Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Labukas visoms, gal galite kas rekomenduoti kokia saunia vietele baliukui (apie 18 zmoniu su nakvyne) reiktu aplink Klaipeda, Plunge, Mazeikius. Dekui.
Atsakyti
As ir noreciau pasiteirauti apie sodybas ar kavines kur nors Taurages apskrityje... 4u.gif Kad tiktu vestuvem apie 70-80 zmoniu...
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2008 02 27, 22:57)
As ir noreciau pasiteirauti apie sodybas ar kavines kur nors Taurages apskrityje... 4u.gif  Kad tiktu vestuvem apie 70-80 zmoniu...



Labukas. o kokiai datai nori? as zinau pora sodybu, o daugiau ziuresimes vasara, nes pati esu ne is taurages tai tik per interneta ieskausi ax.gif
Atsakyti
Liepos 12d., bet jau turime thumbup.gif
Atsakyti
Sia vasara? kur radote?
Atsakyti
Taurageje, Tauruose (paukstyne) Remeikio sodyboje smile.gif
Atsakyti
o kiek zmoniu telpa?
Ar tavo vestuves sia vasarele jau?
kaip supratau sia vasara blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jowitux2: 03 kovo 2008 - 19:36
Taurageje, Tauruose (paukstyne) Remeikio sodyboje smile.gif
Papildyta:
Taip, liepos 12d. 70 zmoniu, dvi atskiros sales, viena sokiam, kita stalam... Dar atskirai yra alaus ir saldus stalai smile.gif
Atsakyti
ne negirdejau tokios unsure.gif
as tai griezpelkius ziurejau. o pazystama sake norkaiciuose gerai. nes internete nieko visiskai nera sad.gif
Atsakyti
Tai, kad Griezpelkiuose pries savaite tik viena data per visa vasara tebuvo laisva... Dar girdejau kad kazkur uz Pagegiu yra grazi vieta "Senoji giria" (arba zalioji giria tiksliai nzn)
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2008 03 04, 12:17)
Tai, kad Griezpelkiuose pries savaite tik viena data per visa vasara tebuvo laisva... Dar girdejau kad kazkur uz Pagegiu yra grazi vieta "Senoji giria" (arba zalioji giria tiksliai nzn)

"Sena giria" mirksiukas.gif labai sauni sodyba, grazi aplinka, sale faina thumbup.gif ir maistas skanus mirksiukas.gif
O lauksargiuose "Ranca" arba "Karcema"(gal net ne Lauksargiai, link Soviecko vaziuojant, po kaire yra)
Paskui prie Taurages yra Bamso sodyba, buvau tik pirtelej, bet manau yra ir kur vestuves svest. Faina aplinka thumbup.gif daug zalumos, smagiai ten. bigsmile.gif
Atsakyti
Bumsuos ir man atrodo yra teke buti, bet nelabai, bent draugui nelabai. man tai kitai vasarai reikia sales, tai manau kad griezpelkiuos sakysiuos. nu reikes dar gryzus pavazinet aplinkui.
reikia isidemet ranca ir kracema ir sena giria.

o ar yra kokie nors intrenetiniai puslapiai senos girios ar kitu tavo Nelsi parasytu?
Atsakyti