieskau nuotaku ar kitu asmenu sventusiu Balsiu malune Pasvalyje. Noriu suzinoti ar patiko aptarnavimas, maistas, jusu ivertinimai, pliusai ir minusai..labai busiu dekinga uz bet kokia informacija.. blush2.gif labai svarbu man.. aciu visoms pagelbesiancioms mirksiukas.gif
Atsakyti