Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(kvinne @ 2007 02 16, 13:08)
bigsmile.gif  pagaliau radau atsiliepimus apie Alantos dvara  bigsmile.gif  Mes uzsakem birzelio 23-24d. kainos tikrai  thumbup.gif  2500Lt. nuoma(uz 2 dienas) ,50lt. maistas dviem dienom(4 karstieji)  thumbup.gif



Gal kas turite kontaktus Alantos dvaro ar interneti puslapiuka jei yra toks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri gali pasidalinti turima informacija apie Jonishkio raj. esanti "Audruvis". Gal teko kam ten shvesti vestuves, ar kokiu atsiliepimu girdeti?
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2008 04 10, 14:54)
Gal kas turite kontaktus Alantos dvaro ar interneti puslapiuka jei yra toks  4u.gif


Man pavyko rasti tik tiek
http://www.7seasons....os_dvaro_sodyba
Atsakyti
as galiu pasiulyt nuostabia vieta vestuvems, yra dvi sales viena iki 50 zmoniu kita didesne smile.gif http://www.stirniumalunas.lt/ chia netoli Vilniaus, nuostabi gamta, tik vat del vietu problema, dazniausiai viskas uzhimta, labai maloni direktore- padeda viska, pataria smile.gif net miegamuju vietu yra rolleyes.gif
galima dvi dienas shvest o antra diena ant liepto smile.gif manau, labai smagu

dar zinau, kai ieshkojau sau, kad geri atsiliepimai "elniokampis " bet chia jau jeigu dideles vetuves ir norit gamtoj smile.gif ten su miegamaisiais kiek zinau rolleyes.gif

buvom pasiziuret "Vilnoja" beto ana savaitgali ten shventem baliuka, vieta grazhi-gamta grazhi, bet viduje interjeras galetu buti geresnis, kas dar nepatiko, kad antram aukshte sale- kur valgoma, o pirmam- kur shokama ir vaisiu stalas su terasa, bet labai nepatogu, kai ypac ishgere lipa tais laiptais schmoll.gif

o jeigu viena diena restorane: shventem pas gimines neseniai "bemos taberno" atrodo taip vadinasi, chia vilniuje centre, netoli zaliojo tilto smile.gif tikrai gera vieta, patogu, o ir restoranas geras
Atsakyti
o mes svesime ,,Sandijoje" viena diena iki ryto o kita diena vaziuosime i gamta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuze 1 @ 2008 03 19, 14:42)
Labutis, planuotojoms.. smile.gif Mes rezervavom viesbucio BW Naujojo Vilniaus restorana..  ax.gif  Gal kas nors is Jusu ten esate svente? Kokie atsiliepimai ir gal kas turite foto kaip ten buna papuosta? ACIU  4u.gif


Sveikute,
mes irgi po ilgu svartymu rezirvavome Naujojo Vilniaus stikline sale. tk vat labai idomu butu suzinoti uz kiek jus sutaret. nes mums administratore sake 120 Lt. zmogui, o jau kita diena ju direktore - 150 Lt ir dar neasiku ar tikrai uzteks......
Atsakyti
Sveikos,

Esu naujoke 4u.gif Tik pradejau planuoti vestuves ir privargau kol perskaiciau tiek Jusu priplepeta smile.gif Siek tiek issigandau, nes jau manau, kad velokai pradejom planavimo darbus, planuojame rugsejo pabaigoje tuoktis.. Kaip manote, rasime dar ka padoraus, ar is karto siek tiek atideti data? verysad.gif
Atsakyti
sveikos merginos, sia vasara svesiu savo vestuves ir pasirinkau sodyba Trakuose "Namija".skaiciau labai daug visokiu blogu atsiliepimu apie sia sodyba, tiksliau apie jos seimininke.ji man irgi nepaliko gero ispudzio.taciau esu karingai nusiteikusi su ja susidoroti, jei tik bent kiek sugadins mano vestuves. smile.gif manau tokioms siukslems negalima jokiais budais nusileist, tada ir nelipa ant galvos smile.gif labai keista, kad perskaicius tiek daug atsiliepimu apie sia grazia (tikrai be galo grazia) sodyba, nebuvo nei vieno zmogaus, kuris nebutu nusiskundes.
Atsakyti
QUOTE(inch @ 2008 05 05, 23:35)
Sveikos,

Esu naujoke  4u.gif  Tik pradejau planuoti vestuves ir privargau kol perskaiciau tiek Jusu priplepeta  smile.gif Siek tiek issigandau, nes jau manau, kad velokai pradejom planavimo darbus, planuojame rugsejo pabaigoje tuoktis.. Kaip manote, rasime dar ka padoraus, ar is karto siek tiek atideti data?  verysad.gif


na pas mane vestuves irgi rugseji smile.gif siap tai siulyciau sakalausku sodyba pabandyti g.gif mes ten svesime.. tai nieko daugiau ir negaliu pasakyti, bet kainos ten normalios ir vilnius netoli ir seimininkas sukalbamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inch @ 2008 05 05, 21:35)
Sveikos,

Esu naujoke  4u.gif  Tik pradejau planuoti vestuves ir privargau kol perskaiciau tiek Jusu priplepeta  smile.gif Siek tiek issigandau, nes jau manau, kad velokai pradejom planavimo darbus, planuojame rugsejo pabaigoje tuoktis.. Kaip manote, rasime dar ka padoraus, ar is karto siek tiek atideti data?  verysad.gif



Labai noreciau Tave palaikyti jei jau turetum vieta, fotografa, muzikantus, filmuotoja. Nebent Tavo vestuves bus visai nedideles ir Tau ju ne labai reikes. Mes savo vesruves planuojam nuo pernai metu liepos menesio ir musu vestuves si rugpjuti, vieta jau turejom praeita rugpjuti, o su visais kitais sutarteles pasirasem spali. Taigi vien del to manau, kad nebebus rugsejo menesiui kazko ipatingo like.
Sorry 4u.gif

Galeciau pasiulyti medziotoju sostine netoli Kedainiu, mes ten svesim, bet ten kainos manyciau pakankamai aukstos 5000 vien tik nuoma ir dar po 120 zmogui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteler: 07 gegužės 2008 - 13:37
svekutes gal ne cia kreipiuosi bet norejau pasiteirauti ax.gif gal kas turi cia siauliu raj. pageluvio sile ruosiames svesti vestuviu pokyli norejau paklausti gal kas turit tikslu zemelapi nuo siauliu iki pageluvio silo ar kas tikslu aprasyma galetu parasyt buciau labai dekinga 4u.gif aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inch @ 2008 05 05, 21:35)
Sveikos,

Esu naujoke  4u.gif  Tik pradejau planuoti vestuves ir privargau kol perskaiciau tiek Jusu priplepeta  smile.gif Siek tiek issigandau, nes jau manau, kad velokai pradejom planavimo darbus, planuojame rugsejo pabaigoje tuoktis.. Kaip manote, rasime dar ka padoraus, ar is karto siek tiek atideti data?  verysad.gif


Manau datos tikrai nereikia atideti. Mes sventem liepos menesi, o pradejom planuoti geguze, ir viska labai puikiai suspejome thumbup.gif
Atsakyti